Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Fuji Green Tea Soap

The Body Shop Fuji Green Tea Soap
2017. szeptember 24.

Kedvenc szappanom a TBS-tól ☺ Nagyon jól radíroz, de nem durva, a bőröm pihe puha lesz a használata után,egyáltalán nem szárít. Viszonylag sokáig elég, bár én fürdéshez használom.

Balea Sweet Mango Tuchmaske

Balea Sweet Mango Tuchmaske
2017. szeptember 24.

Mostanában fedeztem fel a szövetmaszkokat, erre is kíváncsi voltam. A mérete kicsit nagy, nehéz rendesen eligazítani. A hatása semmi különös, puha lett a bőröm tőle,finom gyümölcsös illatú, de azon kívül semmi extrát nem nyújt.

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs
2017. szeptember 24.

Nagyon nagy csalódás ez a temék 🙁 Nem szárad meg teljesen, bármennyit várok vele, egész nap csúszkál, maszatolódik, mindenen foltot hagy. A tartóssága ebből kifolyólag katasztrófális, ivásnál is kb a fele lejön. Az hogy nem matt, inkább satin ezek után már teljesen mellékes. Nem ajánlom egyáltalán, helyette inkább várjátok meg amíg a Superstay Matte Ink megjelenik, hát ég és föld a különbség.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2017. szeptember 24.

07-es sötétebb árnyalatot vettem meg és elégedett vagyok vele. Közepesen pigmentált, kétszer át kell húzni, hogy a szín kijöjjön. Könnyű a viselése, nem zavar egyáltalán és nem szárít.Árahoz képest egész tartós, 2-3 órát kibír,persze evés után igazítani kell, de az ivást jól bírja, szépen kopik, nem foltokban.
Nem csodaszer, de ennyi pénzért teljesen korrekt a tudása. Ja, és szerintem nagy pozitívum, hogy sok árnyalatban kapható.

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser
2017. augusztus 26.

Olyan nem rossz, de nem is jó. Csak arcra használom arclemosó után a maradék smink eltávolítására, azzal nincs gond, megfelelően tisztít. De ami engem nagyon zavar, hogy habzik és ragacsos réteget hagy az arcon, amit mindenképpen le kell mosnom. Végül el sem használtam az egészet, ment a kukába.

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém
2017. augusztus 26.

Csak azért nem egy csillag, mert átlagos fogkrémnek jó, a többi csak marketingduma amiből egy szó sem igaz. Egyáltalán nem láttam fehérebbnek a fogaimat, pedig egy egész tubust elhasználtam, a fogkő megelőzéséhez pedig nem kell majdnem négyezer forintos fogkrém. Nem éri meg az árát kicsit sem.

Essence Blossom Dreams Highlighter És Pirosító Ecset

Essence Blossom Dreams Highlighter És Pirosító Ecset
2017. augusztus 26.

Highlighterhez használom, arra nekem tökéletes. Puha, tömött, könnyű vele dolgozni és ráadásul baromi jól néz ki 😊😍

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. augusztus 26.

Egy Lustre finishű van meg Capricious névvel. A szín nagyon tetszik, rózsás szilva szín, de ez a nagyon fényes finish mégsem annyira jön be,szerintem világos színekkel jobban mutat. A tartóssága sem győzött meg, hamar lekopik és mindent összefog. Nekem ez csak három csillagot ér, de legközelebb lehet kipróbálok egy Matte vagy Amplified finisht, úgyis van kuponom a Douglasba 😁 Amúgy teljes áron tuti, hogy nem venném meg.

Maybelline Matte Maker Mattító Púder

Maybelline Matte Maker Mattító Púder
2017. augusztus 26.

A csomagolás elég szörnyű, mikor hazavittem, már kiesett a tartójából. Amúgy maga a termék sem győzött meg, könnyen túladagolható,poros hatást kelt. A mattító hatása sem tartós, egy-két óra. Pl a Catrice púdere szerintem sokkal jobb ennél, lehet el sem fogom használni.

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító
2017. augusztus 26.

Nagyon szép természetes színű pirosító. Eddig mindig inkább barackos színeket vettem, de rájöttem hogy a rózsás mályvás színek sokkal jobban állnak 🙂 Világos bőrön megfelelően látszik, túlzásba nem lehet vele esni. Nekem tetszik hogy vannak benne csillámok, nem szeretem a matt pirosítókat. Kicsit tényleg porol és nem tart ki a nap végéig, ezért 4 csillagot érdemel.