mamamiaKlauka

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Diorskin Nude Air Glowing Gardens Illuminating Powder

Diorskin Nude Air Glowing Gardens Illuminating Powder
2017. szeptember 5.

Nagyon jó fénypúder :) nagyon szeretem. Télen a 02-t, nyáron a 03-at használom. (Ahol élek, van 03-as is, bronz). Tökéletes, gyönyörű :) megéri az árát!

Giorgio Armani Designer Lift Foundation

Giorgio Armani Designer Lift Foundation
2017. szeptember 5.

Szerintem nagyon rossz alapozó. Fényes, zsíros hatást kelt, lepereg kb 3óra alatt. Nagyon gyenge fedéssel. Abszolút nem éri meg az árát. EGy gagyi alapozó szintjén van.

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25
2017. szeptember 5.

Szerintem, a Dior-nak ez egy elég jó alapozója. De "varázsolni" ez sem tud...semmi extra. Jó tartós, jó fedés ennyi. De ezt egy olcsóbb alapozó is tudja. Most viszont kiadott a Dior egy új alapozót, hab állagút. Mattos hatású, tartós, erős fedés. Nagyon jó!

Diorskin Sculpt Lifting Hatású Bőrkisimító Korrektor

Diorskin Sculpt Lifting Hatású Bőrkisimító Korrektor
2017. augusztus 22.

Nekem nagyon nem volt jó . Én is 33 euroért vettem. DE nekem kalap kaki. Fénylett a bőrömön a szemem alatt, nem fedett semmit. Nem jó.
A Chanel sokkal jobb! Meg az estée lauder korrektora.

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Szempillaspirál

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Szempillaspirál
2017. augusztus 22.

Azt hiszem, otthon nem lehet sajna kapni. A világon a legjobb szempillaspirál. Többször kell átmenni a szempiken :) én kb 5-ször szoktam , kicsit várni az ismétlések között, de megéri. A végeredmény, mintha műpillák lennének :) Én 28euroért veszem, tehát még nem is drága. :) megéri.

Dior Capture Totale Serum Foundation

Dior Capture Totale Serum Foundation
2017. augusztus 22.

Iszonyú szép felkenve ez a púder, nagyon jó színei vannak. DE! Egy-két óra és teljesen lepereg az arcról. Abszolút nem tartós. Méreg drága- semmi baj nem lenne ezzel, ha egész nap fent maradna az arcon.
De így egy kalap kaka...

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2017. augusztus 22.

Először mintán próbáltam ki. (Franciaországban élek, úgyhogy ahogy meghallottam, hogy kiadta Mugler az új parfümöt, már mentem is "szimatolni". Először nagyon nem tetszett. És gyorsan el is illant a bőrömön.20 évig az angelt használtam, ledöbbentem , hogy nem tartós egy Mugler parfüm.
De másnapra beleszerettem az illatba. totálisan :) Új szerelem. Így megvettem a 90ml-s -t. Aki attól fél, hogy nem tartós a parfüm, annak üzenem: a ruhára kell fújni: ruhára + börre, kicsit a hajra. Egész nap illatozni fog! Én még edzés után is -fürdés után is érződik erősen a parfüm. Én imádom, a férjem is imádja :) ütős, erős, egyedi , megfogalmazhatatlan illat. Következő 20évemre társam lesz :D