Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Csillaggyümölcs és Dinnye Tusfürdő

Balea Csillaggyümölcs és Dinnye Tusfürdő
2018. május 1.

Imádom a csillaggyümölcs illatát.Bár itt inkább a sárgadinnyét érezni jobban, ennek ellenére finom. A minősége a szokásos Balea minőség, jól habzik, nem szárít.

Fa Summertime Moments Tusfürdő

Fa Summertime Moments Tusfürdő
2018. május 1.

Nagyon tetszik az illata, friss nyárias. Nem szárít, nem irritál, biztos újraveszem még nyáron. 😊

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2018. április 16.

Szeretem, mert jól tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőröm. Kellemes állagú, tetszik az illata is, könnyű lemosni, használat után puha lesz az arcom. Nekem bevált, valószínűleg újraveszem.

Balea Arclemosó Tonik Mandulavirág Kivonattal

Balea Arclemosó Tonik Mandulavirág Kivonattal
2018. április 16.

Szeretem, mert alkoholmentes, nem irritál, nem húzódik a bőröm a használata után. Az esetleges sminkmaradványokat kíméletesen leszedi. Mindemellet az illata is tetszik, árban is nagyon kedvező, valószínűleg újraveszem.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. április 16.

Nagyon szeretem 😊 Kellemes állagú, könnyű eloszlatni, finom illata van. A cukorszemcsék nem túl nagyok, nem irritálja a bőrt, nem szárít, de mégis hatékony. Használat után puha és selymes lesz a bőröm. Az ára tényleg lehetne barátibb, vagy a mennyiség több, de akciósan szerintem megéri megvenni.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2018. március 25.

Nem igazán vált be ez a lemosó. Sok kell belőle,így gyorsan fogy, a nem vízálló sminket is nehezen hozza le. Egy másik lemosót használok a szememre, ezzel már csak az esetleges maradékot mosom le, arra jó. A kisebb kiszerelést vettem akciósan, de biztosan nem veszem újra.

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2018. március 25.

Nagyon jó testradír, jó az illata, elég radírozószemcse van benne, a bőrömet puhává teszi, nem szárítja. Akcióban vettem, így megéri, de teljes árat nem adnék érte.

Fa Hawaii Love Tusfürdő

Fa Hawaii Love Tusfürdő
2018. március 11.

Finom trópusi gyümölcsös illata van, bár nem valami intenzív. A zuhany alatt még lehet érezni, de utána csak nagyon halvány illata marad. Az állaga géles, nem habzik annyira jól, ezért elég gyorsan fogy,nem irritál, nem szárít. Nem rossz, de legközelebb a mangósat próbálom ki.

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő
2018. március 11.

Megszagoltam az új illatokat, ez tetszett a legjobban, finom virágillat. Kellemes állagú, jól habzik, nem szárít, szeretem az Yves Rocher tusfürdőket.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2018. március 11.

Nem rossz, de nálam inkább csak hosszabbít egy kicsit, dúsítást nem vettem észre. Állaga jó, hamar szárad, a kefe megfelelő mennyiségű festéket vesz fel.Tényleg vízálló,nem kenődik el, a nap végén viszont már pereg sajnos.