mandelandi

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2017. szeptember 11.

Foltos hatás, a világos árnyalat is sötét, rossz a szaga, nem mindig lesz tőle szép végeredmény.

Miss Sporty Fabulous Lash Stretch It! Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Stretch It! Szempillaspirál
2017. szeptember 11.

Nagyon természetes hatást kelt a pilláimon és nem ragasztja össze őket, nem tart egész nap tökéletesen de az árát teljesen megéri.

Miss Sporty Studio Eyebrow Kit

Miss Sporty Studio Eyebrow Kit
2017. szeptember 11.

Szemöldök ceruzát használtam előtte, de mióta kipróbáltam folyton újra vásárolom. Nagyon szép hatást kelt, könnyen lehet vele dolgozni és nagyon tartós.

s-he stylezone Compact Powder

s-he stylezone Compact Powder
2017. szeptember 11.

Nem tart 2 óránál többet, de egyébként jó.

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2017. szeptember 11.

Kifogástalan számomra, mindent tud amit egy púder ecsetnek tudni kell és hihetetlenül puha, ráadásul könnyu tisztítani :D

Essence ...All I Need Concealer Palette

Essence ...All I Need Concealer Palette
2017. szeptember 11.

Nagyon tömör ezért nehezen lehet eldolgozni, ecsettel számomra lehetetlen, ujjal viszont elfogadható, de mindenképp fedni kell folyékony korrektorral, bb krémmel, vagy alapozóval mert önmagában nem nyújt szép eredményt. Az egyetlen szín amiért megért megvennem az a rózsaszín mert egész elfogadhatóan fakítja/tompítja a szem alatti karikáim sötét színét, de nem hinném hogy újra fogom vásárolni.

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2017. szeptember 11.

Túl sok terméket vesz fel ezért össze ragadnak tőle a pillák és csúnya hatást kelt, ha előtte jól le húzom róla a festéket akkor viszont nagyon szép hosszú pillákat csinál.

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof
2017. szeptember 11.

Halvány vonalat húz és egyáltalán nem víz álló, viszont kezdésnek az ára meg a könnyen használhatósága miatt megfelel tusvonal húzás gyakorlására.

Essence Bloom Pirosító Ecset

Essence Bloom Pirosító Ecset
2017. szeptember 11.

Én csak bronzosításra használom, de nagyon szeretem, puha, és jól el lehet vele dolgozni a terméket, csak vigyázni kell vele mert a puhaság miatt néha túl eloszlatja, viszont ezért az árért teljesen megéri.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2017. szeptember 11.

Szuper! Nagyon jó az ára, és annyira tartóssá teszi a szemöldököm (porral csinálom, és azt fixálom vele) hogy amíg le nem mosom a helyén marad, akár napokig is ha úgy elalszom, a szemöldököm a legtartósabb a sminkemben ennek a terméknek köszönhetően.