Manciska

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MaqPro Professional Fard Palette 10

MaqPro Professional Fard Palette 10
2019. augusztus 1.

Gondoltam, hátha.....de több okból sem lett szerelem: fedése mint egy BB-krémé esetleg, minden csak nem matt. Szivaccsal lehet szépen felvinni, bármi mással esélytelen. Ahhoz képest amit tud, az ára csillagászati. Merthogy kb. semmit....Egyetlen pozitívumként tudom megemlíteni, hogy az árnyalatok miatt tökéletes színt tudtam kikeverni.

Kiko Unlimited Double Touch Lipstick

Kiko Unlimited Double Touch Lipstick
2019. augusztus 1.

Két árnyalat van meg, a 113-as és a 103-as. Utóbbival nagyon meg vagyok elégedve, viszont a 113-as sajnos nem olyan jó minőségűre sikeredett és emiatt a 4 csillag. Irtó randán és gyorsan kopik, pedig gyönyörű a színe. A 103-as árnyalat ellenben tökéletes, gyorsan és szépre szárad, hihetetlenül tartós, enni, inni, mindent lehet :) , akkor is a helyén marad, aztán egyenletesen kopik.

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray
2019. augusztus 1.

Notinoról rendeltem, de ha valaki tud esetleg Szegeden lelőhelyet szóljon, mert én nem találtam. :) A legsötétebb árnyalat mellett döntöttem, végül nem bántam meg, nem is vagyok hófehér alapból se. Seprűvénákat nem fogja eltakarni, ilyet senki se várjon tőle, ellenben nagyon szép bőrű virgácsokat varázsol és totálisan vízálló. Tusfürdős szivaccsal két körben jön le, mintha rámragasztották volna, így legalább nem kell izgulni, hogy esetleg nyomot hagy valahol. Szóval: újravevős :D

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon
2018. december 17.

Pixiboxos szerzemény, legalább már tudom, hogy egyébként nem kell megvenni. Most vagy nem lehet kimosni vagy nem tudom, mert gyakorlatilag hajmosás után azonnal ragad a hajam a tövénél és összetapad, tényleg olyan érzés, mintha nem öblítettem volna ki rendesen. Még egy extra öblítés sem segített a problémán, csak egy újabb hajmosás, más samponnal....kuka.

Etude House Double Lasting Foundation New SPF34 PA++

Etude House Double Lasting Foundation New SPF34 PA++
2018. június 28.

Több termékem van a márkától, van amelyik hosszabb távra is berendezkedett a piperepolcomra, de azt azonnal kilakoltatom. A fedése konkrétan nulla. Egyszerűen nem lehet úgy felvinni, hogy szépen mutasson. Mehet alá akármilyen hidratáló, akármilyen primer, olyan mintha néhol hámlana a bőröm, a pórusaimba totál beletömül, a végeredménnyel nem indultam el emberek közé egyszer sem. Adtam neki jó pár napnyi esélyt, de reménytelen.

Petitfée Gold&Snail Hydrogel Eye Patch

Petitfée Gold&Snail Hydrogel Eye Patch
2017. december 25.

Sehol sem találtam róla semmi infót, úgyhogy próba szerencse alapon rendeltem meg. Legnagyobb csodálkozásomra nem nyúltam mellé! Aranyosan csillogó lapok, adnak hozzá műanyag spatulát is, így egyszerű a kivétele a tégelyből, és higiénia szempontjából sem utolsó. 15 percet szoktam fennhagyni, a szem alatti karikák, duzzanatok szinte eltűnnek, nagyon látványos az eredmény. Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de esemény előtti gyorssegélyként egyszerűen tökéletes!

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream
2017. augusztus 3.

A 2-es árnyalat van meg, nagyon szeretem. könnyű eldolgozni, elboldogul a karikáimmal, teszi a dolgát jó áron. Egyetlen hátránya, hogy nem tart ki egész nap, csak néhány órát.

Biobaza Sun Száraz Napozóolaj

Biobaza Sun Száraz Napozóolaj
2017. július 3.

Szerintem inkább akadályozza a barnulást vagy csak nálam működik fordítva, nem tudom. Nagyon könnyen barnulok, nehezen égek le, de ezzel a termékkel semmit nem sikerült a barnaságomon fokozni, nélküle viszont szuperül megy.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. június 21.

A sima barna árnyalatot vettem meg, sikerült kifognom akciósan a Rossmannban és még színben is passzol. Szépen eltünteti az ősz hajszálaimat, engem ez zavar a leginkább két festés között. Egyetlen negatívuma, hogy bárhogy ügyeskedek vele, ragad, dehát legfeljebb nem taperolom a hajam. :) Tuti újraveszem!

NYC In New York Minute Körömlakk

NYC In New York Minute Körömlakk
2017. június 19.

A Peach Popsicles árnyalatot vettem meg, de kár volt érte pénzt kiadni. Egy rétegben csíkos, nem nyújt valami szép esztétikai látványt, és nem is tartós, a lábamról 3 nap után elkezdett lepattogzani, míg más körömlakk egy hétig is simán bírja.