Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. június 2.

Szerintem ez egy nagyon jó cucc 🙂 Igaz, nem olyan tartós mint a folyékony verziója, de cserébe nem is érezni viselés közben, nagyon kényelmes. Könnyű formula, ami csak minimálisan szárít, az illata is finom vaníliás.
A színe valóban sötétedik felkenés után, de még így is tetszik. Javítani leginkább csak evés után kell rajta, az ivást és a beszédet jól bírja. Biztosan beszerzek még néhány árnyalatot.

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2019. június 2.

Tavaly elhasználtam több flakonnal is belőle. Imádom az illatát, teljesen nyaralás feeling 😁. Egyébként jól habzik, a bőrömet nem szárítja. Tutira veszek idén is.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2019. június 2.

Kb a negyedét tudtam elhasználni, a maradékot elajándékoztam. Érezhetően elnehezítette a hajam, teljesen lelapult, nem volt semmi tartása. Másnapra már újra moshattam meg, iszonyatosan zsírosított.
Nekem teljes pénzkidobás.

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)
2019. május 20.

Isteni illata van, imádom! A radírozó hatása is mefelelő, bár lehetne benne kicsit több szemcse, így többet kell belőle használni.

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2019. május 20.

Hibátlan sminklemosó. Szempillaspirált, szemceruzát és a folyékony, tartós rúzsokat is könnyen leszedi. Olajos réteget hagy maga után, de azt habzó lemosóval úgyis lemosom.

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2019. május 19.

Kedvenc illatom a Palmolive tusfürdők közül. Betölti az egész fürdőszobát, a bőrömön is sokáig megmarad. Az állagát is szeretem, könnyen eloszlatható, jól habzik. Szivesen újraveszem🙂

Alverde Naturschön Volumen Sampon

Alverde Naturschön Volumen Sampon
2019. május 19.

Teljesen átlagos natúr sampon, semmi extrát nem csinál a hajammal, nem vettem észre hogy dúsítana vagy erősítene. Egyébként nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajam, az illata enyhe, kellemes.
Szerintem nem éri meg dupla annyit kiadni érte mint a sima Alverde samponokért mert nem tud többet.

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan
2019. április 29.

Nagyon szeretem a Yamuna szappanjait de ez a kedvenc, már sokszor újravettem. Isteni finom illata van ami az egész fürdőszobát betölti tusoláskor. Jól habzik, de az érzékeny bőröm sem szárítja, kitart viazonylag sokáig.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. április 29.

Nagyon jó spirál lenne. Nem kenődik, nem pereg, szép pillákat lehet vele elérni és a színe is mély fekete. De néhány hét után iszonyúan beszárad, lehetetlen használni mert nagyon csomósít. Sajnos ki kellett dobnom, biztos hogy nem veszem újra.

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid
2019. január 27.

Nekem is az a problémám vele, hogy tömény alkohol szagú, a hajvégeimmel semmit nem csinál. Hosszútávon a sok alkohol miatt biztos hogy inkább szárítana, úgyhogy kuka.