Mandulaszem

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. március 23.

Két szó; borzasztó szexi! Nagyon vonzó illat, nőcis, de nem az a már-már álszent módon édes-kislányos, holott megvan benne az édeskés vonal. Felvállalja a pimaszságát, csábos, bevállalós, de egy ponton visszafogja magát, egyáltalán nem közönséges. Sőt! Egy fiatal femme fatale képét tárja elém. Nem akar középpontban lenni, de mégis magára vonza a figyelmet, bár nem hivalkodik. Élvezi az életet, az érzelmeket. Első szaglásra kicsit a The Kooks- Bad habit c. dala -illetve picit a klipp is- ugrott be valamiért. Akkor érdekesnek, bohókásnak gondoltam. Mostmár a csábító fiatal mellett más képet is megmutatott. Egy érettebb oldalát, ami az illat NŐiességének a magja. Imádom. Heti rendszerességgel betérek megszaglászni. Múltkor az egyik eladónő nevetve megjegyezte, hogy várja már, mikor ruházok be rá.:) Egyszer talán. Még érlelődnie kell bennem. De megy az 5 csillag, mert faaaaaantasztikus!

Stradivarius Cosy Vanilla EDT

Stradivarius Cosy Vanilla EDT
2019. február 12.

Mostanában újra beleszerettem a vanília illatába! Ez az illat is egy újabb szerelem! Nagyon intenzív, finom, nőies, meleg illat.

The Body Shop Vaníliás Testpermet

The Body Shop Vaníliás Testpermet
2018. november 1.

Faaaantasztikus vanília illat.😍 Anyukámmal hatalmas vanília-fanok vagyunk, mondanom sem kell, hogy néztünk össze mikor a boltban megszagiztuk.😄 Mennyei! Nem ez a bődület édesre kreált mű-vanília illat. Ez az az igazi fűszeres, füstösen édes fajta! Rajtam a tartóssága is rendben van. Imádjuk mindketten. Nálunk ez ilyen Anya-Lánya illat lett. Valamint most jöttem rá, hogy a vanília illat mennyire érzékien nőies. 5 csillag!

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2018. október 26.

Talán picit jobbra számítottam, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele, el is fogom használni mindenképp. A színe nagyon szép. A keféje ígéretes és nagyon tetszik, bár kicsit nagy mennyiségben viszi fel a festéket. A végeredmény ettől függetlenül szép.😊

Update: Nálam ezennel leszerepeltek a Maybelline szempillaspiráljai...sajnos. Többet is próbáltam, gyengék. Eleinte átlag pillák az eredmények, majd az idő haladtával "légylábak", nehéz pillák, csomókkal a végükön. A festék nagyon nehezen szárad meg...

Chanel N°5

Chanel N°5
2018. október 10.

Valahogy nem az én illatom. De elismerésem,hogy így kiállta az idők próbájàt. Nem sok ilyet vagy csupán ehhez hasonlót tudom említeni, az biztos.

ColourPop Give It To Me Straight Palette

ColourPop Give It To Me Straight Palette
2018. október 10.

Első Colourpop palettám,de meggyőzött, hogy nem ő az utolsó.:) Az előttem szólót tudom erősíteni mindenben. Nagyon pigmentált,a színek gyönyörűek, jól kombinálhatók. Egyszerűen lehet vele dolgozni.😍💗

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2018. október 5.

Én szeretem.:) Az illatàval nem vagyok kibékülve egyedül, amolyan citromos cukorka illata van. Meg lehet szokni, a tartósságával és a színeivel teljesen kompenzál. Evés-ivást nagyon jól bírja.

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2018. október 1.

Jó lenne,ha nem lenne ilyen apró mennyiség ennyire túlárazva..

Manna Natúr Kozmetikum Neroli Tusfürdő

Manna Natúr Kozmetikum Neroli Tusfürdő
2018. október 1.

Összességében nem rossz, de nem lett a szívemcsücske. Kíméletes, könnyed, selymes. Az ekcémám nem jött ki tőle, bàr minimálisan szárított. Az illata nekem nagyon erős volt, ezért nem tudtam elhasználni sajnos.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2018. szeptember 30.

Szerintem bődület drága a mennyiséghez és a hatékonyságához képest. Ezért is kap 4 csillagot. Mindenképp a dobogós kézkrémeim között van, de: lassan szívódik be, sokáig megmarad a ragacsos érzés, ideig-óráig puhít. Sokszor kell kenni belőle, ezért hamar elfogy. A testápolóik mérföldekkel jobbak. Még kézre is szívesebben kenem azokat.