Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Száraz Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Száraz Korpára
2017. augusztus 8.

Régóta küzdök visszatérő korpával, eddig egyik sampon sem hozott igazán eredményt. Ez a termék végre használ! Igaz, elhasználtam kb. három flakonnal, mire lett valami eredmény, de évek óta először csak nagyon minimálisan korpás a fejbőröm. Azért csak négy csillag, mert 100%-osan nem szűnt meg a probléma, de jelentősen javult.

Essence Out of Space Stories Körömlakk

Essence Out of Space Stories Körömlakk
2017. augusztus 8.

Három színt vettem meg, a képen láthatót, egy lilát arany fénnyel és egy kéket lila és zöld fénnyel. Mindhárom szín gyönyörű, tartóssága nálam két nap, de az én körmeim vékonyak. Az ecset miatt vonok le egy csillagot, egyenes ecsettel szerintem nehéz szépen dolgozni.

Balea Bahamas Dream Testpermet

Balea Bahamas Dream Testpermet
2017. augusztus 8.

Imádom az illatát, igazi nyár illat 🙂 Valamennyire hidratál, nem fogy gyorsan,szerintem jövő nyárra is elég lesz.

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2017. július 4.

Legjobb fedőlakk amit valaha használtam 😊 Gyorsan szárít, szép fényt ad, tartóssá tesz.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2017. július 4.

Nagyon szeretem ezt a csodásan fénylő highlightert 😊 Szép fényt ad az arcnak nagy csillámok nélkül. Elvileg építhető, bár szerintem felesleges, elég jól pigmentált. Tartósnak is mondanám, halványan a nap végén is látszik még.Ezért az árért megéri megvenni.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss
2017. július 4.

Karácsonyi sminkbőröndben jutottam hozzá két színhez. Ennyire pigmentált szájfényem még nem volt, teljesen olyan a színe felkenve is mint a tubusban. Nagyon jó állaga van,nem ragad és hidratál,de emellett tartós is, szépen kopik. 6-7000 forintot nem valószínű, hogy adnék érte, de a karácsonyi bőröndkéket biztosan meg fogom venni ezek után minden évben 😊😊

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2017. július 4.

Eddig micellás vizet használtam szemsmink lemosására, de a jó vélemények hatására ki kellett próbáljam. Azt kell mondjam, ez fényévekkel jobban teljesít annál. A spirált és a szemhéjpúdert pillanatok alatt leszedi, igaz nem használok vízállót, a Maybelline zselés tussal sem volt problémája. A szememet nem csípi, nem irritál úgyhogy a micellás víz marad arcra, ezt meg tuti újraveszem 😊

Essence I Want Candy Blush Brush

Essence I Want Candy Blush Brush
2017. július 4.

Ezt a limitált kiadást már nagyon vártam, az ecsetet mindenképpen meg akartam venni 😊 Ilyen formájút még nem próbáltam, de sokkal jobban bejön mint a klasszikus.Szuper jó kis ecset,jó kézbe venni,könnyű vele dolgozni és külsőleg is nagyon tetszik. Szerintem kicsit erősebb szálai vannak mint a normál essence ecseteknek, ezáltal jobban felveszi az anyagot, ennek ellenére nem szúr egyáltalán. Csak ajánlani tudom.

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2017. április 12.

Imádom ezt a krémet. A száraz lábaimat pár nap alatt puhává teszi. Nem szívódik be túl gyorsan úgyis csak este használom, reggelre nem marad ragacsos. Számomra eddig ez a legjobb lábkrém 🙂

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. április 12.

Ez tényleg nagyon jó cucc 🙂 Felkenés után hamar megszárad, elég belőle egy réteg. Száradás után kibír szinte egy egész napot, csak evés után kell picit igazítani. Tényleg mindent túlél, azonban nem kell levakarni nap végén mint a Lipfinityt, sminklemosóval simán lejön. Kár, hogy nincs nagyobb színválaszték.