mano

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Cool Cucumber Tusfürdő

The Body Shop Cool Cucumber Tusfürdő
2020. augusztus 13.

Jópofa uborkás illata van, kevés is elég belőle és tényleg hűsít. A testápolójával használom, úgy egészen sokáig uborka illat leng körül.

The Body Shop Cool Cucumber Testjoghurt

The Body Shop Cool Cucumber Testjoghurt
2020. augusztus 13.

Kellemes, friss nyári testápoló. Tetszik, hogy gyorsan beszívódik és nem izzadom ki! Elég tartós uborka illata van.

s-he stylezone Quick'n Crazy Körömlakk

s-he stylezone Quick'n Crazy Körömlakk
2020. június 19.

Lányok, a 780-as narancssárgás árnyaltot NE VEGYÉTEK MEG, mert undorító narancssárgára fogja be a körmöket, nem lehet lemosni semmivel. Sajnos nem én vagyok az egyetlen, aki így járt... hetekig kénytelen vagyok olyan lakkal festeni így a körmeimet, amelyek elfedik, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy megszállott bagós. Nem ma kezdtem a körömlakkozást, de ilyen borzasztó termékkel még nem találkoztam >:(

Panasonic ES-EL3A Epilátor

Panasonic ES-EL3A Epilátor
2020. június 8.

Nekem is a kiegészítő mentes ES-EL2A verzió van meg, mert tudtam, hogy úgysem használnám ki az extra fejeket. Egy 15 éves (amúgy működő) Braun kis epilátort cseréltem le erre, mivel kíváncsi voltam, hogy mennyit fejlődtek a készülékek ennyi idő alatt - hát, sokat! Azon a gépen volt kb 10 csipesz egy 2 centi széles forgófejen, ezen meg ugye van 60 és a feje is jó széles! Ez elég sokat nyomott a latba a választásnál, hiszen a jégaku meg hasonló butaságok helyett inkább az a lényeg, hogy hamarabb túl legyünk ezen az egészen. Megdöbbentem, hogy a két hónaljammal 1 perc (!) alatt végeztem - hozzáteszem azokat évek óta epilálom, de a kis régi gépet 10 percig kellett ide-oda húzogatni mire kiszedte a nagyját, ezt meg behabosítottam, (hogy kipróbáljam az milyen) és sutty! Eltűnt a szőr. Nyilván nem első húzásra,mint a marketingesek állítják, de harmadikra mondjuk már igen, amin dobtam egy hátast. Azért tetszik, hogy lehet vizesen-habosan használni, mert főleg így nyáron ha megizzad a bőröm, nagyon tapad rajta a ketyere és nem lehet rendesen végighúzni, de habosan nincs ilyen probléma. Mondjuk olyankor nem annyira látni, hogy mennyi szőr van még, de mivel ez elég hamar kivégzi őket, nem olyan vészes. A LED-lámpa nem rossz, amikor a mikro szőke szőrszálaimra vadászok a lábamon. Kipróbáltam bikinivonalon is, na ott elég brutál, bár gondolom többedjére jobb lesz.
Azt nagyon sajnálom, hogy töltés közben hálózatról nem lehet használni. A másik, hogy elég hangos, szegény bébim simán felébred rá, pedig nyilván nem a kiságyában szabadítom meg magam a szőrömtől. Mondjuk halk epilátorral még nem találkoztam, szóval ez gondolom egy ilyen műfaj.
Összességében remek vétel volt, tükörsima a lábam és a hónaljam, mert rendesen kitépi nem csak szakítja a szőrt, mint oly sok más gép, és nagyon gyorsan végezni tudok a szőrtelenítéssel, ráadásul a kádban hesszölve. Nekem annyira nem fájdalmas, de valószínűleg jól is bírom.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. május 23.

Én is kipróbáltam a híres Ballet slippers árnyalatot. Vegyesek az érzéseim, ennyi pénzt ritkán adok ki körömlakkért. A minősége nagyon jó, főleg az olcsó kis Essence lakkjaim után, valóban érezni a különbséget. Nekem simán 4-5 napig is szépen mutat, nem pattogzik - bár ez sokban függ attól, éppen mit csinálok a kezeimmel, pl. mennyit mosogatok. Nagyon könnyű használni, selymes textúrája van, nekem egyáltalán nem csíkoz, és gyorsan is szárad, ami nyilván kardinális kérdés, mert utálok arra várni, hogy megszáradjon egy körömlakk. Ezt az árnyalatot valóban legalább háromszor fel kell kenni ahhoz, hogy valahogy mutasson, bár ez a legtöbb világos árnyalattal így van. A színe már nekem sem jön be annyira, inkább fehér, nem értem a nagy hype-ot körülötte.

Bano Doktor Sarokbalzsam

Bano Doktor Sarokbalzsam
2020. május 23.

Tényleg csodákat művel a száraz talpakkal! Igen zsíros, én este lefekvés előtt szoktam felkenni, utána pedig becsúszkálok az ágyig. Az illata szerintem finom, a rózsára emlékeztet.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2020. május 23.

Sajnos nekem is csípi a szemem :( Nekem inkább hosszítja a pilláimat, mintsem dúsítaná, pedig inkább dúsításra vettem, ezért kicsit csalódás. Nem rossz, de nem drámai a hatás. Óvatosan kell bánni vele, különben jönnek a pókpillák.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam
2020. május 23.

Szeretem a Pantene efféle gyors pakolásait, mert finom puha lesz tőle a hajam és nem zsírosít. Nem szoktam sokáig rajta hagyni, de így is szépen teszi a dolgát.

Bourjois Brow Fiber Szemöldökspirál

Bourjois Brow Fiber Szemöldökspirál
2020. május 23.

Kellemes kis színt ad, pont jó arra, hogy csak átsimítom vele a szemöldököm és kész, nem kell a ceruzával bajlódni. Elég keményre szárad, emiatt tartós. Az egyetlen bajom vele, hogy mindig tiszta festék lesz a szemöldököm körül minden, hiába icipici a kefe.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. május 13.

Nagyon tetszik, elsősorban azért, mert TÉNYLEG gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nekem ez azért fontos, mert így napközben is tudom krémezni a kezeimet végre, nem csak este. Hidratál, kellemes, visszafogott az illata, normális árban van.