Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Manhattan Colour Splash Liquid Lip Tint

Manhattan Colour Splash Liquid Lip Tint
2016. szeptember 27.

A Soft Nude árnyalat van meg belőle, de valami borzalmas. Nem szárad meg egyáltalán, kb. két perc után darabokban lejön, úgy, hogy semmit nem csinálok. Soha többet, megy a kukába.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2016. szeptember 27.

A 02-es gyönyörű nude színt vettem meg. Jó az állaga, kellemes viselni, szinte nem is érezhető. Annak ellenére, hogy tényleg matt, csak egy nagyon picit szárít. A tartóssága teljesen rendben van, 3-4 órát simán kibírt nálam és egyenletesen kopik :-)

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2016. május 1.

A Lovely Curling Pump Up helyett kerestem valami hasonlót, sajnos nálunk a Lovely-t nem lehet kapni. A keféje szinte ugyanaz, a festék állaga szerintem egy picit sűrűbb, ezért könnyebb vele dolgozni már az elején is. Remélem ezért nem fog sokkal hamarabb beszáradni.Nagyon szépen hosszabbít, megemel,szétválaszt és göndörít, nem csomósít,elég fekete, nem pereg le a nap végére sem és a lemosása is egyszerű.:)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2016. május 1.

Muszáj volt nekem is kipróbálnom pár hete vettem is a DM-ben :) Tetszett, hogy természetes összetevői vannak, egy ideje már szinte csak ilyen termékeket használok. szerintem a hidratálása teljesen megfelelő, engem nem ért csalódás. Nyilván nem egy Carmex (kipróbáltam azt is), de ott a puhaságot nem csak a jótékony anyagok biztosítják, hanem nagyrészt a vazelin. Nekem tetszik az illata, bár nem igazán málna vagy gránátalma :), az íze is jó, kicsit édeskés. A csomagolása nagyon cuki, mellette szerintem praktikus is, nem kell félni, hogy leesik a teteje. Azért adok csak négy csillagot, mert ugyanezt a hatást más, jóval olcsóbb ajakápolók is tudják. Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem.

Terra Naturi Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Terra Naturi  Aloe Vera Szemfesték Lemosó
2016. május 1.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót :) Könnyen lehozza a szemfestéket, tust, szempillaspirált, szerintem hatékonyabb az Alverdésnél. Nem csíp, nem irritál egyáltalán, kevés is elég belöle, ezért gazdaságos is. Nem is drága, az összetevői is szépek, nekem minden elvárásnak megfelel, valószínűleg újraveszem.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Update:
Sajnos teljesen hozzászokott a böröm, pár óra után ismét fénylik az arcom, így hosszútávon nem hatásos :( Így sajnos le kell pontozzam, mert az ígéretét nem teljesíti. Igaza van az elöttem szólónak, csak egy átlagos hidratálókrém.

2016.03.11. Még csak néhány napja használom, a hosszabbtávú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Igazából a faggyúszabályzó tulajdonsága miatt vettem, hátha segít az olajos bőrömet mattítani. Ez a képessége szerintem működik. Az eddigi arckrémeim használata után egy-két óra múlva már csillogott az arcom, de ezzel kibír kb. 4 órát. Nekem ez már haladás az eddigiekhez képest. :-) Féltem, hogy a hidratáló hatása kevés lesz, de az is teljesen rendben van.
Ha hosszabb használat után lesz még egyéb pozitív hatása is, akkor feljavítom öt csillagra, addig 4*

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2016. április 4.

Az elején nagyon tetszett az illata, de a vége felé szerintem már nagyon erős, zavaró. Van egy alkoholos mellékillata, ami nagyon nem tetszik :(. Egyébként nem rossz, nem szárít nem irritál, nem is kell sok belőle, de biztosan nem veszem újra.

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)
2016. március 11.

Konjak szivaccsal együtt használom minden este néhány napja.Az állaga tényleg kicsit híg, de nem vészes.Szépen tisztít, nem szárít, nem irritál, az illata is tetszik.

Lovely Luxe Girl Körömlakk

Lovely Luxe Girl Körömlakk
2016. február 24.

Kb. három hete vettem leárazva 300 ft-ért a bordó színűt arany és piros csillámokkal. Sajnos nagyon sűrű állagú, egyáltalán nem terül a körmön, ezért nehéz szépen felkenni. Alap és fedőlakkal három napot kibír. Sajnálom, mert a színe csodálatos ^-^

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. február 24.

Ez a spirál tényleg nagyon jó, nem gondoltam volna. A sok jó vélemény hatására muszáj volt kipróbálnom :-) A keféje nekem tetszik, szépen ível, szétválaszt, kicsit dúsít is. Nem csomósodik egyáltalán és a nap végére sem pereg le. Tökéletesen elégedett vagyok, ennyi pénzért ajándék. Biztosan újraveszem.