Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Pink Blossom Tusolóhab

Balea Pink Blossom Tusolóhab
2021. május 9.

Sajnos nem győzött meg teljesen. Az illata nem tetszik, van benne valami kellemetlen mellékzönge...a habja túl sűrű...Sajnos magasra tette a mércét a Dove fürdőhabja, igaz az 2x ennyibe került, de már nem lehet kapni.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. május 8.

Tényleg balzsam, ettől senki se várjon nagy habot, de megfelelően tisztít és növeli a komfortérzetem. Bátran kenem mindenhova az összetevői végett, örülök, hogy nincs illata, nem szárít és nem irritál.Egyszerű, de nagyszerű.

Avon Today Tomorrow Always This Love For Her Parfüm

Avon Today Tomorrow Always This Love For Her Parfüm
2021. május 8.

Igazi tavaszi-nyári könnyed illatocska, semmi extra, virágos-friss... pont ilyen a tartóssága is, pikk-pakk eltűnik, mintha ott sem lett volna. Kár, mert egyébként tudtam volna szeretni.

Lush Twilight Fürdőbomba

Lush Twilight Fürdőbomba
2021. május 6.

Luxusnak tartottam volna egyszerre elhasználni az egészet, ezért 3 fürdőzésre elosztottam... Valahogy az volt az érzésem, hogy az élmény is harmadára csökkent. Ez persze nem a fürdőbomba hibája. :) Illata elvarázsolt, a csillámok is, de a színe nem érvényesült (meg amúgy is színes a kádunk, fehérben biztos látványosabb).

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2021. május 6.

Néhány hajmosáson vagyok túl vele és eddig teljesen jól hozza, amit vártam. Valóban nem kell sok belőle, a vállig érő vízes hajamon kétszer áthúzom és csodás krémes habot képez, amivel maximálisan tisztára tudom mosni a hajamat. Igyekszem minél jobban kimosni a hajamból a sampont, után balzsamozok. Egy-két nappal sikerült kitolnom a hajmosás idejét (2 napról). Az illata diszkrét, édeskés-mézes. Szappantartóban tartom, hajmosás után klasszul megszárad, még úgy néz ki, mint újkorában.

Lush What Would Love Do? Parfüm

Lush What Would Love Do? Parfüm
2021. május 5.

Egyszerűen imádom!!! Kifújáskor citrusos-levendulás, aztán megérkezik a benzoégyanta illata, egy nagyon kellemes vaníliás-égetett cukros finomság...meleg, puha, körülölel. Tele vagyok friss, tavaszi virágos illattal, de nekem csak ez kell! :)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Száraz/Extra Száraz Bőrre (régi)

2021. április 17.

Nem tudom megszokni az illatát, fél tégelynél leselejteztem. :(

Az illatát eleinte elég erősnek találtam. Az állaga nagyon kellemes, ahhoz képest, hogy száraz bőrre való nem egy nehéz, testes krém. Nem szabad vele túlzásba esni, már egész kevéske is szépen eloszlik az arcon. Eleinte kissé fényes a bőr, de aztán szépen beszívódik. Most, home office-ba ez simán belefér. :) Nyárra szerintem elég lesz, télre biztos kevés lenne, most egy kis plusz hidratálóval megtámogatom. Az összetétele egész korrekt, a szőlőmag olajnak különösen örülök.

Helia-D Botanic Concept Táplál1ó, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

2021. április 17.

Nem túl sűrű krém, úgyhogy óvatosabban nyomkodom a tubusát... az illata isteni (ettől tartottam kicsit, mert az arckrémet a végén már nem tudtam elviselni). Gyorsan felszívódik és kellően hidratál, nem kell minden kézmosás után egyből kenni, mert kiszáradt a kezem. Amióta ezt használom sokkal finomabb, puhább a bőröm. Elégedett vagyok vele minden téren.

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával
2021. április 17.

Festett hajamra áldás! Kb. 3 percig hagyom a megmosott hajamon, majd lemosom, de nem teljesen. Kifésülni sokkal könnyebb és csodás puha, selymes haj az eredmény. Szárazon sem kócolódik annyira.

Balea Intenzíven Hidratáló Nappali Arckrém Kendermagolajjal és Hialuronsavval, Érzékeny Bőrre

2021. április 17.

Örömmel találtam rá erre a krémre, mert kellett valami alternatíva az Avon kendermagolajos arckrémje helyett (szerettem, de nagyon soknak éreztem egy idő után). Szóval ez egy kellemes, könnyedebb krém, nagyon diszkrét illattal. A bőröm nagyon szereti, gyorsan beszívja, jól hidratál. Nem okoz semmilyen irritációt, pirosodást. Feszülő bőröm megkönnyebbül tőle.