Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2018. július 10.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Az illata nekem nagyon erős, fullasztó, a fürdőben nem is tudom használni sajnos emiatt. Kifésülni nem tudtam teljesen a hajamból, erősebb fénynél látszódott a fehér por rajta. Én szeretem ha egy szárazsampon dúsít, ez sajnos egyáltalán nem, nem ad frissebb érzést sem. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2018. július 10.

Leárazva vettem, ez az első ilyen tusfürdőm. Az illata kellemesen édes, fürdés után sokáig megmarad. Állaga kemény hab,olyan mint a borotvahab. Nem kellett belőle sokat használni, meglepően sokáig kitartott, azt hittem hamarabb el fog fogyni.
A bőrömet nem szárította a szokásosnál jobban, lehet ki fogok próbálni néhány másik illatot is.

Spirit of Lovely Flowers

Spirit of Lovely Flowers
2018. július 10.

Kellemes virágos illat, ahhoz képest hogy ilyen olcsó, nincs szúrós vagy alkoholszaga. Tartóssága nem sok van, de ennyi pénzért szivesen újrafújom többször is.

Garnier Fructis Cucumber Fresh Szárazsampon

Garnier Fructis Cucumber Fresh Szárazsampon
2018. május 21.

Az eddig kipróbált szárazsamponok közül a legjobb. ( nekem a Batiste-nál is jobban teljesít)
Friss, kellemes illata van ami nem túl erős. Könnyen eloszlatható, nem hagy ragacsos vagy fehér réteget a hajamon. A hatása is tovább kitart mint a többinél, 2-3 nappal ki lehet tolni a hajmosást. A fejbőrömet nem irritálta, nem viszketett, biztosan újraveszem.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. május 21.

Ajándék volt, de pénzt biztosan nem adnék érte. Valamennyire dúsít, de nem hosszabbít, egyáltalán nincs látványos hatása. A tartóssága is borzalmas, a nap végére a fele lepereg.

Alverde Hydro Testápoló Bio Aloe Verával

Alverde Hydro Testápoló Bio Aloe Verával
2018. május 18.

Nyárra kerestem könnyedebb állagú testápolót. Szeretem az Alverde limitált dolgait, ezért elhoztam. Az állaga nem zsíros, könnyen eloszlatható, a bőrbe gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen zavaró réteget maga után. A bőröm pihe puha lesz a használata után és nem csak egy napig 🙂, elég kétnaponta használnom.
Illata friss, enyhe, kicsit tipikus Alverde illat, nekem nem zavaró.
Összességében elégedett vagyok, kár, hogy az ilyen jó termékek nem kaphatóak mindig.

Balea Handsorbet Perfect Pink

Balea Handsorbet Perfect Pink
2018. május 18.

A színe és az illata miatt vettem meg, de a hidratáló hatásával is elégedett vagyok. Nagyon gyorsan beszívódik, puha lesz a bőröm, nem hagy ragacsos vagy csúszós réteget maga után.

Balea Wasserspray Aqua

Balea Wasserspray Aqua
2018. május 13.

Tavaly nyáron használtam arcra és testre is frissítőként, arra tökéletes.Nyaralás alatt városnézés közben életmentő volt. Kellemesen hűsít, a szórófej jól porlaszt, könnyű eloszlatni. Már van belőle illatos változat is, de én ezt szeretem, hogy illatmentes. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza
2018. május 13.

Alsó szempillák töbébe és a vízvonalra kerestem tartós fekete szemceruzát. Van néhány E.L sminktermékem amikkel elégedett vagyok, ezért ezt választottam. Az állaga nagyon kellemes, a színe intenzív fekete, de a tartóssága lehetne jobb is. 2-3 óra után a vízvonalról eltűnik és a szemem alá is lemászik sajnos,bár az én szemem elég gyakran könnyezik. Így is tovább tart mint az eddig megvett olcsóbb szemceruzák, de 5-6 órát igazán kibírhatna. Felső szemhéjon még nem teszteltem, gondolom ott tartósabb lenne.
Négyest azért adok, mert tényleg minőségibb,mint a drogériás ceruzák, de azért nem csodaszer.

Yves Rocher Hidratáló Testpermet Aloe Verával

Yves Rocher Hidratáló Testpermet Aloe Verával
2018. május 1.

A melegebb idő miatt kerestem valami könnyen használható testápolót mert utálom magam kenegetni. Sajnos a véleményeket nem olvastam el előtte. Az állaga jó lenne, könnyű eloszlatni, viszonylag gyorsan beszívódik, de a hidratáló hatásával nem vagyok elégedett. A száraz bőrömre nem elég hatékony sajnos, kb. fél napig érzem a hatását. Azért elhasználom, aztán keresek tovább.