manitia

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Charity Pot Érme

Lush Charity Pot Érme
2021. július 7.

Nekem 350 ft ot megért, a jó ügyért mindenképp. Tényleg nagyon zsíros és lassan szívódik be, de én ezt még a neutrogena testápolóm fölé kenem fel pluszba, mert egyszerűen az én lábbőrömnek semmi sem elég. Én lefekvés előtt kb 1 órával már megfürdök szóval van ideje. Önmagában nekem minden kevés, de jól esik ez a zsíros érzés, habár lehet csak placebo az agyamnak, hogy most már jól bevagyok kenve. :D

Secret Key Hyaluron Aqua Soft Hidratálókrém

Secret Key Hyaluron Aqua Soft Hidratálókrém
2021. április 4.

Könnyű géles állagú krém. Gyorsan beszívódik. Viszont elég erős illata van hiába van a legutolsó helyen a parfüm. Még tesztelgetem mert nem vagyok benne biztos, hogy ez bántotta-e a szemem.

Missha Yei Hyon Jin-Bon Eye Cream

Missha Yei Hyon Jin-Bon Eye Cream
2020. november 1.

Ez nekem igazság szerint semmit nem ért. So-so hidratált, de nem ájultam el tőle. Ami pedig különösen zavaró, hogy büdös (nem kellemes parfümillatú, hanem valami retro illatra emlékeztet) és nagyon sokáig érezhető.

Duchesse Intim Ápoló Törlőkendők

Duchesse Intim Ápoló Törlőkendők
2020. szeptember 9.

A rószaszín-lila-fehér csomagolású van. Nekem nem igazán jött be. Túl száraz. A Facelle intimkendője helyett kerestem mást, mert azon is változtattak és száraz lett, de ez ugyanolyan rossz. Keresek tovább.

Misslyn Liquid Eyebrow Pencil

Misslyn Liquid Eyebrow Pencil
2020. szeptember 8.

Én imádom. Sokáig csak pakolásztam jobbra-balra mondván, hogy túl vöröses a színe a szürkés szőke hidegárnyalatú szemöldökömhöz. Pedig tök jól ki tudom festeni vele, szálakat is tudok rajzolni. Majd egy nap gondoltam egyet és kifestettem vele újra, úgy sem megyek sehova. Pár órával később tükörbe néztem és megdöbbenve láttam, hogy nem vörös hanem olyan színű mint a szemöldököm. Miután megszárad, teljesen eltűnik a vörös tónusa. :D

Facelle Intim Törlőkendő

Facelle Intim Törlőkendő
2020. augusztus 10.

Nem tudom, hogy a csomagolással változott-e a beltartalom vagy én fogtam ki selejteset, de nagyon szárazak a kendők. Azért szerettem ezt a Facelle-t a DM Jessa törlőkendőjével szemben, mert a kendők rendesen át voltak itatva. Ez az új fajta egyáltalán nem olyan (vagy csak én fogtam ki rosszat, javítsatok ki ha tévedek). Szerencsére nem drága, így veszek egy másikat és letesztelem, de ha az is ilyen rossz, akkor másik után kell néznem.:(

Philips Satinelle HP6420/00 Epilátor

Philips Satinelle HP6420/00 Epilátor
2020. június 11.

A legjobb epilátor. Próbáltam már fancy, drága vezetéknélküli braun-t is (ajándékba kaptam), na az a kukában landolt, semmit se csinált a szőrrel. Ez lehet, hogy hangos és fapados, de legalább szőrtelenít. Nekem ennél több nem is kell.

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2020. június 4.

Én meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Hajvégápolónak vettem, mert nagyon szárazak és töröttek a hajvégeim. Száraz hajra kentem fel és rajta hagytam egy 20 percet, majd a szokásos módon megmostam a hajam, különös figyelmet fordítva a hajhosszra, hogy biztos minden olajat kimossak belőle (én minden hajmosásnál kétszer samponozok). Nem maradt benne olaj és szép fényes lett a hajam és hidratáltabb a hajvégem, nem olyan széna szerű. Ennyi volt a célom vele.

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal
2020. május 5.

Borzasztó büdös. A hatását nem tudom értékelni, mert nem tudom elviselni a kezemen ezt az illatot.

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor
2020. január 18.

Engem nem győzött meg. Nekem genetikailag sötét árnyék van a szemem alatt. Ez semmit sem csinál vele, mintha oda se kentem volna.