Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes
2019. január 4.

A nem vízálló szemsminket pikkpakk leszedi. Pont megfelelően nedves, nem folyik bele a szemembe a cucc es nem hagy fura réteget maga után. Utazáshoz praktikus, az ára is jó, elégedett vagyok vele.

bebe Young Care 3in1 Ápló Arctisztító Kendő Érzékeny és Száraz Bőrre

bebe Young Care 3in1 Ápló Arctisztító Kendő Érzékeny és Száraz Bőrre
2018. december 18.

Utazáskor vagy amikor gyors megoldás kell nagyon szeretem. A kendők mérete pont jó, az anyaga elég vastag és kellőképpen nedves,a vízálló sminket azért nem hozza le maradéktalanul. Hagy egy olajos érzetet közvetlen lemosás után, de pár perc és beszívja a bőröm. A vége felé már kicsit szárazabb lesz, de nem szárad ki teljesen.
Minden nap nem használnám, de alkalmanként teljesen megfelel.

Langhaarmädchen Szárazsampon

Langhaarmädchen Szárazsampon
2018. december 18.

Hát ez tényleg szörnyű. Csak minimális cucc jön ki belőle, kb a felét ki kell fújni hogy valami hatása legyen. Teljes pénzkidobás, soha többet.

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster
2018. október 2.

A meleg rézvörös színt próbáltam. Ammóniamentes, olajokkal dúsított, gondoltam jó lesz, de nem vált be. A hajam előtte is rézvörösre volt festve, kb egy centis lenövésem volt már. A tövét minimálisan fogta csak be,pedig nincs sötét hajszínem és őszhajszálaim sincsenek. Nem értem mi lehetett a gond, a hatóidőt is pontosan betartottam. Ahol vörös volt a hajam, ott felfrissítette a színt, de a tövénél elüt sajnos. Biztosan nem veszem újra, csalódás volt.

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2018. szeptember 17.

Nyáron vettem én is belőle, olyan egynek jó volt. Kicsit folyékony szerintem, gyorsabban elfogyott mint az átlag tusfürdők. Az illata nekem inkább sárgadinnye, kókuszt nem igazán érezni benne, nem tetszett annyira.

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2018. szeptember 17.

Nem igazán vált be sajnos, az én hajam gyorsabban zsírosodik tőle, gyakrabban kell mosnom. Az állaga kicsit sűrű, nehezebb eloszlatni, de jól habzik egy kicsit több vízzel.
Kár érte, mert az illata finom, a kiszerelés is gazdaságos.

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír
2018. szeptember 16.

Finoman radíroz puha bőrt hagyva maga után. Krémes állagú, jól eloszlatható, az illata is nagyon tetszik. Öt-hat használat után kicsit kevesebb mint a fele még benne van, szerintem gazdaságos is. Legközelebb kipróbálom a másim illatot is.

Isana Cseresznyevirág és Rizstej Krémtusfürdő

Isana Cseresznyevirág és Rizstej Krémtusfürdő
2018. szeptember 16.

Isteni illata van ami még fürdés után is sokáig megmarad. Sűrűbb állagú, habzik rendesen, nem kell sok belőle. Szárító hatást nem vettem észre, biztos hogy újraveszem 😊

Balea Frissítő Arctonik

Balea Frissítő Arctonik
2018. július 10.

Semmi extra, egynek jó volt, bár az illata kicsit túlzottan erős. Nem csíp, nem szárít, de tényleg hagy némi ragacsos réteget maga után, emiatt nem fogom újravenni.

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2018. július 10.

Nagyon jó termék, hatékonyan eltávolítja az alapozót, szempillaspirálból a vízállót is pikk pakk le tudom mosni vele. Nem hagy olajos réteget, vízzel könnyen lemosható.Géles lemosót használok utána, a kettő együtt tökéletesen leszed minden sminket. Szeretem hogy illatmentes, nem csípi vagy ittitálja a szememet.
Mindenképpen újraveszem.