Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. április 12.

Amióta megvan, szinte csak ezt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Minden színt tudok használni, a pigmentáltsága is jó. Alappal fenntmarad a nap végéig, nem csíkozódik, csak picit halványul. Szerintem nagyon megérte megvenni 🙂

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2017. április 12.

Kedvenc szemceruzám 🙂 Tartós, nem kenődik, a színe is intenzív fekete és sokáig kitart. Nem gondoltam, hogy ennyi pénzért találok ilyen jó terméket. Biztosan nem veszek ezentúl mást.

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz
2017. április 12.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel. Rendesen eltávolítja a sminkmaradványokat, nem irritál, a szememet nem csípi. Viszonylag sokáig kitart mindennapi használat mellet, valószínűleg újraveszem ha elfogy 🙂

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2017. április 11.

E.L. sminkbőröndben jutottam hozzá a Dinamic és az Envious árnyalathoz. Aláhidratálás nélkül használom, engem egyáltalán nem szárít, sőt picit inkább ápol. Nem a legtartósabb, de nagyon szépen kopik, nem foltos. Felvitele is egyszerű, szépen siklik.Egy réteg bőven elég, simán elfedi a szám színét, nagyon pigmentált.
Egy csillagot csak az ára miatt vonok le, teljes áron biztosan nem venném meg, így csomagban megérte.

Maybelline Make-Up Dream Cushion

Maybelline Make-Up Dream Cushion
2017. április 11.

Néhány hete vettem a legvilágosabb árnyalatot. Több eszközell is kipróbáltam a fevitelt, de számomra a saját szivacsával a legjobb. Elég erős fedésű, vigyázni kell, hogy csak vékony réteget szabad felvinni, különben nagyon feltűnő. Tartóssága szerintem rendben van, a zsíros bőrömön megmarad a nap végéig. Remélem hosszabb távon sem okoz majd irritációt.

Essence Blossom Dreams Pirosító

Essence Blossom Dreams Pirosító
2017. március 23.

A 01-es árnyalatot hoztam el, ami egy fényes barackszín. Vagyis lenne, ha lenne színe, de sajnos nincs. Legalábbis az én bőrömön olyan mint egy highlighter, csak fénye van, így akként használom. A csillámok nem a legapróbbak benne, de nem zavaróak számomra, a csillogás szépen építhető.
Amiért a funkcióját nem tudja ellátni, csak 4 csillagot tudok adni.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. december 17.

Ez az első ilyen tus amit kipróbáltam,de szerintem tökéletes. Jó az állaga,egyenletesen felvihető,a hozzáadott ecsettel könnyű dolgozni. Az én olajos szemhéjamon is kibír alap nélkül egy egész napot,csak minimálisan kopik,de azt sem foltosan. Lemosni olajos lemosóval szoktam,azzal egyszerűen lejön.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. december 17.

Sajnos nekem nagyon nem. Baromi sok festéket vesz fel,csomósít,összeragaszt és nehéz lemosni. Pedig próbáltam szeretni,adtam neki kb. egy hónapot hátha kicsit kezelhetőbbé válik a festék,de nem. A kukában végezte.

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2016. szeptember 27.

Up: Sanjos gyulladt bőr alatti pattanásokat okozott, úgyhogy ment a kukába :-(

Sokkal tovább matt marad arcom,mint eddig bármivel. Úgy érzem megtaláltam a legszuperebb mattító púdert. Tetszik, hogy színtelen, így biztosan nem választok sötétebbet vagy világosabbat :-). Ha nem fog irritációt okozni, akkor biztosan újraveszem és nem cserélem le soha :-)

Douglas My Favorite Palette (régi)

Douglas My Favorite Palette (régi)
2016. szeptember 27.

Nekem van egy Nude eladó, ha valakit érdekel, írjon :-)