mandarin

Regisztráció dátuma: 2011. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Officina Delle Essenze Caldo Gourmand EDP

Officina Delle Essenze Caldo Gourmand EDP
2020. október 16.

A gourmand illatok nem a kedvenceim. Többnyire édeskés, vaniliás, tucatillat lecsengésűek a bőrömön.
Ez az illat hozza a kellemes karamellt és a vaniliás jegyeket, végén a puha, fás lecsengése nem tolakodó.
Nem kedvenc, én nem tudnám hordani, de ez ízlés dolga.
Aki szereti a kedves sütiillatot, komfortosan fogja érezni magát a vele.

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator
2020. október 10.

Évek óta használom a Hada Labo termékeket és nagyon szeretem őket!
Ez a lotion is kiválóan teszi a dolgát minden rétegzős rutinban, esszencia és hidratáló előtt. Kiszerelése nagy, sokáig kitart. Állaga könnyű, vízszerű, több rétegben is működik és nem nehezül el alatta a bőr. (Kell utána egy krém vagy gél, így együtt tökéletes, puha, hidratált bőrt kapunk.) Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, de 45 éves kor után különösen.

M. Micallef Ylang In Gold

M. Micallef Ylang In Gold
2020. október 10.

Egyszerűen semmi, de semmi nincs ebben a parfümben, ami megragad, csak a túltolt vanília és a semmilyen - egy idő után alig érezhető - súlytalan ylang-ylang. Középszerű, unalmas, egysíkú. Tartóssága kb. 3 órahossza.
Szóval semmi izgalom, közepes katalógusillat.

Officina Delle Essenze Puro Talco EDP

Officina Delle Essenze Puro Talco EDP
2020. október 10.

Ó, ez a csodafinom púderes illat, ami nélkülözi a gyermekdedséget, a nagymamaságot, az ósdiságot...
Amit ad, az egy nagyon feminin, végtelenül nőies, könnyen viselhető pézsmás lecsengésű szépség. Mértékkel kell használni, mert túltolva méterekre illatozik. Amúgy hihetetlenül tartós, kb. egész nap érezni a reggeli néhány fújást a bőrön - ruhán, sálon napokig.

Masque Milano L’Attesa

Masque Milano L’Attesa
2020. szeptember 16.

Hosszan ragozhatnám, de előttem csodaszépen leírták... Az egyik legszebb íriszes illat, amit valaha próbáltam. Gyönyörű. Időtlenül elegáns, tökéletes mestermű.

Philly & Phill Easy For Ecstasy EDP

Philly & Phill Easy For Ecstasy EDP
2020. szeptember 16.

Nagyon finom, bőrközeli, leszáradás után puha, meleg, harmonikus illat. Pézsmát, JHG NaP, Molecules illatokat szeretők őt is szeretni fogják. Túlárazott, de ennek ellenére jár az 5 csillag.

4711 Remix Cologne Edition 2018

4711 Remix Cologne Edition 2018
2020. június 2.

Az első perctől fogva friss, üde, nyári illat és semmi émelyitő, fejfájós, édes cukorkaság. Rajtam keserű narancs és hűvös tea, finom fűszeresség. Nem túl tartós, de ez nem hátránya, hiszen EDC. Most a Rossmannban 1800 forint körül fizettem érte (100 ml). Ennyiért ajándék!

SEINZ. Szenzitív Krémtusfürdő

SEINZ. Szenzitív Krémtusfürdő
2020. május 19.

Többször vettem újra, nagyon szeretem. Az illata zseniális, bőrön sokáig érezhető, jól habzik. Nekem nem okozott semmiféle pirosságot, szárazságot a használata. Nagyon megnyerő, nagyon elegáns.

Atelier Cologne Iris Rebelle

Atelier Cologne Iris Rebelle
2019. július 26.

Nem, nem kecses balerina, hanem egy határozott, nagyon kifinomult és végtelenül stílusos Nő. Az elején inkább Férfi. Mindkettő nagybetűs...
Csodálatos illat, a maga fanyar, citrusos eleganciájával, lecsengésében előbújó puhaságával. Valóban nem kifejezetten tartós, de ennek ellenére nálam is abszolut ötös!

Essential Parfums The Musc

Essential Parfums The Musc
2019. július 25.

Szép, fás illat, az elején mind a levendula, mind a gyömbér határozottan érződik, lecsengésében hozza a friss pézsmát. Kellemes tisztaságillat, extrák nélkül.