Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2019. január 13.

Nem rossz, egynek elment. Megfelelően tisztít és hidratál is valamennyire. A szilikonmentesség ellenére is nagyon elnehezítette a hajam és sokkal gyorsabban zsírosodott. Nekem nem jött be.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2019. január 13.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Nem kell sokat fújni belőle, viszonylag sokáig kitart, könnyű eldolgozni a hajban, nem marad fehér, egy nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Ráadásul az illata sem fullasztó és az ára is alacsony, többször újravettem már.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2019. január 13.

Száraz bőrre nagyon jó 🙂 Krémes állagú, könnyű lemosni, kevés kell belőle.Egyáltalán nem szárítja a bőröm, puha marad utána. Jól tisztít, a smink szinte 100%-át leszedi. Teljesen elégedett vagyok vele.

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma
2019. január 4.

A benne lévő alkohol nagyon kiérződik szerintem, a kombinált bőrömet eléggé szárította, szemre meg sem próbáltam ezek után. Nem jött be egyáltalán.

Nivea Hairmilk Fény Sampon

Nivea Hairmilk Fény Sampon
2019. január 4.

Utazó méretet próbáltam és nagyon tetszett.Finom az illata ami megmarad sokáig, könnyű kimosni,jól habzik. Balzsam nélkül is puha lett a hajam, de nem nehezítette el és nem is zsírosodott jobban. Gondolodom a beszerzésén.

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő
2019. január 4.

Nem rossz, de az étcsoki miatt én arra számitottam hogy inkább kakaópor illata lesz és nem ennyire cukros. Állagra kicsit folyékony, gyorsabban fogy, mint az átlag tusfürdők. Egynek jó volt, de nem veszem újra.

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes
2019. január 4.

A nem vízálló szemsminket pikkpakk leszedi. Pont megfelelően nedves, nem folyik bele a szemembe a cucc es nem hagy fura réteget maga után. Utazáshoz praktikus, az ára is jó, elégedett vagyok vele.

bebe Young Care 3in1 Ápló Arctisztító Kendő Érzékeny és Száraz Bőrre

bebe Young Care 3in1 Ápló Arctisztító Kendő Érzékeny és Száraz Bőrre
2018. december 18.

Utazáskor vagy amikor gyors megoldás kell nagyon szeretem. A kendők mérete pont jó, az anyaga elég vastag és kellőképpen nedves,a vízálló sminket azért nem hozza le maradéktalanul. Hagy egy olajos érzetet közvetlen lemosás után, de pár perc és beszívja a bőröm. A vége felé már kicsit szárazabb lesz, de nem szárad ki teljesen.
Minden nap nem használnám, de alkalmanként teljesen megfelel.

Langhaarmädchen Szárazsampon

Langhaarmädchen Szárazsampon
2018. december 18.

Hát ez tényleg szörnyű. Csak minimális cucc jön ki belőle, kb a felét ki kell fújni hogy valami hatása legyen. Teljes pénzkidobás, soha többet.

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster
2018. október 2.

A meleg rézvörös színt próbáltam. Ammóniamentes, olajokkal dúsított, gondoltam jó lesz, de nem vált be. A hajam előtte is rézvörösre volt festve, kb egy centis lenövésem volt már. A tövét minimálisan fogta csak be,pedig nincs sötét hajszínem és őszhajszálaim sincsenek. Nem értem mi lehetett a gond, a hatóidőt is pontosan betartottam. Ahol vörös volt a hajam, ott felfrissítette a színt, de a tövénél elüt sajnos. Biztosan nem veszem újra, csalódás volt.