Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Roberto Cavalli Paradiso EDP

Roberto Cavalli Paradiso EDP
2019. november 2.

Még a nyár végén, egy balatoni nyaralás idején jött szembe velem a Müllerben és akkor ott a vízparton, közel negyven fokban olyan illatorgia bontakozott ki a csuklómon, hogy tudtam: elvesztem. Kell neki a nagy meleg, kifejezetten jót tesz neki és tartósabbá is teszi. Kifújástól a leszáradásig, és még utána is változik az illat. Rajtam a citrus jobban kijön, virágos felhanggal... A meleg őszben is sokat használtam, mostanában a "mélyebb" illatokat kívánom magamon, de állandóan szaglászom az üvegét. :D

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2019. november 2.

Nagy parfüm keresésben voltam, de azért arra sosem gondoltam volna, hogy pont egy Lidl termék fogja felkelteni az érdeklődésemet. Nyilván van bennem egy nagy adag előítélet, sosem vettem még élelmiszerboltban parfümöt. :D Megnéztem a Fragrantica oldalán is, úgyhogy ennyi pénzért meg sem szagultam, hanem landolt a kosaramban. Kifújáskor meglehetősen erősen orrba vág a pacsuli, de ha adunk neki egy kis időt és leszárad, akkor szépen csitul és eljönnek a finomabb tónusok is. Végül egy virágos, kissé fanyar illattá alakul, ami kb. 3 órán keresztül fokozatosan válik bőrközelivé. Nem lesz állandó szereplő nálam, de biztos lesznek olyan napok, amikor ez után nyúlok.

Rimmel Maxi Blush

Rimmel Maxi Blush
2019. november 2.

A 03-as szín vettem meg és milyen jól tettem! Mesés szín, de vigyázni kell vele, hogy ne legyen bohóc hatása. Nagyjából egy munkaidőt kibír. Tökéletes, nagy mennyiség, reális ár.

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour
2019. november 2.

Kb. ezer pirosítóm van, de nem bírtam magammal és mindkét árnyalatban megvettem. Nem lehet vele túlzásba esni, szép, természetes színt adnak az orcáknak. 01-es tényleg nagyon kis üde, ha a kettő közül kellene választanom, akkor az nyerne. Tartóssága kb. 4-5 óra hossza, nap végére eltűnik.

Balea Aloe Vera Kézkrém

Balea Aloe Vera Kézkrém
2019. november 2.

Az illata nagyon kellemes, de kissé erős. Kell néhány perc, hogy beszívódjon, de a tenyeremről így is le kell törölni, mert ragadós marad. Hatása nem hosszútávú, elég egy kézmosás és újra kenni kell a kezemet, mert száraznak érzem.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. november 2.

Most fogyott el egy flakonnal, de nem veszem újra, van ebben a kategóriában jobb termék is. A sminkkel nem igazán birkózott meg, kb. mintha sima vízzel próbálkoztam volna...

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj
2019. november 2.

Nagyon szeretem benne, hogy a vízálló sminket is jól lehozza, nem leszek másnap reggel pandamaci. Viszont, ha nem vigyázok eléggé és a szemembe megy, akkor homályos látást okoz pár percre. Etz általában úgy próbálom kivédeni, hogy a vattakorongra megy egy pumpa YR olajos sminklemosó és egy adag micellás víz megy. Teljes arcra is csak így használom, vagy utólag tonikkal áttörlöm. Illata nem kellemes, nem erős.

L'Oréal Age Specialist 35+ Ránctalanító Hidratáló Nappali Arcápoló

L'Oréal Age Specialist 35+ Ránctalanító Hidratáló Nappali Arcápoló
2019. október 11.

Háát, erős közepes. Igen lassan fogy, mert ritkán nyúlok érte... Illata szokásos Loreal, citrusos, kellemes. Lágy textúrájú, mégsem szívódik be rögtön, várni kell a sminkeléssel. Hidratáló hatása megfelelő. Kissé fénylik tőle a bőröm, na azt nem szeretem.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2019. október 11.

Váll alatt érő hajamra három nyomásnyit használok a törölközőszáraz hajamra. Az illata finom, de semmi extra. A kezemről klasszul lejön, nem ragad, mint a HeliaD. Könnyen fesülhetővé teszi a hajamat. A végeredmény fényes, sima haj.

Cien Provitamin Colour & Shine 2 in 1 Sampon és Balzsam

Cien Provitamin Colour & Shine 2 in 1 Sampon és Balzsam
2019. október 11.

Próbáltam már sokféle professzionális, drogériás sampont és balzsamot, nos ez sem marad le nagyon. Az illata nem túl erős, kellemes, dús habot képez, amivel alaposan meg tudom mosni a hajam. Hajolajat mindig használok, anélkül nehezen menne a vizes haj kibontása. Szép, fényes, puha lesz a hajam.