Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser
2017. augusztus 26.

Olyan nem rossz, de nem is jó. Csak arcra használom arclemosó után a maradék smink eltávolítására, azzal nincs gond, megfelelően tisztít. De ami engem nagyon zavar, hogy habzik és ragacsos réteget hagy az arcon, amit mindenképpen le kell mosnom. Végül el sem használtam az egészet, ment a kukába.

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém
2017. augusztus 26.

Csak azért nem egy csillag, mert átlagos fogkrémnek jó, a többi csak marketingduma amiből egy szó sem igaz. Egyáltalán nem láttam fehérebbnek a fogaimat, pedig egy egész tubust elhasználtam, a fogkő megelőzéséhez pedig nem kell majdnem négyezer forintos fogkrém. Nem éri meg az árát kicsit sem.

Essence Blossom Dreams Highlighter És Pirosító Ecset

Essence Blossom Dreams Highlighter És Pirosító Ecset
2017. augusztus 26.

Highlighterhez használom, arra nekem tökéletes. Puha, tömött, könnyű vele dolgozni és ráadásul baromi jól néz ki 😊😍

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. augusztus 26.

Egy Lustre finishű van meg Capricious névvel. A szín nagyon tetszik, rózsás szilva szín, de ez a nagyon fényes finish mégsem annyira jön be,szerintem világos színekkel jobban mutat. A tartóssága sem győzött meg, hamar lekopik és mindent összefog. Nekem ez csak három csillagot ér, de legközelebb lehet kipróbálok egy Matte vagy Amplified finisht, úgyis van kuponom a Douglasba 😁 Amúgy teljes áron tuti, hogy nem venném meg.

Maybelline Matte Maker Mattító Púder

Maybelline Matte Maker Mattító Púder
2017. augusztus 26.

A csomagolás elég szörnyű, mikor hazavittem, már kiesett a tartójából. Amúgy maga a termék sem győzött meg, könnyen túladagolható,poros hatást kelt. A mattító hatása sem tartós, egy-két óra. Pl a Catrice púdere szerintem sokkal jobb ennél, lehet el sem fogom használni.

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító
2017. augusztus 26.

Nagyon szép természetes színű pirosító. Eddig mindig inkább barackos színeket vettem, de rájöttem hogy a rózsás mályvás színek sokkal jobban állnak 🙂 Világos bőrön megfelelően látszik, túlzásba nem lehet vele esni. Nekem tetszik hogy vannak benne csillámok, nem szeretem a matt pirosítókat. Kicsit tényleg porol és nem tart ki a nap végéig, ezért 4 csillagot érdemel.

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Száraz Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Száraz Korpára
2017. augusztus 8.

Régóta küzdök visszatérő korpával, eddig egyik sampon sem hozott igazán eredményt. Ez a termék végre használ! Igaz, elhasználtam kb. három flakonnal, mire lett valami eredmény, de évek óta először csak nagyon minimálisan korpás a fejbőröm. Azért csak négy csillag, mert 100%-osan nem szűnt meg a probléma, de jelentősen javult.

Essence Out of Space Stories Körömlakk

Essence Out of Space Stories Körömlakk
2017. augusztus 8.

Három színt vettem meg, a képen láthatót, egy lilát arany fénnyel és egy kéket lila és zöld fénnyel. Mindhárom szín gyönyörű, tartóssága nálam két nap, de az én körmeim vékonyak. Az ecset miatt vonok le egy csillagot, egyenes ecsettel szerintem nehéz szépen dolgozni.

Balea Bahamas Dream Testpermet

Balea Bahamas Dream Testpermet
2017. augusztus 8.

Imádom az illatát, igazi nyár illat 🙂 Valamennyire hidratál, nem fogy gyorsan,szerintem jövő nyárra is elég lesz.

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2017. július 4.

Legjobb fedőlakk amit valaha használtam 😊 Gyorsan szárít, szép fényt ad, tartóssá tesz.