Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2018. szeptember 17.

Nyáron vettem én is belőle, olyan egynek jó volt. Kicsit folyékony szerintem, gyorsabban elfogyott mint az átlag tusfürdők. Az illata nekem inkább sárgadinnye, kókuszt nem igazán érezni benne, nem tetszett annyira.

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2018. szeptember 17.

Nem igazán vált be sajnos, az én hajam gyorsabban zsírosodik tőle, gyakrabban kell mosnom. Az állaga kicsit sűrű, nehezebb eloszlatni, de jól habzik egy kicsit több vízzel.
Kár érte, mert az illata finom, a kiszerelés is gazdaságos.

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír
2018. szeptember 16.

Finoman radíroz puha bőrt hagyva maga után. Krémes állagú, jól eloszlatható, az illata is nagyon tetszik. Öt-hat használat után kicsit kevesebb mint a fele még benne van, szerintem gazdaságos is. Legközelebb kipróbálom a másim illatot is.

Isana Cseresznyevirág és Rizstej Krémtusfürdő

Isana Cseresznyevirág és Rizstej Krémtusfürdő
2018. szeptember 16.

Isteni illata van ami még fürdés után is sokáig megmarad. Sűrűbb állagú, habzik rendesen, nem kell sok belőle. Szárító hatást nem vettem észre, biztos hogy újraveszem 😊

Balea Frissítő Arctonik

Balea Frissítő Arctonik
2018. július 10.

Semmi extra, egynek jó volt, bár az illata kicsit túlzottan erős. Nem csíp, nem szárít, de tényleg hagy némi ragacsos réteget maga után, emiatt nem fogom újravenni.

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2018. július 10.

Nagyon jó termék, hatékonyan eltávolítja az alapozót, szempillaspirálból a vízállót is pikk pakk le tudom mosni vele. Nem hagy olajos réteget, vízzel könnyen lemosható.Géles lemosót használok utána, a kettő együtt tökéletesen leszed minden sminket. Szeretem hogy illatmentes, nem csípi vagy ittitálja a szememet.
Mindenképpen újraveszem.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2018. július 10.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Az illata nekem nagyon erős, fullasztó, a fürdőben nem is tudom használni sajnos emiatt. Kifésülni nem tudtam teljesen a hajamból, erősebb fénynél látszódott a fehér por rajta. Én szeretem ha egy szárazsampon dúsít, ez sajnos egyáltalán nem, nem ad frissebb érzést sem. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2018. július 10.

Leárazva vettem, ez az első ilyen tusfürdőm. Az illata kellemesen édes, fürdés után sokáig megmarad. Állaga kemény hab,olyan mint a borotvahab. Nem kellett belőle sokat használni, meglepően sokáig kitartott, azt hittem hamarabb el fog fogyni.
A bőrömet nem szárította a szokásosnál jobban, lehet ki fogok próbálni néhány másik illatot is.

Spirit of Lovely Flowers

Spirit of Lovely Flowers
2018. július 10.

Kellemes virágos illat, ahhoz képest hogy ilyen olcsó, nincs szúrós vagy alkoholszaga. Tartóssága nem sok van, de ennyi pénzért szivesen újrafújom többször is.

Garnier Fructis Cucumber Fresh Szárazsampon

Garnier Fructis Cucumber Fresh Szárazsampon
2018. május 21.

Az eddig kipróbált szárazsamponok közül a legjobb. ( nekem a Batiste-nál is jobban teljesít)
Friss, kellemes illata van ami nem túl erős. Könnyen eloszlatható, nem hagy ragacsos vagy fehér réteget a hajamon. A hatása is tovább kitart mint a többinél, 2-3 nappal ki lehet tolni a hajmosást. A fejbőrömet nem irritálta, nem viszketett, biztosan újraveszem.