Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító
2018. március 11.

Szintén Rose Gold árnyalatot vettem meg, szeretem a fényes pirosítókat. A színe gyönyörű, nagyon pigmentált, viszont emiatt nekem nehéz eltalálni a mennyiséget és egyenletesen eldolgozni. A nap végéig sajnos nem tart ki, ezért egy csillag mínusz.

Sleek Solstice Highlighting Palette

Sleek Solstice Highlighting Palette
2018. március 11.

Imádom ezt a palettát,mind a négy szín csodaszép és maximálisan kihasználható. Az aranyat használom többnyire a mindennapokban, ez a legvisszafogottabb, ha nagyon feltűnőt szeretnék akkor a lilát választom,az még a Holdról is látszik 😅
Jól pigmentált, nem csillámos és egész nap a helyén marad, abszolút megéri az árát.

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő
2018. február 25.

Nagyon jó illata van, ami zuhanyzás után is megmarad a bőrön. Jól habzik, egyáltalán nem szárít, acsomagolása is nagyon tetszik, biztosan újraveszem.

Catrice Liquid Luminizer Strobing Toll

Catrice Liquid Luminizer Strobing Toll
2018. február 25.

A termékkel elégedett vagyok, szép a színe, nem csillámos,viszonylag tartósnak is mondható. De a kiszerelés valami borzalom, nem lehet normálisan adagolni, vagy semmi nem jön vagy túl sok, ez így pazarlás.

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt
2018. február 25.

Egy lilás bordós színem van belőle. Pigmentáltsága kb nulla, kontùrceruzával és nagyjából három réteggel adja vissza a színt amit a tubusban látunk. Foltosan fog, nehéz egyenletesen felvinni, viselése számomra kényelmetlen, szárít, csúnyán kopik, darabokban lepereg.
Csak azért nem egy csillag, mert nyereményjáték által kaptam és a színe nagyon szép.

Trend It Up Endless Effect Extension & Curl Szempillaspirál

Trend It Up Endless Effect Extension & Curl Szempillaspirál
2018. január 22.

Teljesen jó hétköznapi szempillaspirál, én a szilikonkeféseket szeretem. Ível, hosszabbít, nem csomósít vagy tapaszt össze, hanem szépen szétválasztja a pilláimat. A kefe megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem kell rá heteket várni, hogy használható legyen. Nem csodaszer, de szerintem megér egy próbát.

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2018. január 22.

Nekem a 020-as árnyalatom van, ami egy sötétebb hússzín. Gyönyörűen pigmentált, erős fedésű. Ahhoz képest, hogy tényleg teljesen matt, nagyon kényelmes, szinte olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. A tartóssága brutál jó, ivást simán kibírja, evés után is csak minimálisan kell javítani, szép egyenletesen kopik. Tuti megnézem a többi színt is, hamár vannak újak. ☺

Cien Micellar Water Sensitive

Cien Micellar Water Sensitive
2017. december 27.

Krémes lemosó után használom a maradék smink eltávolítására, teljesen jól működik. Nem szárítja a bőröm, nem okoz irritációt vagy pattanásokat, ennyi pénzért nagyon megéri. Az adagolója praktikus, de nem zár rendesen, utazásnál kifolyik.

Balea Golden Shine Deodorant

Balea Golden Shine Deodorant
2017. december 27.

Amikor megvettem a tusfürdőjét annyira megtetszett az illata, h ezt is be kellett szereznem. Az izzadásgátló és egyéb hatásáról nem tudok nyilatkozni, a fújós dezodorokat csak az illatuk miatt használom, annak tartósságaval elégedett vagyok.

Balea Golden Shine Cremedusche

Balea Golden Shine Cremedusche
2017. december 27.

A limitált illatok közül ez tetszett a legjobban, finom vaníliás pici citrommal. Jól habzik, engem nem szárít és az illata is sokáig megmarad a bőrömön, fogok még venni belőle.