Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective
2020. augusztus 4.

Illatmentes testápolót kerestem nyárra. Ebből a szempontból szuper, mert tényleg nincsen semmilyen illata, bőrre felkenve teljesen semleges. Lágy, kellemes vizes jellegű krém. Megfelelően hidratál, viszont lassabban szívódik fel, mint szeretném.

Isana Q10 Nyak és Dekoltázs Szérum

Isana Q10 Nyak és Dekoltázs Szérum
2020. július 30.

Nem volt a fényvédős nappali krémből, ezt raktam tévedésből helyette a kosárba. Már javában használtam az arcomra, mire kiderült, hogy ez nyak-dekoltázs krém... a vicc az, hogy a két krémet összehasonlítottam és ugyanaz az összetevőjük.
A habos forma nagyon fura volt elsőre, de megszerettem. Az illata kellemes. Gyorsan beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget, ebben a nagy melegben sem olvad le rólam.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2020. július 15.

Az illatta nagyon finom és ár-érték arányban is rendben van, viszont nem teljesít olyan jól, mint pro tox-os tesója. Kicsit csalódás.

Yodeyma Candy EDP

Yodeyma Candy EDP
2020. július 15.

Régen, egyszer volt Clinique Happy parfümöm, könnyű kis nyári komfortillat. Yodeyma megint ügyesen másolt, mert teljesen hozza a feelinget. Tetszik, nyáron elfújogatom a 15 milist... Kb. 3-4 órát érzem magamon, ruhán tovább.

Rexona Motionsense Active Protection+ Fresh Dezodor

Rexona Motionsense Active Protection+ Fresh Dezodor
2020. július 1.

Számomra tökéletesen működik, nem hagy nyomot, nem alakul ki kellemetlen testszag, a legnagyobb melegben és edzés közben is jól teljesít. Az illata kicsit pasis.

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém
2020. június 24.

Második próbálkozásom Himalaya fogkrémmel, az első nem jött be. Meg is lepődtem, hogy ez zöld zselés... az íze számomra határeset, a túl erős mentolos fogkrémek marják a számat. Jól tisztítja a fogkat, kicsit nekem is olyan érzésem van, mintha fehérítené is.

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel
2020. június 17.

Garnier micellás vizet használtam utoljára, az összetételét tekintve jobban jártam volna, ha újra azt veszem (rózsaszín kupakos). Kellemes, enyhe illata van, a szempillaspirált lehozta. Nem maradt utána ragacsos érzés. Nem nagy durranás...

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2020. június 16.

Nagy dilemma után a 021-es sun light változatát vettem meg. Ár-minőség arány rendben van. Jó kis bronzosító jó áron (ráadásul most akciós volt a DM-ben). Világos bőrömet üdévé teszi, egy kis barackos arcpirosítóval nagyon szépen műkődik együtt.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2020. június 16.

A végeredmény szép lesz, de pár óra múlva elkezd potyogni... legjobb, amikor bele a szemembe, onnantól kezdve pedig a pandamaci style garantált. Sajnálom, szerettem volna szeretni.

Balea Bella Ciao Krémszappan

Balea Bella Ciao Krémszappan
2020. június 16.

Hozza a szokás minőséget, nagyon kellemes édes-fanyar grapefruithoz hasonló illata van, ami megmarad egy darabig a bőrön.