Mancsoska

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Made To Last Long Lasting Stick Eyeshadow

Pupa Made To Last Long Lasting Stick Eyeshadow
2019. július 25.

4 árnyalatban van meg, mind a négyet féláron vettem, a teljes árát nem adnám ki érte. Szerintem amúgy szuper termék, nagyon tartós, szép fényes, az árnyalatok is nagyon jók belőle. Én a 002, 003, 004 és 022 tulajdonosa vagyok, mindegyik ugyanolyan jól teljesített.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2019. június 3.

A fekete kiwi szemcsék karcolják a bőrömet, ezért használat előtt azokat ki kell halásznom belőle, de ezen kívül mást nem kifogásolok rajta. Az ára szerintem nem vészes, minőségi terméket kapunk szép csomagolásban, kuponnapokon pedig féláron is beszerezhető. Én hetente kétszer használom, puha lesz tőle a bőröm és jól radíroz.

Trend It Up Pure Perfection Lip Oil

Trend It Up Pure Perfection Lip Oil
2019. május 18.

Az aranyszínű verziója van meg. Mézes illata van, színt nem ad, csak szép csillámokat hagy az ajkakon.A nagy szivacsos fejjel szeretem kenegetni a számat, nagyon kellemes érzés. Amikor nincs szín a számon ezt használom, elég hidratáltságot ad.

MAC Art Library Paletta

MAC Art Library Paletta
2019. május 9.

A Nude Model változat van meg. Szokásos MAC formula és minőség. A színek jól eldolgozhatóak, pigmentáltak és szépen építhetőek. A csomagolás minőségi, tetszik, hogy van benne egy nagy tükör. A színek nagyon jól kihasználhatóak a mindennapokban, jól összeválogatott paletta. Szerencsére a 12 szín közül még egyikkel sem rendelkeztem eddig, szóval szerintem nagyon megérte.

Dove Acai Oil Tusolóhab

Dove Acai Oil Tusolóhab
2019. május 9.

Borotvahabként használom, erre a célra nagyon bevált. Finom illata van és úgy érzem, hogy hidratálta is a bőröm.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. május 9.

Nagyon szeretem, amikor még csak kezd zsírosodni a hajam, akkor tökéletes, több napos hajon már sajnos nem segít. Nem viszket tőle a fejbőröm, nem ragad, nem lesz kemény. Talán csak annyi a problémám vele, hogy jól el kell dolgozni ahhoz, hogy ne hagyjon fehér foltot a sötét hajamon. Ja, és az illata sem rossz.

Original Source Teafa & Mentol Tusfürdő

Original Source Teafa & Mentol Tusfürdő
2019. május 9.

Nagyon jópofa ez a hűsítő érzés, amit ad, nyáron biztosan nagyon kellemes lesz, télen egyáltalán nem ajánlom, bár a mentol jól kitisztítja a légutakat.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2019. május 9.

Megfogadtam még régebben, hogy nem kísérletezem többet maybelline spirálokkal, mert nem jönnek be, de végül féláron mégis elcsábultam rá. Nagyon természetes pillákat csinál, hosszabbít, szétválaszt, de annyira nem dúsít, én egy másik spirált mindig használok mellé. Nekem tökéletes első réteg spirál, szépen megtartja a begöndörítettségét a pilláimnak, de magában kevés.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2019. május 9.

A vízálló verziója van meg. A keféje nagyon sok anyagot vesz fel, mindig le kell húzkodnom róla a felesleges festéket. Tartós, nekem nem kopik meg nap végére, dús és hosszú pillákat csinál, de nem ível annyira. Nem csomósodik, de nem is választja annyira szét a szempillákat.

Clarins Re-Fresh Hydrating Beauty Mist

Clarins Re-Fresh Hydrating Beauty Mist
2019. május 9.

Nagyon tetszik, hogy a Clarins kijött fiataloknak való termékekkel, így egész jó áron érhetünk el minőségi arcápolási termékeket. Én ezzel a sprayvel nagyon meg vagyok elégedve. Az illata kellemes, visszafogott. Nagyon jól porlaszt, nagyon finom cseppekben jön belőle a termék. A hidratáló hatása nem ér fel egy rendes arckrémmel, de szerintem kiegészítő termékként vagy frissítésnek tökéletes.