Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. április 16.

Nagyon szeretem 😊 Kellemes állagú, könnyű eloszlatni, finom illata van. A cukorszemcsék nem túl nagyok, nem irritálja a bőrt, nem szárít, de mégis hatékony. Használat után puha és selymes lesz a bőröm. Az ára tényleg lehetne barátibb, vagy a mennyiség több, de akciósan szerintem megéri megvenni.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2018. március 25.

Nem igazán vált be ez a lemosó. Sok kell belőle,így gyorsan fogy, a nem vízálló sminket is nehezen hozza le. Egy másik lemosót használok a szememre, ezzel már csak az esetleges maradékot mosom le, arra jó. A kisebb kiszerelést vettem akciósan, de biztosan nem veszem újra.

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2018. március 25.

Nagyon jó testradír, jó az illata, elég radírozószemcse van benne, a bőrömet puhává teszi, nem szárítja. Akcióban vettem, így megéri, de teljes árat nem adnék érte.

Fa Hawaii Love Tusfürdő

Fa Hawaii Love Tusfürdő
2018. március 11.

Finom trópusi gyümölcsös illata van, bár nem valami intenzív. A zuhany alatt még lehet érezni, de utána csak nagyon halvány illata marad. Az állaga géles, nem habzik annyira jól, ezért elég gyorsan fogy,nem irritál, nem szárít. Nem rossz, de legközelebb a mangósat próbálom ki.

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő
2018. március 11.

Megszagoltam az új illatokat, ez tetszett a legjobban, finom virágillat. Kellemes állagú, jól habzik, nem szárít, szeretem az Yves Rocher tusfürdőket.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2018. március 11.

Nem rossz, de nálam inkább csak hosszabbít egy kicsit, dúsítást nem vettem észre. Állaga jó, hamar szárad, a kefe megfelelő mennyiségű festéket vesz fel.Tényleg vízálló,nem kenődik el, a nap végén viszont már pereg sajnos.

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2018. március 11.

Szintén Rose Gold árnyalatot vettem meg, szeretem a fényes pirosítókat. A színe gyönyörű, nagyon pigmentált, viszont emiatt nekem nehéz eltalálni a mennyiséget és egyenletesen eldolgozni. A nap végéig sajnos nem tart ki, ezért egy csillag mínusz.

Sleek Solstice Highlighting Palette

Sleek Solstice Highlighting Palette
2018. március 11.

Imádom ezt a palettát,mind a négy szín csodaszép és maximálisan kihasználható. Az aranyat használom többnyire a mindennapokban, ez a legvisszafogottabb, ha nagyon feltűnőt szeretnék akkor a lilát választom,az még a Holdról is látszik 😅
Jól pigmentált, nem csillámos és egész nap a helyén marad, abszolút megéri az árát.

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő
2018. február 25.

Nagyon jó illata van, ami zuhanyzás után is megmarad a bőrön. Jól habzik, egyáltalán nem szárít, acsomagolása is nagyon tetszik, biztosan újraveszem.

Catrice Liquid Luminizer Strobing Toll

Catrice Liquid Luminizer Strobing Toll
2018. február 25.

A termékkel elégedett vagyok, szép a színe, nem csillámos,viszonylag tartósnak is mondható. De a kiszerelés valami borzalom, nem lehet normálisan adagolni, vagy semmi nem jön vagy túl sok, ez így pazarlás.