Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt
2018. február 25.

Egy lilás bordós színem van belőle. Pigmentáltsága kb nulla, kontùrceruzával és nagyjából három réteggel adja vissza a színt amit a tubusban látunk. Foltosan fog, nehéz egyenletesen felvinni, viselése számomra kényelmetlen, szárít, csúnyán kopik, darabokban lepereg.
Csak azért nem egy csillag, mert nyereményjáték által kaptam és a színe nagyon szép.

Trend It Up Endless Effect Extension & Curl Szempillaspirál

Trend It Up Endless Effect Extension & Curl Szempillaspirál
2018. január 22.

Teljesen jó hétköznapi szempillaspirál, én a szilikonkeféseket szeretem. Ível, hosszabbít, nem csomósít vagy tapaszt össze, hanem szépen szétválasztja a pilláimat. A kefe megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem kell rá heteket várni, hogy használható legyen. Nem csodaszer, de szerintem megér egy próbát.

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2018. január 22.

Nekem a 020-as árnyalatom van, ami egy sötétebb hússzín. Gyönyörűen pigmentált, erős fedésű. Ahhoz képest, hogy tényleg teljesen matt, nagyon kényelmes, szinte olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. A tartóssága brutál jó, ivást simán kibírja, evés után is csak minimálisan kell javítani, szép egyenletesen kopik. Tuti megnézem a többi színt is, hamár vannak újak. ☺

Cien Micellar Water Sensitive

Cien Micellar Water Sensitive
2017. december 27.

Krémes lemosó után használom a maradék smink eltávolítására, teljesen jól működik. Nem szárítja a bőröm, nem okoz irritációt vagy pattanásokat, ennyi pénzért nagyon megéri. Az adagolója praktikus, de nem zár rendesen, utazásnál kifolyik.

Balea Golden Shine Deodorant

Balea Golden Shine Deodorant
2017. december 27.

Amikor megvettem a tusfürdőjét annyira megtetszett az illata, h ezt is be kellett szereznem. Az izzadásgátló és egyéb hatásáról nem tudok nyilatkozni, a fújós dezodorokat csak az illatuk miatt használom, annak tartósságaval elégedett vagyok.

Balea Golden Shine Cremedusche

Balea Golden Shine Cremedusche
2017. december 27.

A limitált illatok közül ez tetszett a legjobban, finom vaníliás pici citrommal. Jól habzik, engem nem szárít és az illata is sokáig megmarad a bőrömön, fogok még venni belőle.

Yves Rocher Hófehér Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Hófehér Vanília Kézápoló Krém
2017. november 7.

Finom vanília illatú, nem az az émelyítően erős szerencsére. Állagra inkább könyedebb, hamar beszívódik, nem hagy maga után zavaró réteget. A hidratáló hatása lehetne kicsit jobb is, télen nem hiszem,hogy elég lesz.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2017. november 2.

Eddig nagyrészt zselés arclemosókat használtam, de mindig húzódott a bőröm a használatuk után,ezért gondoltam kipróbálom. Egészen más ezt használni, gyengéden tisztít, nem szárítja a bőröm,szépek az összetevők, nincs tele alkohollal, nem okoz irritációt.
Ha ezek a pozitívumok hosszú távon is megmaradnak, akkor biztosan újraveszem.

Alverde Tusfürdő Csoki- és Chiliillattal

Alverde Tusfürdő Csoki- és Chiliillattal
2017. november 2.

Az illata olyan mint a keserűcsoki, nagyon finom, az Alverde szokásos mellékillatát csak minimálisan érezni. Az állaga nem igazán tetszett, túl folyós, nem is habzott egyáltalán, gyorsan elfogyott.

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2017. november 2.

Az illata nagyon finom, valódi kókusz,a csomagolás cuki, de a hidratáló hatásával nem vagyok teljesen elégedett.