Mandy133

Regisztráció dátuma: 2016. május 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2019. november 29.

Jó alapozó, kb közepes fedéssel, de inkább száraz bőrűeknek ajánlanám.

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő
2019. május 14.

Nagyon jó az illata, nálunk mindenki szereti! Nem igazán marad meg a bőrön az illat, de ettől függetlenül jó élményt ad.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő
2019. március 24.

Jól habzik, nem szárít ki, de sajnos alig van illata.

Schauma Fresh It Up! Balzsam

Schauma Fresh It Up! Balzsam
2019. március 24.

Alig van illata, szálkás lett tőle a hajam, biztos nem veszem újra.

Balea Schönheitsgeheimnisse Totes Meer Salz Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Totes Meer Salz Tusfürdő
2019. március 22.

Én semmilyen illatát nem érzem, nem is habzik annyira mint várnám, az állaga nagyon csúszós. Nekem nem tetszett.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. március 21.

Nem ad teljes fedést, viszont ezt leszámítva nagyon jó alapozó! Én a Catrice hd-t szoktam használni, meglepett, hogy ahhoz képest ez a nyx alapozó mennyivel jobb. Már amikor felvittem az arcomra ecsettel, láttam, hogy sokkal szebb a végeredmény mint más alapozókkal, fedése kb ugyanolyan, mint a Catrice, de ami az igazi meglepetés... a reggel felvitt alapozó este 7kor olyan állapotban maradt meg az arcomon, amilyet én még más alapozóknál sosem tapasztaltam! Plusz pont, hogy a rengeteg szín közül találtam egy olyan árnyalatot, ami teljesen én vagyok, kézfejemen is próbáltam, nem oxidálódik. Természetesen alá kell hidratálni, mint egyébként minden alapozónál, esetleg radírozni sem árt néha. Összességében nagyon tetszik, sokkal jobb, mint azok az alapozók, amiket eddig használtam.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. február 24.

Nekem ez jobbnak bizonyult a Garnier sminklemosóknál is, az ára is jó, szerintem nagyon megéri. Még ugyanennek a márkának a kétfázisú sminklemosóját is szeretem, de ezt valahogy kellemesebb használni.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. február 24.

Valamilyen szinten jobb, mint a labello és társai, viszont sajnos ez sem csodaszer.

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2019. február 24.

Nagyon szép a színe, kevés elég belőle, vigyázni is kell, mert könnyen túlzásba lehet vinni, annyira pigmentált. Viszont sajnos nehéz egyenletesen eldolgozni. Aki nem szereti az oly sokak által kedvelt és alkalmazott bohóc hatású sminket, az óvatosan mártsa bele az ecsetet.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. február 1.

Olcsó, tényleg nem rossz, de szerintem semmi extra.