Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2021. január 2.

Nagyon régóta csak ezt használom és teljesen elégedett vagyok vele. Azért választottam mert parfümmentes, szépek az összetevők, ezért nem irritál, nagyon kíméletes. Az állaga tényleg kicsit híg, de engem nem zavar, így is sokáig kitart, ár-érték arányban tökéletes.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2021. január 1.

Szőkített hajamra imádom használni. Nedves és száraz hajra is teszek belőle, nagyon jól puhít, a hajam fényes és könnyen kezelhető utána. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, az illata is nagyon tetszik.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2021. január 1.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, ennek annyira jó illata van, hogy már többször újravettem. Az állaga krémes, engem egyáltalán nem szárít, megfelelően tisztít,az illata is megmarad zuhanyzás után.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2020. december 15.

Legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. A szőkítéstől nagyon száraz hajam puha és sokkal egészségesebb kinézetű lesz tőle. Az illata is nagyon finom,sokáig megmarad, újra fogom venni.

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír
2019. augusztus 12.

Ez az első termékem a márkától, de biztos hogy nem az utolsó. Szimpatikus, hogy természetes összetevői vannak, műanyag nélkül. Az állaga jó sűrű, közepes cukorszemcsékkel, alaposan radíroz, de nem durva, az illata isteni finom, édes málnás. Használat után a bőröm nagyon puha, a benne lévő sheavaj érezhetően hidratál. Biztosan kipróbálom a többi illatot is.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. augusztus 12.

Általában tonik helyett használom reggelente,szérum vagy hidratáló krém alá.Frissít,tonizál,bár hidratáló hatást nem igazán vettem észre. Ennek ellenére szívesen használom, az illata nagyon finom, és plusz pont hogy nincs benne alkohol 🙂

Alterra 2 Fázisú Expressz Hajkúra

Alterra 2 Fázisú Expressz Hajkúra
2019. augusztus 7.

Festett, kicsit száraz hajam van, hajmosás után eléggé összeáll, nehéz kifésülni. Ezért kerestem valami sprayt ami segít könnyebben kibontani,és ez segít. Vizes hajra használom kb. három-négy pumpálásnyit, bőven elég, nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor elnehezít. Szárítás után sokkal puhább, könnyen kezelhető és fényesebb lesz a hajam és az illata is valamennyire megmarad, ami nekem inkább vaníliás egy pici kókusszal.
Összsségében elégedett vagyok.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2019. július 23.

Pakolásként vagy nem kiöblítendő balzsamként szoktam használni festett, kissé száraz hajamra. Eddig teljesen elégedett vagyok vele,az illata finom, de nem túlzóan erős, állaga balzsamos, könnyű a hajban eloszlatni. Használat után a hajam puha és könnyen kifésülhető, viszont nem nehezíti el és nem iy zsírosítja, ami nálam nagyon fontos szempont. Elég nagy mennyiség, sokáig elég lesz, megéri az árát.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő
2019. július 22.

Az illata miatt vettem meg, frissítő, bár tényleg nem sok köze van az aloehez, inkább almás. 🙂 Egyébként szokásos Balea minőség, egy csillag mínusz, mert kicsit szárít.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. július 14.

Tökéletesen eltávolítja a smink maradványokat, leginkább erre a célra használom,de van mikor csak magában, úgy is bevált. Tetszik, hogy illatanyag mentes, az érzékeny bőrömet nem szárítja , nem okoz irritációt. Egy hónap alatt kb a negyede fogyott el,szóval sokáig elég lesz még,gazdaságos.