Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Kókusz-Vanília Tusfürdő

Isana Kókusz-Vanília Tusfürdő
2020. február 21.

Nagyon finom, édes illata van. Hol a vaníliát, hol a kókusz érzem jobban. Nagyon szeretek vele tusolni, jobb kedvem is lesz tőle.

Eucerin Aquaporin Active Normál és Vegyes Bőrre

Eucerin Aquaporin Active Normál és Vegyes Bőrre
2020. február 21.

A krémmániás vélemények miatt esett rá a választás, de elbénáztam, mert a száraz bőrre valót akartam megvenni. Végül úgy voltam vele, hogy úgy is csak télre használok testesebb krémet, tavaszra-nyárra jöhet ez is. Nagyon kellemes krém, könnyű, lágy textúrájú, gyorsan beszívódik és nagyon szép, matt, nem fényes lesz a bőröm tőle. Nincs illatanyag benne, ettől viszont számomra nem semleges, hanem állott víz, pocsolya szagúnak érződik, ami egy kis ideig még érzek. Annyira azért nem vészes, cserébe azért, mert szép az incije, megbocsátom neki. :) Szépen hidratál egész napra, és nem bántja az egyébként érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömet.

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Kézkrém Avokádóval

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Kézkrém Avokádóval
2020. február 21.

Az illata nagyon jó, sokáig érződik. Kicsit vizes krém, gyorsan beszívódik. A lányom száraz bőrét szépen rendben tartja.

Cien BB Krém SPF15

Cien BB Krém SPF15
2020. február 14.

Alapvetően nem rossz kis BB krém. Nem kell tőle annyit várni, mint egy alapozótól. Nekem arra kell, hogy némileg egységesítse az arcszínem, és eltüntesse az arcomról a piros foltokat. Ezt nagyjából megteszi. Estig fent marad. Ecsettel szépen eldolgozható. A világosabb is sötétebb a bőrszínemnél, de eldolgozva ez nem tűnik fel.

Dove Purely Pampering Coconut Milk Szappan

Dove Purely Pampering Coconut Milk Szappan
2020. február 13.

Azt reméltem kókusz illata lesz, ezért némi csalódással vettem tudomásul, hogy nem. Enyhe virágos illatú, de egyébként olyan kis semmien. Nem vagyok elájulva tőle. Krémes habja van, jól tisztít, picit szárítja a bőrömet. Ebben az illatban nem venném újra.

Isana I Love You Deerly Tusfürdő

Isana I Love You Deerly Tusfürdő
2020. február 9.

A csomagolás berántott teljesen, az illata is isteni! Rákattant a lányom is... egyébként a szokásos minőséget hozza.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Q10+ Time Restore Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Q10+ Time Restore Micellar Shampoo
2020. február 9.

Egy hónapja használom rendszeresen. Szeretném megnöveszteni a hajamat, a fodrászkellékes lány ezt ajánlotta. Maga a sampon viszonylag sűrű állagú, gyöngyház fényű, enyhe, kellemes illatú. Már egész kevés is elég belőle, majdnem olyan, mintha koncentrátum lenne, megfelelően használva icipici adag is bőven habzik és jól tisztítja a hajat. Nem zsírosítja a hajat. Balzsam kell hozzá, lemosva azért érzem, hogy kissé sprőd marad a hajam.
Előnye: baromi sokáig elég lesz, az már biztos, ezért megéri az árát.

Balea Professional Oil Repair Intensiv Balzsam

Balea Professional Oil Repair Intensiv Balzsam
2020. február 9.

Már az első alkalommal is csodát művelt, és azóta is, pedig vártam, hogy majd zsírosítani fogja a hajamat, ami alapvetően zsírosodásra hajlamos, de nem! A hajam pihe-puha, selymes, jól fésülhető lesz tőle. Illata is rendben van. Nem sok kell belőle a váll alá érő hajamra, ezért sokáig ki fog tartani. Ennyi pénzért ajándék!

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal
2020. január 31.

5 csillagot nem tudok rá adni, de nem rossz kis kézkrém. Viszonylag gyorsan beszívódik, viszont két-három kézmosás után újra kennem kell. Az illata inkább kókusz, de azért ott van az a levendula is, ami kissé visszafogja, hogy ne legyen túl édes. Táskába jó lesz.

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon
2020. január 28.

Valójában a másik változatot akartam megvenni, de tökmindegy, mert nekem ez is tökéletesen működik. Nyert egy új rajongót magának! Szerintem egész jó illata van, nem fullasztó, mert olyannal is találkoztam már. Egy nappal tolom ki a hajmosások napját, nekem az már nagyon jó, így kb. 4 naponta használom.