Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Make-Up Dream Cushion

Maybelline Make-Up Dream Cushion
2017. április 11.

Néhány hete vettem a legvilágosabb árnyalatot. Több eszközell is kipróbáltam a fevitelt, de számomra a saját szivacsával a legjobb. Elég erős fedésű, vigyázni kell, hogy csak vékony réteget szabad felvinni, különben nagyon feltűnő. Tartóssága szerintem rendben van, a zsíros bőrömön megmarad a nap végéig. Remélem hosszabb távon sem okoz majd irritációt.

Essence Blossom Dreams Pirosító

Essence Blossom Dreams Pirosító
2017. március 23.

A 01-es árnyalatot hoztam el, ami egy fényes barackszín. Vagyis lenne, ha lenne színe, de sajnos nincs. Legalábbis az én bőrömön olyan mint egy highlighter, csak fénye van, így akként használom. A csillámok nem a legapróbbak benne, de nem zavaróak számomra, a csillogás szépen építhető.
Amiért a funkcióját nem tudja ellátni, csak 4 csillagot tudok adni.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. december 17.

Ez az első ilyen tus amit kipróbáltam,de szerintem tökéletes. Jó az állaga,egyenletesen felvihető,a hozzáadott ecsettel könnyű dolgozni. Az én olajos szemhéjamon is kibír alap nélkül egy egész napot,csak minimálisan kopik,de azt sem foltosan. Lemosni olajos lemosóval szoktam,azzal egyszerűen lejön.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. december 17.

Sajnos nekem nagyon nem. Baromi sok festéket vesz fel,csomósít,összeragaszt és nehéz lemosni. Pedig próbáltam szeretni,adtam neki kb. egy hónapot hátha kicsit kezelhetőbbé válik a festék,de nem. A kukában végezte.

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2016. szeptember 27.

Up: Sanjos gyulladt bőr alatti pattanásokat okozott, úgyhogy ment a kukába :-(

Sokkal tovább matt marad arcom,mint eddig bármivel. Úgy érzem megtaláltam a legszuperebb mattító púdert. Tetszik, hogy színtelen, így biztosan nem választok sötétebbet vagy világosabbat :-). Ha nem fog irritációt okozni, akkor biztosan újraveszem és nem cserélem le soha :-)

Douglas My Favorite Palette

Douglas My Favorite Palette
2016. szeptember 27.

Nekem van egy Nude eladó, ha valakit érdekel, írjon :-)

Manhattan Colour Splash Liquid Lip Tint

Manhattan Colour Splash Liquid Lip Tint
2016. szeptember 27.

A Soft Nude árnyalat van meg belőle, de valami borzalmas. Nem szárad meg egyáltalán, kb. két perc után darabokban lejön, úgy, hogy semmit nem csinálok. Soha többet, megy a kukába.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2016. szeptember 27.

A 02-es gyönyörű nude színt vettem meg. Jó az állaga, kellemes viselni, szinte nem is érezhető. Annak ellenére, hogy tényleg matt, csak egy nagyon picit szárít. A tartóssága teljesen rendben van, 3-4 órát simán kibírt nálam és egyenletesen kopik :-)

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2016. május 1.

A Lovely Curling Pump Up helyett kerestem valami hasonlót, sajnos nálunk a Lovely-t nem lehet kapni. A keféje szinte ugyanaz, a festék állaga szerintem egy picit sűrűbb, ezért könnyebb vele dolgozni már az elején is. Remélem ezért nem fog sokkal hamarabb beszáradni.Nagyon szépen hosszabbít, megemel,szétválaszt és göndörít, nem csomósít,elég fekete, nem pereg le a nap végére sem és a lemosása is egyszerű.:)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2016. május 1.

Muszáj volt nekem is kipróbálnom pár hete vettem is a DM-ben :) Tetszett, hogy természetes összetevői vannak, egy ideje már szinte csak ilyen termékeket használok. szerintem a hidratálása teljesen megfelelő, engem nem ért csalódás. Nyilván nem egy Carmex (kipróbáltam azt is), de ott a puhaságot nem csak a jótékony anyagok biztosítják, hanem nagyrészt a vazelin. Nekem tetszik az illata, bár nem igazán málna vagy gránátalma :), az íze is jó, kicsit édeskés. A csomagolása nagyon cuki, mellette szerintem praktikus is, nem kell félni, hogy leesik a teteje. Azért adok csak négy csillagot, mert ugyanezt a hatást más, jóval olcsóbb ajakápolók is tudják. Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem.