Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yamuna Szőlőmagolajos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmagolajos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2021. november 29.

Kedvencem! Finom az illata, jól és krémesen habosodik, nem szárít, nem hagy kellemetlen réteget a bőrömön. Nem puhul meg, nem esik szét...

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2021. július 27.

Valóban vízálló, jól bírja az egész napos gyűrődést. Szépen a helyén marad, meg se moccan. Pár húzással csodás pillákat varázsol.

Palmolive Pure & Delight Blackcurrant Tusfürdő

Palmolive Pure & Delight Blackcurrant Tusfürdő
2021. július 22.

Isteni gyümölcs illata van, ami körbelengi a fürdőszobát és a bőrömön is megmarad. Géles tusi, amit nagyon szeretek, pont jó állagú, nem ragad bele a flakonba, de nem is folyik belőle. Kellemes habja van, nem marad kellemetlen réteg a bőrömön miután leöblítem vízzel. Bejövős nyári tusfürdő, nagyon szeretem.

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2021. június 18.

Hozza a szokásos Alverde minőséget, de van ennél jobb grapefruit illatú tusi is. Erről inkább a citromos mosogatószer jut eszembe...

Balea Schönheitsgeheimnisse Granatapfel Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Granatapfel Tusfürdő
2021. június 18.

Nyárra kerestem gyümölcs illatú tusfürdőt, hosszas válogatás után ez jött haza velem. Édes-gyümis illatú, ami kicsit még fürdés után is érezhető a bőrömön. Kissé folyékonyabb az állaga, mint gondoltam, de legalább nem kell kiküzdenem a flakonból. Ez miatt gyorsan fogy, de 300Ft-os ár mellett ez megbocsátható.

Lush Love Parfüm

Lush Love Parfüm
2021. június 4.

Először a citrus vág orrba, de keményen... komolyan elkeseredtem, hogy használhatatlan ebben a formában. Szerencsére a fahéj és az alma hamar megérkezik, tompítva ezt az őrületet. Nem egy szokványos illat, barátkozni kell vele, de egyre többet választom ezt, mint a kollégáját (What would love do?). Nálam kb. 5 óra bőrön a tartóssága.

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2021. június 1.

Ruhára fújva főleg a tonka édességét érzem, a bőrömön előjön a füstösség is...isteni, imádom! Ruhán másnap is érezni. Nem hagy nyomot. Egész jól porlaszt a kifújója, de nagy sugárban.

Balea Q10 + Omega Ránctalanító Szérum

Balea Q10 + Omega Ránctalanító Szérum
2021. május 30.

Csak lekaptam a polcról, gondolván, hogy a Baleás termékek egész jók, nekem pedig jól jönne egy kis plusz törődés... Itthon persze ránéztem az összetevőkre és egyből tudtam, hogy a kukában fog landolni, nem kenem még véltetlenül sem magamra. Mekkora csalódás! :(

Londa Color Blend Technology Hajfesték

Londa Color Blend Technology Hajfesték
2021. május 30.

Szerk. A 8-as nekem eléggé kiszárította a hajamat, mosáskor szénakazallá összeállt, elég sokat kellett vágatnom a hajamból. Most másik festékkel próbálkozom.

Már több, mint fél éve csak ezt a hajfestéket veszem. Elégedett vagyok a színével (8/13), a fedésével, nem kopik. Állaga megfelelő, nem csöpög, nem csípi a fejbőrömet. A szaga nem túl jó, szúrós, de ezt elnézem neki. Vállamig érő hajamra egy doboz elég.
Mostmár a lányomnak is ezt veszem fekete színben. Csodás csillogó fekete a haja, nem fakul, színét megtartja. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Toner

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Toner
2021. május 30.

Benéztem vásárláskor, mert én micellás vizet akartam venni... ez is leszedi a sminket, a szememet sem csípi, így el fogom használni. Szép, tiszta bőrképet eredményez. Illata kellemes, nem zavaró. Nem habzik fel, ami nálam külön pluszpont.