Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Contour & Glide Szemceruza

Trend It Up Contour & Glide Szemceruza
2017. október 17.

Feketét vettem, szeretem használni. Intenzív színe van, megfelelően puha és viszonylag tartós is.

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír
2017. október 16.

Csomagban vettem, így olcsóbb volt, teljes árat egyáltalán nem ér meg. Túl kevés és finom szemcse van benne, ezért nem elég hatékony. Az illata viszont kellemes és irritációt sem okoz, nem szárít.

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2017. október 15.

Csak szem alá használom, arra tökéletes nekem. Jó a színe, a fedése is elég, szépen világosít, nem ül be a ráncokba. A szivacsos applikátor nagyon jó, könnyű vele eldolgozni a terméket.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. október 15.

Eddig ez a legjobb púder amit használtam. Tetszik, hogy a fedése építhető, mégsem lesz poros hatása. A bőröm tapintása olyan selymes lesz utána,hogy hihetetlen 🙂 A tartóssága is rendben van, egyszer elég igazítani napközben és a csomagolás is masszív, nagy tükörrel a belsejében plusz szivacs ami végre használható, nem kell külön ecsetet vinni hozzá. Biztosan újra fogom venni.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. október 15.

Ár-érték arányban teljesen rendben van. Könnyen kenhető, puhább mint az essence matt rúzsai,szerintem jobb érzés viselni is. Szép színekben kapható, a tartóssága is rendben van, lehet beszerzek még néhányat.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2017. szeptember 24.

Akciósan, szettben jutottam hozzá. Nekem bevált, a sminkmaradványokat az arcról szépen leszedi, a szemsminket nem ezzel szoktam. Arctisztítás után tonikként is használom, nem habzik, nem szárítja a bőrömet és irritációt sem okozott. Teljes áron biztosan nem venném meg, ugyanilyenek vannak jobb árban is, de egynek jó.

The Body Shop Fuji Green Tea Soap

The Body Shop Fuji Green Tea Soap
2017. szeptember 24.

Kedvenc szappanom a TBS-tól ☺ Nagyon jól radíroz, de nem durva, a bőröm pihe puha lesz a használata után,egyáltalán nem szárít. Viszonylag sokáig elég, bár én fürdéshez használom.

Balea Sweet Mango Tuchmaske

Balea Sweet Mango Tuchmaske
2017. szeptember 24.

Mostanában fedeztem fel a szövetmaszkokat, erre is kíváncsi voltam. A mérete kicsit nagy, nehéz rendesen eligazítani. A hatása semmi különös, puha lett a bőröm tőle,finom gyümölcsös illatú, de azon kívül semmi extrát nem nyújt.

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs
2017. szeptember 24.

Nagyon nagy csalódás ez a temék 🙁 Nem szárad meg teljesen, bármennyit várok vele, egész nap csúszkál, maszatolódik, mindenen foltot hagy. A tartóssága ebből kifolyólag katasztrófális, ivásnál is kb a fele lejön. Az hogy nem matt, inkább satin ezek után már teljesen mellékes. Nem ajánlom egyáltalán, helyette inkább várjátok meg amíg a Superstay Matte Ink megjelenik, hát ég és föld a különbség.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2017. szeptember 24.

07-es sötétebb árnyalatot vettem meg és elégedett vagyok vele. Közepesen pigmentált, kétszer át kell húzni, hogy a szín kijöjjön. Könnyű a viselése, nem zavar egyáltalán és nem szárít.Árahoz képest egész tartós, 2-3 órát kibír,persze evés után igazítani kell, de az ivást jól bírja, szépen kopik, nem foltokban.
Nem csodaszer, de ennyi pénzért teljesen korrekt a tudása. Ja, és szerintem nagy pozitívum, hogy sok árnyalatban kapható.