Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2015. december 7.

Imádom a színválasztékot, de a minőség és a tartósság nagyon változó. Volt olyan amelyik 4-5 napot is kibírt, de némelyik egy nap után lepattogott. A Gel Look lakkjai sokkal tartósabbak, abban még nem csalódtam.

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)
2015. december 7.

52-es Primrose árnyalatot használom, gyönyörű színe van, imádom :) Nem szárít, az én ajkaimat kicsit ápolja is, szépen pigmentált és egyenletesen kopik. A krémessége miatt nem túl tartós, de nekem nem is kell a mindennapokban, hogy 3-4 órát kibírjon hibátlanul.

RdeL Young Holo Nails Körömlakk

RdeL Young Holo Nails Körömlakk
2015. december 7.

Mindkét szín megvan. Nagyon jó ecsete van, könnyű használni, fedőlakkal gyorsan megszárad,napfényben gyönyörűen csillog. Sajnos fél év után úgy beszáradt mindkettő, hogy ki kellett dobnom. :(

Alterra Zuhanyzás Közbeni Testápoló Száraz Bőrre

Alterra Zuhanyzás Közbeni Testápoló Száraz Bőrre
2015. december 7.

Finom illatú, selymes lesz a bőröm használat után. Könnyű eloszlatni és lemosni is, az összetevők is szépek, biztos újraveszem :)

Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz
2015. december 7.

Pár napja vettem 25%-os kuponnal, de szerintem a teljes árát is megéri. Már az első használatkor éreztem, hogy nagyon jól hidratálja a bőrömet, ami nem száradt ki a nap folyamán később sem. Sokkal puhább és meglepően egészségesebb kinézetű tőle az arcom, nem zsírosít, nekem az illatával sincs semmi bajom, hamar elillan.

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő
2015. december 7.

Legjobb illatú Alverde tusfürdő, kár, hogy sehol nem látom már :( Remélem egyszer újra lehet majd kapni.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. december 7.

Nagyon szeretem.:) Az én extra száraz bőrömet is remekül hidratálja, puhává teszi. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és az illata fantasztikus. Már a második tégellyel használom, ősztől nyárig ez lesz az állandó testápolóm.

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face
2015. december 7.

Nagyon szeretem ezt a kis csodát :) Használom highlighterként, szemhéjfestékként és alkalmakkor a dekoltázsomra is. Nincs tele nagy csillámokkal, szép selymes fényt ad. Ha egyszer elfogy, tuti újraveszem.

Terra Naturi Schimmernde Lippenpflege

Terra Naturi Schimmernde Lippenpflege
2015. december 7.

Már harmadjára vettem újra, egyet sajnos elhagytam :( . Nagyon szép halvány színe és fénye van, jól hidratál és szerintem az illata is kellemes. Az összetevők is szépek, biztos újraveszem még. :)