Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír
2019. augusztus 12.

Ez az első termékem a márkától, de biztos hogy nem az utolsó. Szimpatikus, hogy természetes összetevői vannak, műanyag nélkül. Az állaga jó sűrű, közepes cukorszemcsékkel, alaposan radíroz, de nem durva, az illata isteni finom, édes málnás. Használat után a bőröm nagyon puha, a benne lévő sheavaj érezhetően hidratál. Biztosan kipróbálom a többi illatot is.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. augusztus 12.

Általában tonik helyett használom reggelente,szérum vagy hidratáló krém alá.Frissít,tonizál,bár hidratáló hatást nem igazán vettem észre. Ennek ellenére szívesen használom, az illata nagyon finom, és plusz pont hogy nincs benne alkohol 🙂

Alterra 2 Fázisú Expressz Hajkúra

Alterra 2 Fázisú Expressz Hajkúra
2019. augusztus 7.

Festett, kicsit száraz hajam van, hajmosás után eléggé összeáll, nehéz kifésülni. Ezért kerestem valami sprayt ami segít könnyebben kibontani,és ez segít. Vizes hajra használom kb. három-négy pumpálásnyit, bőven elég, nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor elnehezít. Szárítás után sokkal puhább, könnyen kezelhető és fényesebb lesz a hajam és az illata is valamennyire megmarad, ami nekem inkább vaníliás egy pici kókusszal.
Összsségében elégedett vagyok.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2019. július 23.

Pakolásként vagy nem kiöblítendő balzsamként szoktam használni festett, kissé száraz hajamra. Eddig teljesen elégedett vagyok vele,az illata finom, de nem túlzóan erős, állaga balzsamos, könnyű a hajban eloszlatni. Használat után a hajam puha és könnyen kifésülhető, viszont nem nehezíti el és nem iy zsírosítja, ami nálam nagyon fontos szempont. Elég nagy mennyiség, sokáig elég lesz, megéri az árát.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő
2019. július 22.

Az illata miatt vettem meg, frissítő, bár tényleg nem sok köze van az aloehez, inkább almás. 🙂 Egyébként szokásos Balea minőség, egy csillag mínusz, mert kicsit szárít.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. július 14.

Tökéletesen eltávolítja a smink maradványokat, leginkább erre a célra használom,de van mikor csak magában, úgy is bevált. Tetszik, hogy illatanyag mentes, az érzékeny bőrömet nem szárítja , nem okoz irritációt. Egy hónap alatt kb a negyede fogyott el,szóval sokáig elég lesz még,gazdaságos.

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2019. július 11.

A szaga miatt nem tudtam elhasználni, borzalmasan büdös és erős. A hatása rendben volt amúgy, egy két nappal ki lehet vele tolni a hajmosást.

Balea Exotic Coco Borotvazselé

Balea Exotic Coco Borotvazselé
2019. július 11.

Szeretem a Balea borotvazseléit, főleg a limitált kiadásokat. Ez az illat sem rossz, de tényleg nem igazán trópusi, ettől függetlenül szeretem.
Egyébként nem kell belőle sok, nagyon jól felhabzik, sokkal jobban siklik rajta a borotva mint ha csak tusfürdőt használnék, és a bőröm is simább lesz.

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval
2019. július 11.

Kifejezetten nyárra kerestem valami könnyű testápolót, ami nem ragad és könnyen beszívódik. Az illata fogott meg, ami nagyon kellemes és az hogy hialuronsav van benne Szerintem a hidratáló hatása megfelelő, elég kétnaponta használnom és valóban gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos.
5*😊

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. június 2.

Még télen vettem, sajnos nem néztem meg a véleményeket előtte. Szörnyű fehér réteget hagy az ajkakon,ami a száraz részeket mégjobban kiemeli, ami miatt leginkább éjszakára lehetne használni, de ahhoz kevés, nem puhít eléggé. Nem tudtam elhasználni, kidobtam.