Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2017. július 4.

Nagyon szeretem ezt a csodásan fénylő highlightert 😊 Szép fényt ad az arcnak nagy csillámok nélkül. Elvileg építhető, bár szerintem felesleges, elég jól pigmentált. Tartósnak is mondanám, halványan a nap végén is látszik még.Ezért az árért megéri megvenni.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss
2017. július 4.

Karácsonyi sminkbőröndben jutottam hozzá két színhez. Ennyire pigmentált szájfényem még nem volt, teljesen olyan a színe felkenve is mint a tubusban. Nagyon jó állaga van,nem ragad és hidratál,de emellett tartós is, szépen kopik. 6-7000 forintot nem valószínű, hogy adnék érte, de a karácsonyi bőröndkéket biztosan meg fogom venni ezek után minden évben 😊😊

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2017. július 4.

Eddig micellás vizet használtam szemsmink lemosására, de a jó vélemények hatására ki kellett próbáljam. Azt kell mondjam, ez fényévekkel jobban teljesít annál. A spirált és a szemhéjpúdert pillanatok alatt leszedi, igaz nem használok vízállót, a Maybelline zselés tussal sem volt problémája. A szememet nem csípi, nem irritál úgyhogy a micellás víz marad arcra, ezt meg tuti újraveszem 😊

Essence I Want Candy Blush Brush

Essence I Want Candy Blush Brush
2017. július 4.

Ezt a limitált kiadást már nagyon vártam, az ecsetet mindenképpen meg akartam venni 😊 Ilyen formájút még nem próbáltam, de sokkal jobban bejön mint a klasszikus.Szuper jó kis ecset,jó kézbe venni,könnyű vele dolgozni és külsőleg is nagyon tetszik. Szerintem kicsit erősebb szálai vannak mint a normál essence ecseteknek, ezáltal jobban felveszi az anyagot, ennek ellenére nem szúr egyáltalán. Csak ajánlani tudom.

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2017. április 12.

Imádom ezt a krémet. A száraz lábaimat pár nap alatt puhává teszi. Nem szívódik be túl gyorsan úgyis csak este használom, reggelre nem marad ragacsos. Számomra eddig ez a legjobb lábkrém 🙂

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. április 12.

Ez tényleg nagyon jó cucc 🙂 Felkenés után hamar megszárad, elég belőle egy réteg. Száradás után kibír szinte egy egész napot, csak evés után kell picit igazítani. Tényleg mindent túlél, azonban nem kell levakarni nap végén mint a Lipfinityt, sminklemosóval simán lejön. Kár, hogy nincs nagyobb színválaszték.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. április 12.

Amióta megvan, szinte csak ezt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Minden színt tudok használni, a pigmentáltsága is jó. Alappal fenntmarad a nap végéig, nem csíkozódik, csak picit halványul. Szerintem nagyon megérte megvenni 🙂

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2017. április 12.

Kedvenc szemceruzám 🙂 Tartós, nem kenődik, a színe is intenzív fekete és sokáig kitart. Nem gondoltam, hogy ennyi pénzért találok ilyen jó terméket. Biztosan nem veszek ezentúl mást.

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz
2017. április 12.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel. Rendesen eltávolítja a sminkmaradványokat, nem irritál, a szememet nem csípi. Viszonylag sokáig kitart mindennapi használat mellet, valószínűleg újraveszem ha elfogy 🙂

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2017. április 11.

E.L. sminkbőröndben jutottam hozzá a Dinamic és az Envious árnyalathoz. Aláhidratálás nélkül használom, engem egyáltalán nem szárít, sőt picit inkább ápol. Nem a legtartósabb, de nagyon szépen kopik, nem foltos. Felvitele is egyszerű, szépen siklik.Egy réteg bőven elég, simán elfedi a szám színét, nagyon pigmentált.
Egy csillagot csak az ára miatt vonok le, teljes áron biztosan nem venném meg, így csomagban megérte.