Manitabarbara

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező
2019. augusztus 31.

10.89-es rózsaszín árnyalatban vásároltam meg. Könnyen felkenhető a hajra. Az illata nagyon kellemes és egyáltalán nem szárította a hajam. 10 percnél tovább nem mertem rajta hagyni,mert féltem,hogy túl pink lesz. Nagyon szép eper szőke színű lett a hajam. Első mosás után,mint a többi hasonló terméknél, kijött a nagy része. Kb 2 hétig volt rózsaszín a hajam.Nem hozta az ígért időtartamot,de nem vártam tőle többet. Nekem eddig ez a kimosható színező jött be a legjobban. Könnyen kimosható, fesztivál szezonra/próbából teljesen jól működik.

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske
2019. július 13.

Fekete és fehér verziója is nagyon szép.Viszont már a zacskóból való kivétele és felhelyezése is problémás volt. Össze-vissza csúszkált. Kicsit kényelmetlen volt a viselete. Irritációt nem okozott.Bőrömön nem érzékeltem változást.

Balea Vital Tuchmaske

Balea Vital Tuchmaske
2019. július 13.

Baleas fátyolmaszk viszonylatban eddig ez tetszik a legjobban. Amiket eddig próbáltam a márkától,azok mind csípték a bőröm. Ez nem. Kellemes illata van.20-25 perc alatt beszívódott. Ez is ugyanúgy ragacsos érzetet hagyott,mint a társai,de egy idő után elmúlt. Nagy változást nem okozott.Ami picit negatívum és nem tudom,hogy a maszk hibája-e,de másnap nagyon zsíros hatása volt a bőrömnek. Összességében nem rossz. Megfelelően át van itatva, nem okoz irritációt. Ár-érték arányban megéri.

Avon Önbarnító Hab

Avon Önbarnító Hab
2019. június 26.

Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb, amit eddig használtam. Nagyon kell vele vigyázni, mert szépen, fokozatosan sötétül. Nekem nagyon foltos lett, hiába radíroztam le a bőröm előtte és oszlattam el gondosan. Testápolóhoz szoktam keverni és így szép lesz a végeredmény. Viszont így már nem éri meg megvenni.Sokkal jobb barnítós testápolókat lehet kapni jobb áron.

Brelil Colorianne Prestige Hajfesték

Brelil Colorianne Prestige Hajfesték
2019. június 20.

Évek óta az essence változatát használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. A 10.00 extra világos szőke árnyalat lett az én színem. Felvitelkor nem csípi a bőröm és ami talán a legjobb,hogy minimális szaga van. Amióta ezt használom, azóta sokkal egészségesebb a hajam. Nem használok hamvasítót és így sem sárgult be.Igaz, kicsit drágább,mint amiket a drogériákban lehet kapni, de abszolút megéri beruházni rá.

X-Epil Happy Roll Gyantapatron Hypo

X-Epil Happy Roll Gyantapatron Hypo
2019. június 20.

Nálam nagyon nem működik ez a patron. A zöld változatával semmi gondom,de ez szörnyű.Nem szedi le rendesen a szőrt.Sokkal nagyobb fájdalmat okoz. Borzalmas.

Avon Mark Epic Intenzív Szemhéjpaletta

Avon Mark Epic Intenzív Szemhéjpaletta
2019. május 29.

Nekem az island vibes árnyalatban van meg.Alapvetően azért vettem meg,mert ilyen színeim nincsenek. Ha csak ezt az egy palettát használnám,akkor tényleg nem túl jó,mert összemosódnak a színek.Viszont ebben pont olyan nem hétköznapi színek vannak,amiket természetesebb színekkel szeretek keverni vagy önmagában felvinni.Nekem tetszik,hogy nem tolakodó.Ha valaki különlegesebb színekre vágyik,annak jó lehet,de csak ezt a palettát használni annyira nem éri meg.

Avon Naturals Maracuja és Bazsarózsa Testpermet

Avon Naturals Maracuja és Bazsarózsa Testpermet
2019. május 29.

Kellemes illata van. Nekem egy picit sok benne a bazsarózsa,de egyáltalán nem zavaró.Nyárra tökéletes választás.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2019. május 22.

Nagyon szép szempillákat csinál. Pont el tudom vele érni azt a műszempilla hatást,amit szeretek.Nem potyog, nem irritál és lemosásnál nincs panda szem.

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal
2019. április 13.

Nagyon aranyos ez a maszk, de sajnos csípi a bőrömet. Jól át van itatva.Felhelyezés után nem csúszkál. Viszont annyira irritálta a bőrömet, hogy pár perc után le is vettem.