Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hófehér Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Hófehér Vanília Kézápoló Krém
2017. november 7.

Finom vanília illatú, nem az az émelyítően erős szerencsére. Állagra inkább könyedebb, hamar beszívódik, nem hagy maga után zavaró réteget. A hidratáló hatása lehetne kicsit jobb is, télen nem hiszem,hogy elég lesz.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2017. november 2.

Eddig nagyrészt zselés arclemosókat használtam, de mindig húzódott a bőröm a használatuk után,ezért gondoltam kipróbálom. Egészen más ezt használni, gyengéden tisztít, nem szárítja a bőröm,szépek az összetevők, nincs tele alkohollal, nem okoz irritációt.
Ha ezek a pozitívumok hosszú távon is megmaradnak, akkor biztosan újraveszem.

Alverde Tusfürdő Csoki- és Chiliillattal

Alverde Tusfürdő Csoki- és Chiliillattal
2017. november 2.

Az illata olyan mint a keserűcsoki, nagyon finom, az Alverde szokásos mellékillatát csak minimálisan érezni. Az állaga nem igazán tetszett, túl folyós, nem is habzott egyáltalán, gyorsan elfogyott.

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2017. november 2.

Az illata nagyon finom, valódi kókusz,a csomagolás cuki, de a hidratáló hatásával nem vagyok teljesen elégedett.

Trend It Up Contour & Glide Szemceruza

Trend It Up Contour & Glide Szemceruza
2017. október 17.

Feketét vettem, szeretem használni. Intenzív színe van, megfelelően puha és viszonylag tartós is.

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír
2017. október 16.

Csomagban vettem, így olcsóbb volt, teljes árat egyáltalán nem ér meg. Túl kevés és finom szemcse van benne, ezért nem elég hatékony. Az illata viszont kellemes és irritációt sem okoz, nem szárít.

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2017. október 15.

Csak szem alá használom, arra tökéletes nekem. Jó a színe, a fedése is elég, szépen világosít, nem ül be a ráncokba. A szivacsos applikátor nagyon jó, könnyű vele eldolgozni a terméket.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. október 15.

Eddig ez a legjobb púder amit használtam. Tetszik, hogy a fedése építhető, mégsem lesz poros hatása. A bőröm tapintása olyan selymes lesz utána,hogy hihetetlen 🙂 A tartóssága is rendben van, egyszer elég igazítani napközben és a csomagolás is masszív, nagy tükörrel a belsejében plusz szivacs ami végre használható, nem kell külön ecsetet vinni hozzá. Biztosan újra fogom venni.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. október 15.

Ár-érték arányban teljesen rendben van. Könnyen kenhető, puhább mint az essence matt rúzsai,szerintem jobb érzés viselni is. Szép színekben kapható, a tartóssága is rendben van, lehet beszerzek még néhányat.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2017. szeptember 24.

Akciósan, szettben jutottam hozzá. Nekem bevált, a sminkmaradványokat az arcról szépen leszedi, a szemsminket nem ezzel szoktam. Arctisztítás után tonikként is használom, nem habzik, nem szárítja a bőrömet és irritációt sem okozott. Teljes áron biztosan nem venném meg, ugyanilyenek vannak jobb árban is, de egynek jó.