Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2019. július 11.

A szaga miatt nem tudtam elhasználni, borzalmasan büdös és erős. A hatása rendben volt amúgy, egy két nappal ki lehet vele tolni a hajmosást.

Balea Exotic Coco Borotvazselé

Balea Exotic Coco Borotvazselé
2019. július 11.

Szeretem a Balea borotvazseléit, főleg a limitált kiadásokat. Ez az illat sem rossz, de tényleg nem igazán trópusi, ettől függetlenül szeretem.
Egyébként nem kell belőle sok, nagyon jól felhabzik, sokkal jobban siklik rajta a borotva mint ha csak tusfürdőt használnék, és a bőröm is simább lesz.

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval
2019. július 11.

Kifejezetten nyárra kerestem valami könnyű testápolót, ami nem ragad és könnyen beszívódik. Az illata fogott meg, ami nagyon kellemes és az hogy hialuronsav van benne Szerintem a hidratáló hatása megfelelő, elég kétnaponta használnom és valóban gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos.
5*😊

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. június 2.

Még télen vettem, sajnos nem néztem meg a véleményeket előtte. Szörnyű fehér réteget hagy az ajkakon,ami a száraz részeket mégjobban kiemeli, ami miatt leginkább éjszakára lehetne használni, de ahhoz kevés, nem puhít eléggé. Nem tudtam elhasználni, kidobtam.

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. június 2.

Szerintem ez egy nagyon jó cucc 🙂 Igaz, nem olyan tartós mint a folyékony verziója, de cserébe nem is érezni viselés közben, nagyon kényelmes. Könnyű formula, ami csak minimálisan szárít, az illata is finom vaníliás.
A színe valóban sötétedik felkenés után, de még így is tetszik. Javítani leginkább csak evés után kell rajta, az ivást és a beszédet jól bírja. Biztosan beszerzek még néhány árnyalatot.

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2019. június 2.

Tavaly elhasználtam több flakonnal is belőle. Imádom az illatát, teljesen nyaralás feeling 😁. Egyébként jól habzik, a bőrömet nem szárítja. Tutira veszek idén is.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2019. június 2.

Kb a negyedét tudtam elhasználni, a maradékot elajándékoztam. Érezhetően elnehezítette a hajam, teljesen lelapult, nem volt semmi tartása. Másnapra már újra moshattam meg, iszonyatosan zsírosított.
Nekem teljes pénzkidobás.

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)
2019. május 20.

Isteni illata van, imádom! A radírozó hatása is mefelelő, bár lehetne benne kicsit több szemcse, így többet kell belőle használni.

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2019. május 20.

Hibátlan sminklemosó. Szempillaspirált, szemceruzát és a folyékony, tartós rúzsokat is könnyen leszedi. Olajos réteget hagy maga után, de azt habzó lemosóval úgyis lemosom.

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2019. május 19.

Kedvenc illatom a Palmolive tusfürdők közül. Betölti az egész fürdőszobát, a bőrömön is sokáig megmarad. Az állagát is szeretem, könnyen eloszlatható, jól habzik. Szivesen újraveszem🙂