Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Terra Naturi Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Terra Naturi  Aloe Vera Szemfesték Lemosó
2016. május 1.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót :) Könnyen lehozza a szemfestéket, tust, szempillaspirált, szerintem hatékonyabb az Alverdésnél. Nem csíp, nem irritál egyáltalán, kevés is elég belöle, ezért gazdaságos is. Nem is drága, az összetevői is szépek, nekem minden elvárásnak megfelel, valószínűleg újraveszem.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2016. május 1.

Update:
Sajnos teljesen hozzászokott a böröm, pár óra után ismét fénylik az arcom, így hosszútávon nem hatásos :( Így sajnos le kell pontozzam, mert az ígéretét nem teljesíti. Igaza van az elöttem szólónak, csak egy átlagos hidratálókrém.

2016.03.11. Még csak néhány napja használom, a hosszabbtávú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Igazából a faggyúszabályzó tulajdonsága miatt vettem, hátha segít az olajos bőrömet mattítani. Ez a képessége szerintem működik. Az eddigi arckrémeim használata után egy-két óra múlva már csillogott az arcom, de ezzel kibír kb. 4 órát. Nekem ez már haladás az eddigiekhez képest. :-) Féltem, hogy a hidratáló hatása kevés lesz, de az is teljesen rendben van.
Ha hosszabb használat után lesz még egyéb pozitív hatása is, akkor feljavítom öt csillagra, addig 4*

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2016. április 4.

Az elején nagyon tetszett az illata, de a vége felé szerintem már nagyon erős, zavaró. Van egy alkoholos mellékillata, ami nagyon nem tetszik :(. Egyébként nem rossz, nem szárít nem irritál, nem is kell sok belőle, de biztosan nem veszem újra.

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)
2016. március 11.

Konjak szivaccsal együtt használom minden este néhány napja.Az állaga tényleg kicsit híg, de nem vészes.Szépen tisztít, nem szárít, nem irritál, az illata is tetszik.

Lovely Luxe Girl Körömlakk

Lovely Luxe Girl Körömlakk
2016. február 24.

Kb. három hete vettem leárazva 300 ft-ért a bordó színűt arany és piros csillámokkal. Sajnos nagyon sűrű állagú, egyáltalán nem terül a körmön, ezért nehéz szépen felkenni. Alap és fedőlakkal három napot kibír. Sajnálom, mert a színe csodálatos ^-^

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. február 24.

Ez a spirál tényleg nagyon jó, nem gondoltam volna. A sok jó vélemény hatására muszáj volt kipróbálnom :-) A keféje nekem tetszik, szépen ível, szétválaszt, kicsit dúsít is. Nem csomósodik egyáltalán és a nap végére sem pereg le. Tökéletesen elégedett vagyok, ennyi pénzért ajándék. Biztosan újraveszem.

Oriflame Elvie EDT

Oriflame Elvie EDT
2016. február 7.

Tavaly nyáron használtam el egy üveggel és nagyon szerettem. Könnyed, légies virágos illat. Szerintem nyárra tökéletes, melegben nem szeretem a nehéz, édes illatokat.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2016. február 7.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszik.:-) A tartóssága is rendben van, este is érezni lehet. Kifújáskor friss citrusos, később narancsvirágos vaníliás illat lesz rajtam. Az ára miatt nem fogom megvenni, egyébként is szeretek mindig újat kipróbálni :-)

Fusswohl Elektromos Bőrgyalu

Fusswohl Elektromos Bőrgyalu
2016. január 22.

Már kb. egy éve megvan, de nem sokszor használtam.
Nem rossz, de lehet élni nélküle... nekem a habkő jobban bevált bőrkeményedés eltávolításra.

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2016. január 22.

Egyáltalán nem jött be ez a spirál. Olyan, mintha már beszáradt volna, vagy üres lenne,mert nem látszik még két rétegben sem. Az Extrem Black spirálja az Alverde-nek sokkal jobb ennél.