Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Elvie EDT

Oriflame Elvie EDT
2016. február 7.

Tavaly nyáron használtam el egy üveggel és nagyon szerettem. Könnyed, légies virágos illat. Szerintem nyárra tökéletes, melegben nem szeretem a nehéz, édes illatokat.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2016. február 7.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszik.:-) A tartóssága is rendben van, este is érezni lehet. Kifújáskor friss citrusos, később narancsvirágos vaníliás illat lesz rajtam. Az ára miatt nem fogom megvenni, egyébként is szeretek mindig újat kipróbálni :-)

Fusswohl Elektromos Bőrgyalu

Fusswohl Elektromos Bőrgyalu
2016. január 22.

Már kb. egy éve megvan, de nem sokszor használtam.
Nem rossz, de lehet élni nélküle... nekem a habkő jobban bevált bőrkeményedés eltávolításra.

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2016. január 22.

Egyáltalán nem jött be ez a spirál. Olyan, mintha már beszáradt volna, vagy üres lenne,mert nem látszik még két rétegben sem. Az Extrem Black spirálja az Alverde-nek sokkal jobb ennél.

Terra Naturi Korrektor

Terra Naturi Korrektor
2016. január 22.

Szem alatti karikákra kerestem egy natúr korrektort, szerintem arra tökéletes. Jó a fedése, könnyű eldolgozni. Bőrhibákra mást használok, arra nem elég, ettől függetlenül 5*

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift
2016. január 16.

Kb egy hete használom és elégedett vagyok vele. A hatása nekem kitart estig, az illatát is érzem viszonylag sokáig.

Mádara Mélytisztító Arclemosó Hab

Mádara Mélytisztító Arclemosó Hab
2016. január 16.

Nem rossz termék, szépen tisztít, nem irritál, nem szárít, az illata kellemes és az összetevői is jók. De semmi extra ahhoz képest, hogy mennyire drága.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló

Nagyon jól hidratál, szépek az összetevői és még olcsó is :) 5*

Neobio Arctisztító Tej - Bio Mentával és Bio Citrommal

Neobio Arctisztító Tej - Bio Mentával és Bio Citrommal
2016. január 7.

Sminklemosásra és arctisztítónak is kiváló :-) Előtte arclemosó habot használtam, de az szárította az arcomat, ettől nagyon puha és sima lesz a bőröm. Az illata is tetszik, reggel mindig felfrissít, valószínűleg újraveszem.

Neobio Fluormentes Fogkrém Bio Varázsmogyoróval és Rozmaringgal

Neobio Fluormentes Fogkrém Bio Varázsmogyoróval és Rozmaringgal
2016. január 7.

Nagyon jó kis fogkrém ez. Az íze csak enyhén mentos, ami szerintem jó, én nem szeretem ami nagyon erős. A tisztító hatása is teljesen rendben van,csak ajánlani tudom mindenkinek.