Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Med Ultra Sensitive Anti-Falten Nappali Krém

Balea Med Ultra Sensitive Anti-Falten Nappali Krém
2022. április 27.

Száraz bőröm nagyon szereti, jól hidratál. Nagyon kevés elég belőle, jobb szeretem este használni, mert lassan szívódik be. Nem okoz irritációt, mint korábbi arckrémem.

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2022. január 2.

Ajándékba kaptam a nagyobb kiszerelésben. Semmi extra, nem hozta a pluszt, amit vártam... az illata sem fogott meg. Végül kézmosásra használtam el.

dr. Organic Alumíniummentes Dezodor Bioaktív Damaszkuszi Rózsaolajjal

dr. Organic Alumíniummentes Dezodor Bioaktív Damaszkuszi Rózsaolajjal
2021. december 20.

Tegnap tálaltam rá erre az illatra. Csodás! Régóta ezt a deot használom, több illatot kipróbáltam, de eddig ez a legfinomabb. A legjobb alumentes dezodor!

Baba Hidratáló Tusfürdő Antibakteriális Összetevőkkel

Baba Hidratáló Tusfürdő Antibakteriális Összetevőkkel
2021. december 11.

Jöttem felpontozni. Meguntam a teafa és kakukkfű illatú borzadmányokat, úgyhogy örültem, hogy végre van valami normális illatú antibakteriális tusfürdő, aminek az incije nincs tele piros pöttyökkel... Jól habzik, kellemes az illata, nem viszketek tőle, télen pedig minden nap használok testápolót, úgyhogy ha minimálisan szárítja a bőröm, az sem gond igazából.

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2021. december 11.

Először tartottam tőle, hogy sok lesz a bőrömnek, de csak úgy issza befelé... kellemes az illata, az állaga. Gyorsan beszívódik, rögtön enyhíti a bőröm feszülését, látható és érezhető hatása van. Téli időszakban most ez az egyik kedvencem.

Balea Soft Creme

Balea Soft Creme
2021. december 8.

Megvettem a sok jó értékelés miatt, de számomra óriási csalódás. Nem akar beszívódni, kenegettem magamon a fehér réteget, utána is ragacsosnak éreztem. Teli tégellyel dobtam a kukába, kézkrémnek sem kellett.

Nivea Q10 + Vitamin C Firming Body Lotion

Nivea Q10 + Vitamin C Firming Body Lotion
2021. december 8.

Nem vagyok egy nagy testápoló fan, de ez jó. Kellemes az illata, olyan Niveás... Jó az állaga, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Kellemes érzete van utána a bőrömnek. Napi használatra tökéletes. Hosszú távon remélem javítja a bőrképemet is.

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon
2021. december 3.

Alkalomszerűen használom, mert szárítja a hajamat. Egyébként imádom, mert könnyen felhabosodik, szépen tisztít. Igyekszem nagyon alaposan kimosni a hajamból.

Panarom Damaszkuszi Rózsavíz

Panarom Damaszkuszi Rózsavíz
2021. december 3.

Általában reggel ezzel törlöm át az arcomat, szemeimet...imádom az illatát, a bőrömet pedig felfrissíti, ápolja. Nem hagy semmiféle réteget a bőrömön. Fél éve használom és még mindig van belőle.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2021. november 29.

Reggel szeretem használni, isteni kávé illata van! Csuda puha lesz tőle a bőröm, jóleső érzés végig dörgölni magamat vele...A többi illatban is szeretem. Télen ezt preferálom.