Mamba

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6
2016. március 20.

Fúúú számomra eszméletlenül rossz ez a termék. Arcra felkenve fehér réteget hagyott maga után, ráadásul annyira nem hidratált, hogy sokszor az orrom és környéke hámlott reggelre , igaz seborheára hajlamos a bőröm, viszont ha ápolom rendesen akkor nem jön elő ez a tünet. Ráadásul még reggel is úgy éreztem sokszor, hogy maradt egy réteg a bőrömön, alig vártam hogy lemoshassam. Jelenleg a sarkamra kenegetem el és várom, hogy elfogyjon. Biztos nem veszem újra.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2016. március 16.

Rengeteg festéket vesz fel, amit így 3 hét után is serényen papírzsepivel kell letörölgetnem ha nem akarok pókláb effektust. Ha ez megtörténik szép pillákat csinál, hosszít brutálisan, ami jó alapjáraton csak nekem a lógós szemhéjam miatt a nap végére kialakul egy 'második szemöldök' ahogy a szemhéjam felső részéhez hozzáérnek a szempilláim. Nem a legrosszabb spirál eddigi életemben, de nem is a legjobb.

Curaprox Soft Fogkefe

Curaprox Soft Fogkefe
2016. február 7.

Én elektromos fogkefét használok évek óta nagy megelégedéssel, de mivel sokat utazom kell egy utazós fogkefe pár havonta cserélem. Gondoltam megnézem ezt, mert nagy az őrület körülötte. Első megdöbbenésem: drága, nem is kicsit. Elkezdtem használni. én az elektromos fogkefe révén ahhoz vagyok szokva, hogy a fogaim csikorgóan tiszták lesznek. Ezzel a fogkefével nem tudom ezt az érzés produkálni, a hátsó bölcsesség fogaimat is nehézkesen érem el, bár még mindig könnyebben, mint más hagyományos fogkefével mert kicsi a feje. Mivel ekkora a hype egy ideig használtam mindennaposan, de azt vettem észre, hogy az ínyemhez közeli részen kezdtek elszíneződni a fogaim. Először arra gondoltam mivel évek óta elektromos fogkefét használok elszoktam a rendes fogkefe használatról így megnéztem milyen technikát ajánlanak a szakemberek ehhez a fajta fogkeféhez. Azzal folytattam, ezzel viszont azt értem el, hogy párszor vérzett az ínyem, pedig nem vagyok rá hajlamos. Szóval tényleg nem értem az őrületet. Nem akarom lehúzni, mert mindenki imádja, ezért adok neki 4-est, biztos én vagyok a kivétel ami erősíti a szabályt :) Részemről nem újra vevős.

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál
2016. február 7.

Egy pár éve sminkelek, de ezzel a spirállal nem tudok mit kezdeni. A keféje borzalmas, rengeteg festéket vesz fel és bárhogy használom csak póklábakat tudok dús szempillák helyett 'varázsolni' magamnak. Szerintem a fej alapjáraton túl nagy, ezzel a fura töréssel benne pedig használhatatlan. Nem gondolom, hogy én vagyok a béna. Abszolút csalódás ez a spirál, repül is a kukába.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2015. október 4.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban.
A hajam már elég régóta barnára van festve, pár hete mellényúltam és rossz barna festéket vettem, ami inkább fekete lett. Hát nagyon nem jött be, így elkezdtem keresgélni megoldást, hogy újra ténylegesen barna lehessek. Régebben - itthon- simán vízzel kikevert L'oreal effasort használtam, de hát ez nem egy hajkímélő eljárás, ezt mindenképp el akartam most kerülni.
Sok kutakodás és olvasgatás után úgy döntöttem megveszem ezt a terméket.
Szerintem mind amellett, hogy betartsuk szóról szóra az utasításban leírtakat még több sarkalatos pontja van a termék használatának és ezt be kell tartani. A hosszú öblítés mellé én meg beszúrnám azt, hogy tartsuk melegen a hajunkat, ha kell szárítózzunk is!
Én nem a teljes anyagot kevertem össze, hagytam egy kicsit hátha ismételni kell a dolgokat. Miután mindent pontosan betartottam és lemostam Ann Shirley nézett vissza rám a tükörből. Hát borzalom volt, ráadásul nem volt egyenletes, a vége fele sötétebb volt a szín és inkább barna.
Másnap reggel felkelvén, láttam hogy a hajam , kb a fülemig róka vörös, lentebb viszont szinte fekete volt. Sajnos visszasötétült szinte 100%-ra. Én úgy gondolom, hogy ennek a melegítés hiánya volt az oka, hisz a fejbőrhöz közelebbi részen át tudott melegedni az anyag és jobban hatott. nem pánikoltam be hisz ezért nem kevertem össze az egész terméket. A kérdéses részekre ismét felkentem, befolpackoztam a fejem, rá két sapka és elkezdtem mellé hajszárítózni is. A lemosás után láttam meg a haj végeim kivilágosodtak, barnásak lettek, azonban a hajtövek továbbra is inkább vörösbe hajlóak lettek. Tehát még a legnagyobb jóindulattal se tudtam azt mondani, hogy egyszínű, így nem maradhattam, no de nem pánikoltam hisz a leírásban az szerepel hogy színezővel lehet festeni akár rögtön utána. Befestettem Casting Creme Gloss csilis barnájával, ami egy vörösbe hajló középbarna. Lemosás után láttam, hogy valami nagyon nem ok, visszakaptam azt a hajszínt aminek az éltüntetésen két napig dolgoztam. Nagyon ideges lettem, újra végig olvastam a B4 tájékoztatóját, amin azt írták, hogy újra festéskor a festék ne tartalmazzon peroxidot, mert az előhívhatja a régi színt. A Casting Creme Gloss ez a fajta terméke, bár színező, de a dobozát utólag elolvasva tartalmaz peroxidot. Szóval ez a története annak, hogy kidobtam 5000 ftot az ablakon.
Összefoglalva aki szeretné ezt a terméket használni: tartsa be a-z-ig a tájékoztatóban leírtakat azok mellé még melegítse a haját amennyire tudja és ha újra akar festeni figyeljen rá, hogy peroxid ne legyen a színezőben.
Azért adok 3 csillagot a terméknek, mert a tájékoztatója szerintem sok esetben hiányos és félrevezető, én úgy gondolom, hogy sokan emiatt járhattak pórul.

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél
2015. július 4.

Nos én is megvettem, mert iszonyat ronda szőrbenövéses az intim területem, mindegy milyen technikával szőrtelenítek. Benövések által okozott gyulladást pikk pakk leviszi, igaz a benövést már nem tudja megakadályozni sajnos, de azt hiszem ez nem is várható el tőle. Azonban én egyszer nagyon bátor voltam és egyben igen elkeseredett is, mert az államon illetve a nyakamon egyik napról a másikra nagy gyulladt pattanások jelentek meg :( Gondoltam sok veszteni valóm nincs, bekentem ezzel a krémmel és nagyon szépen levitte reggelre a gyulladásokat!
Jó nem azt mondom, hogy kövessétek a példám azt meg végképp nem hogy egész arcra kenjétek rá, azonban nekem közvetlenül a pattanásra rátéve nagyon szépen működött. Részemről megy az 5 csillag neki

Update:A termék továbbra is jó, azonban megvettem nemrég egy pumpás kiszerelésű fertőtlenítő sprayt amit kipróbáltam miután ez elfogyott és pontosan azt nyújtja ugyanannyi pénzért kétszer akkor mennyiségben

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal
2015. július 4.

Nagyon szerettem volna ha használ. Sajnos nagyon 'felfázós' típus vagyok, tehát az együttlétek után kellemetlen a pisilés. Az orvos szerint a probléma gyökere, hogy a baktériumok ilyen esetben feljutnak a hólyagba és gyulladást okoznak. A megoldást a nagyfokú higiéniában látja, tehát az intim terület megtisztítása az oda nem illő dolgoktól feltétlenül szükséges (meg persze maga a hüvelyflóra normál működése) Sok olvasgatás után erre esett a választásom. Előtte sima lemosókat használtam. Ezt csak patikában lehet venni és nem olcsó mulatság (1800 ft körül van).
Bánatomra a problémát ő sem tudta orvosolni, ráadásul 1 hete gombás fertőzés kaptam, azóta a falat kaparom ha használni kell, annyira irritál (előtt ilyen probléma nem volt). Egyelőre félreteszem, talán megpróbálkozom még használni, de az igazi biztos nem ő lesz nekem, nem érzem hogy adna pluszt mint a fele ennyibe kerülő más társai

Babylove Szenzitív Babafürdető (régi)

Babylove Szenzitív Babafürdető (régi)
2015. május 12.

Szép összetevők, nem szárít, kíméletesen tisztít, de a szagától hányinger kap el.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2015. április 15.

Megvettem a permanent taupe árnyaltot. Sokat gondolkoztam, hogy milyen értékelést adjak.
Elöljáróban annyit mondanék, hogy rejtett olajos szemhéjam van, gyakorlatilag eddig semmilyen alap + porszemfesték nem maradt meg a napvégéig csíkozódás nélkül a szemhéjamon.
Ettől azt vártam volna, ha már tattoo, hogy önmagában is tartós lesz. Nos, nem nem az. Mindenfajta előkészítés nélkül talán 2 órát bírt ki. Szemhéjalap+tattoo+szemfesték azonban egész nap bírja gyakorlatilag, nem kenődik, nem csíkozódik. Gondolkodtam azon, hogy megveszem a bronz árnyalatot, azonban azt önmagában használnám, tehát alap+tattoo, mert annak a színét kár lenne más szemfestékkel elrontani viszont szemfesték nélkül a taupe nem annyira tartós .... Ugyanakkor az itteni vélemények alapján ennek a terméknek árnyalattól függően más más a tartóssága azonban azt vettem észre, hogy a taupet értékeltétek itt a leggyengébbre tartósság szempontjából... Még meditálok rajta.
Viszont adok neki 5 csillagot, mert én még soha semmilyen termékkel nem értem el olyan eredményt mint ezzel. Én úgy gondolom akinek az adottságai miatt hasonló gondjai voltak mint nekem egy próbát a fenn leírt kombinációval megtehet, szerintem működni fog.

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2015. április 11.

Nekem nagyon bevált a hajhullásomra, sokkal jobban használt mint a másik, kifejezetten hajra való DM-es vitamin. Sok van benne én napi szinten szedek egy darabot be belőle szinten tartásként. A tavaszi és őszi 'vedléskor' :) pedig napi kettőt. Így nagyon bevált :)