Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Terra Naturi Korrektor

Terra Naturi Korrektor
2016. január 22.

Szem alatti karikákra kerestem egy natúr korrektort, szerintem arra tökéletes. Jó a fedése, könnyű eldolgozni. Bőrhibákra mást használok, arra nem elég, ettől függetlenül 5*

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift
2016. január 16.

Kb egy hete használom és elégedett vagyok vele. A hatása nekem kitart estig, az illatát is érzem viszonylag sokáig.

Mádara Mélytisztító Arclemosó Hab

Mádara Mélytisztító Arclemosó Hab
2016. január 16.

Nem rossz termék, szépen tisztít, nem irritál, nem szárít, az illata kellemes és az összetevői is jók. De semmi extra ahhoz képest, hogy mennyire drága.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló

Nagyon jól hidratál, szépek az összetevői és még olcsó is :) 5*

Neobio Arctisztító Tej - Bio Mentával és Bio Citrommal

Neobio Arctisztító Tej - Bio Mentával és Bio Citrommal
2016. január 7.

Sminklemosásra és arctisztítónak is kiváló :-) Előtte arclemosó habot használtam, de az szárította az arcomat, ettől nagyon puha és sima lesz a bőröm. Az illata is tetszik, reggel mindig felfrissít, valószínűleg újraveszem.

Neobio Fluormentes Fogkrém Bio Varázsmogyoróval és Rozmaringgal

Neobio Fluormentes Fogkrém Bio Varázsmogyoróval és Rozmaringgal
2016. január 7.

Nagyon jó kis fogkrém ez. Az íze csak enyhén mentos, ami szerintem jó, én nem szeretem ami nagyon erős. A tisztító hatása is teljesen rendben van,csak ajánlani tudom mindenkinek.

Oriflame My Naked Truth EDT

Oriflame My Naked Truth EDT
2016. január 4.

Nagyon finom púderes-virágos, szerintem tisztaságillata van. Napközben munkába az ilyen visszafogott illatokat szeretem :)

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal
2016. január 4.

Nagyon szeretem :) A sminket könnyen leszedi, a szempillaspirált is erős dörzsölés nélkül, egyáltalán nem csíp és jók az összetevői. Biztosan újraveszem, 5*

Alverde 2 Fázisú Hidratáló Hajkúra Aloe Vera és Hibiszkusz

Alverde 2 Fázisú Hidratáló Hajkúra Aloe Vera és Hibiszkusz
2016. január 4.

Én teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Jó az illata, kevés kell belőle, szerintem jól hidratál. Nálam 5*

Avon Far Away

Avon Far Away
2015. december 7.

Szeretem, mert egyedi és felismerhető. Szeretem a keleties illatokat, főleg a vanília és a szantálfa miatt. Mértékkel kell használni, mert erőteljes és nagy a hatósugara, nagy mennyiségben émelyítő. Hidegebb idő kell neki, nyáron nem tudnám elképzelni. Remélem sohasem szüntetik meg, örök kedvenc :)