Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Naturschön Volumen Sampon

Alverde Naturschön Volumen Sampon
2019. május 19.

Teljesen átlagos natúr sampon, semmi extrát nem csinál a hajammal, nem vettem észre hogy dúsítana vagy erősítene. Egyébként nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajam, az illata enyhe, kellemes.
Szerintem nem éri meg dupla annyit kiadni érte mint a sima Alverde samponokért mert nem tud többet.

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan
2019. április 29.

Nagyon szeretem a Yamuna szappanjait de ez a kedvenc, már sokszor újravettem. Isteni finom illata van ami az egész fürdőszobát betölti tusoláskor. Jól habzik, de az érzékeny bőröm sem szárítja, kitart viazonylag sokáig.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. április 29.

Nagyon jó spirál lenne. Nem kenődik, nem pereg, szép pillákat lehet vele elérni és a színe is mély fekete. De néhány hét után iszonyúan beszárad, lehetetlen használni mert nagyon csomósít. Sajnos ki kellett dobnom, biztos hogy nem veszem újra.

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid
2019. január 27.

Nekem is az a problémám vele, hogy tömény alkohol szagú, a hajvégeimmel semmit nem csinál. Hosszútávon a sok alkohol miatt biztos hogy inkább szárítana, úgyhogy kuka.

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2019. január 13.

Nem rossz, egynek elment. Megfelelően tisztít és hidratál is valamennyire. A szilikonmentesség ellenére is nagyon elnehezítette a hajam és sokkal gyorsabban zsírosodott. Nekem nem jött be.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2019. január 13.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Nem kell sokat fújni belőle, viszonylag sokáig kitart, könnyű eldolgozni a hajban, nem marad fehér, egy nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Ráadásul az illata sem fullasztó és az ára is alacsony, többször újravettem már.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2019. január 13.

Száraz bőrre nagyon jó 🙂 Krémes állagú, könnyű lemosni, kevés kell belőle.Egyáltalán nem szárítja a bőröm, puha marad utána. Jól tisztít, a smink szinte 100%-át leszedi. Teljesen elégedett vagyok vele.

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma
2019. január 4.

A benne lévő alkohol nagyon kiérződik szerintem, a kombinált bőrömet eléggé szárította, szemre meg sem próbáltam ezek után. Nem jött be egyáltalán.

Nivea Hairmilk Fény Sampon

Nivea Hairmilk Fény Sampon
2019. január 4.

Utazó méretet próbáltam és nagyon tetszett.Finom az illata ami megmarad sokáig, könnyű kimosni,jól habzik. Balzsam nélkül is puha lett a hajam, de nem nehezítette el és nem is zsírosodott jobban. Gondolodom a beszerzésén.

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő
2019. január 4.

Nem rossz, de az étcsoki miatt én arra számitottam hogy inkább kakaópor illata lesz és nem ennyire cukros. Állagra kicsit folyékony, gyorsabban fogy, mint az átlag tusfürdők. Egynek jó volt, de nem veszem újra.