mango-

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém
2014. július 1.

Sokáig vártam, míg végre rászántam magam, hogy írok erről a krémről. Az ok, amiért vártam az az, hogy nem szeretek negatív kritikát alkotni. Karácsonyra kaptam a férjemtől a nappali és az éjszakai krémet. E.L. fun vagyok, de felcsillant a szemem, hogy ez "natúrkozmetikum". Aztán hazafelé, amikor túl voltam a vásárláson, elgondolkodtam azon, hogy vajon jól döntöttem-e, hiszen tavasz elejétől tél kezdetéig konkrétan az összes létező növényre allergiázom. :) Na, amikor véégre 3 év után (2 gyerek születése után) magamra kenhettem a csodakencét, viszkettem és égetett. 3. napra második állam nőtt konkrétan. Olvastam itt, hogy azt javasolták sokan, ha valamelyik krém rosszabb bőrképet eredményez, hagyjuk abba. Nehogy'már abbahagyjam, ha megvettem ennyi pénzért, még ha lerohad a fejem, akkor sem! :D És jól tettem! Most már közel egy hónapja használom és nagyon szép a bőröm, hidratált és élettel teli. Nem zsírosodok T vonalban, juhúúú! :) Még gondolkodom rajta, ha elfogy, maradok-e ennél a márkánál, de addig még van időm. Összegezve sztem ez egy jó krém, a kezdeti nehézségek ellenére is! ;)

Na, ezt a krémet kivágtam a kukába, mert akkora gyulladt pattanàsaim lettek tőle, hogy fujjj! :) Még az 50 éves anyukámnak is begyulladt a bőre tőle. :(

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2014. július 1.

Ez a krém valami szuper, már tuti, hogy alapdarab lesz nálam! :) Télen vettem belőle mintát, akkor nagyon viszkettem tőle, szárította a kombinált bőrömet. Most tavasszal újra elővettem és remekül működik. Egy kis antioxidás szérumot teszek alá és tökéletes. Olyan gyönyörű egységessé teszi az arcbőrömet, amire akkor figyeltem fel igazán, amikor majdnem minden ismerősöm megjegyezte, hogy milyen szép a bőröm. :)

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2014. március 29.

Hű, nem is emlékeztem rá, hogy ez a krém nem túl népszerű! Én tél óta gubbasztok a véleményíráson, ezer féle Paulás mintát rendeltem és úgy érzem, hogy kb. fél év tapasztalata után már autentikus véleményt tudok formálni. Nekem ez a krém eddig a legeslegjobb (téli) hidratáló. Igaz, hogy hidegebb időben a kombinált bőröm nagyon vízhiányos, ugyanakkor csalóka, mert egy testesebb krém huzamosabb idő után ugyanúgy zsírosít. Ez az a krém, amitől tökéletes egyensúlyba került a bőröm. Nekem abszolút 5 *, köszönöm Apolkának a lehetőséget! :)

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2013. január 24.

A minap a 3 éves lányom elővette ezt a rúzsomat, ami kb. 5 éve áll a sminkes cuccaim között, ezért gondoltam, hogy én is leírom a véleményem. A tartósságáról annyit, hogy 3 napja úgy jár oviba a lányom, hogy indián minták vannak az arcán, mert felkent ebből a rúzsból az arcára és azóta sem tudjuk lemosni. :)) Valóban szárít, most nem tudom milyen ápoló van hozzá, de régebben ilyen vazelines jellegű bigyóka volt, nem túl komfortos nekem a viselése, de a tartóssága kompenzálta valamelyest a problémát. Szóval nagyon tartós, szép színei vannak, de egy kicsit furcsa érzés, amikor a számon van. Az árát megéri abszolút.

Estée Lauder High Gloss Szájfény

Estée Lauder High Gloss Szájfény
2013. január 23.

Imádom az ízét,illatát és színét.:) Ezenkívül mást nem tudok elmondani, fél óránként kell újra nyomnom, mert eltűnik. Biztos ennyire fincsi és mindig éhes vagyok. :) Nekem nem tartós és ezt a tubusos cuccot nehezen tudom adagolni, de biztos az én hibám.

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs
2013. január 23.

Nekem a Rose Tea árnyalatot ajánlotta egyszer egy sminkes. Nem nagyon szoktam magam pingálni, de ha mégis, szeretem ezt a rúzst feltenni, mert ad egy kis színt a számnak (barnás szín enyhe lilás árnyalatot látok benne), mégsem feltűnő, nagyon természetes. A tartóssága valóban nincs a toppon, de 2 óránként van rá gyógyír...újra rúzsozás. :)

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2013. január 18.

Ezt a deo-t használom évek óta. Érdekes, nekem semleges az illata (sokan írták, hogy erős illat?) és nem bűzölgök alatta. :)

Crabtree&Evelyn La Source Kézterápiás Krém

Crabtree&Evelyn La Source Kézterápiás Krém
2013. január 18.

Jajj, de jó, hogy leírtátok, hol lehet beszerezni! (na nem mintha naponta járnék Pestre a Mammutba...:)) Az én viszonyom a La Source termékkel tök véletlenül kezdődött. Vettünk egy autót, aminek az előző tulaja egy -állítólag- gyógyszeripari cég igazgatója. Az ülés alatt találtunk egy LS mintát, amiben testápoló tej volt. Az illata és állaga csodás, a hatás is szuper. Rákerestem a neten, hogy mi a csuda ez, de magyar forrást nem találtam. :( Csak a Mammut az egyetlen beszerzőhely? Neten nem lehet majd rendelni? Előre is köszi az infót! ;)

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum
2013. január 17.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Nem hiszek a csodákban, így nekem ennyi előnyöm van.:) Hidratáló krém vagy smink alá használom. Valóban borsos az ára, de megpróbálom nem húzni a számat, mert szeretem! :)

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2013. január 17.

Na, én az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Őszintén szólva, olyan a csomagolása mint ha mini Chemotox volna, sosem gondolnám, hogy ez egy ajakápoló, ha itt nem láttam volna. :) Szóval, pont a baciszezonban sikerült beszereznem és képzeljétek, zéró pirosodással megúsztam a náthát. Kentem vele a számat, szám környékét és az orromat és nagyon hatásos volt. Nem cserepesedett ki, nem száradt ki a bőröm. Szuper kis termék! Én személy szerint imádom ezt a bizsergető, kicsit csípős érzést a számon. Még hogy nem okoz függőséget! ;)