mandyy

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. június 14.

Jaj ez egy csoda. A bőrgyógyászom ajánlotta a súlyosan ekcémás bőrömre, amire még a gyógyszertári és La roche posay lipikar termékek sem hatottak. Ez 1 hét alatt csodásan rendbe tette, azóta elég napi 1x kennem, nem minden kézmosás után, ez hatalmas siker nekem. Azt írja arcra is lehet használni, és bár nekem zsíros, kombinált bőröm van, de nagyon szereti, bár nem mindennap használom rá. Nem zsírosodik jobban, nem lettek pattanásaim tőle, csak pihepuha bőr. Nagyon boldog vagyok, a márka több termékét is be fogom szerezni. Abszolút nincs illata, ami szintén jó pont, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Az összetevők is nagyon szépek, csak ajánlani tudom. Árban is abszolút megéri. Must have!

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2019. február 15.

Én a Tigerben találtam egy ugyanilyet még ősz végén. A foreora sajnáltam a pénzt, és nagyon örültem amikor ez szembejött ráadásul ilyen olcsón. Heti 1-2x használom, többször még nem mertem, mert azért mégis csak fizikai dörzsölés útján működik. Bioderma habzógéllel használom, szerintem szebb a bőröm azóta. Az egyetlen negatívum, hogy nehéz megfogni, vizesen pedig nagyon csúszik, de ennyi pénzért megbocsáltom. :)

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval
2019. január 13.

Direkt itthonra vettem, hogy amikor nem dolgozok/sportolok azért mégis legyen valami minimális védelem, de mégis vigyázzak a bőrömre, így kerestem egy minden mentes dezodort. Csodát nem tesz, ha komolyabban dolgozok izzadok, de pont a minimál erőfeszítésű napokra vettem, arra szeretem.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2019. január 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos csalódás. A csomagolás és a kefe borzalmas, de ettől eltekintek. A világosabb verziót vettem meg, mert a másikat túl sötétnek ítéltem, hát tévedtem. A világosabból a sötétebb is alig látszik a bőrömön és porzik rettentően. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A mellékelt sablon sem túl hasznos. Ráadásul az összetevők sem túl barátiak.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2019. január 1.

Nagyon szeretem, ősztől tavaszig használom, nagyon szépen hidratálja a bőröm, habzik, mégsem hagy ragacsos érzetet maga után. Az elmúlt időben az illata is megváltozott, most még istenibb, tiszta illata van. Nyárra könnyebb tusfürdőt választok, de őszre, télre tökéletes.

The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum

The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
2018. október 1.

Imádom, nagyon keveset kell felvinni belőle, extra gyorsan felszívódik, isteni az illata és csodát művel a bőrömmel reggelre, akciósan vettem, nagyon megérte. :)

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2018. január 8.

Az illata az elején bejött, tavaly ősszel vettem, de a tél végére egyszerűen már rosszul voltam tőle. Az összetevői sem túl szépek, és a hidratálás terén sem nyújtott valami extra teljesítményt, és lassan szívódik be. Ennél sokkal jobbakat is lehet venni ebben az árkategóriában.

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2017. december 13.

Érzékenyek a fogaim, és ez tökéletesen bevált. Akciósan szoktam venni, felváltva használom a fehérítős párjával.

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2017. december 7.

Végigcsináltam 3 kúrát, de semmi extrát nem fedeztem fel. Inkább váltottam jobb minőségű széleskörű multivitaminra.

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2017. december 7.

Sok sok évig használtam, de a végére már megunta a bőröm, így váltottam. Finom az illata, de jól le kell öblíteni. Nekem kissé nagyok és durvák voltak a szemcséi, néha irritálta a bőrömet.