Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam
2020. október 1.

Nekem nem lett jó, túlságosan puha és tartás nélküli lesz tőle a hajam, ráadásul zsírosítja.

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel
2020. október 1.

Nekem bejött, mert a gyorsan zsírosodó hajamat szépen megtisztítja és egy nappal kitolta a hajmosást is. Jól habzik, nem is kell sok belőle. Kellemes illatú, géles állagú. Balzsamot mindig használok. A hajam nem lápul le, jó a volumene.

Palmolive Italian Gardens Tusfürdő

Palmolive Italian Gardens Tusfürdő
2020. szeptember 6.

Illata inkább a citromvirágé, mintsem citrom. Semmi estre sem tolakodó, inkább lágyabb illat, ami csak a fürdés idejéig érezhető, bőrön már nem. Átlátszó gél, jól habzik, az én bőrömet nem szárítja. Nyárra jó, sokáig elég lesz, számomra nem újravevős, de egy próbát mindenképpen megért.

Dove Fresh Touch Krémszappan

Dove Fresh Touch Krémszappan
2020. szeptember 5.

Én ezt (is) használom fürdéshez és nagyon szeretem, mert nagyon jól tisztít, nem szárítja a bőrömet és hosszan érződik az illata. Nagyon friss és üdítő, szívesen használom ezt az illatot nyáron. Újravevős, de más illatokban is. Nem málik, nem puhul, nem törik szét, jól kézbe simul.

Balea Pink Blossom Parfum Deodorant

Balea Pink Blossom Parfum Deodorant
2020. augusztus 19.

Édes, vattacukor illatú spray (valóban tiszta Lancome Lveb). Ha reggel befújom magam, simán érzem este is magamon. Dezodoráló hatása azért nem tökéletes, legalábbis nekem azért nem árt reggel izzadásgátló deot hasznánom. Az ára nevetséges.

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective
2020. augusztus 4.

Illatmentes testápolót kerestem nyárra. Ebből a szempontból szuper, mert tényleg nincsen semmilyen illata, bőrre felkenve teljesen semleges. Lágy, kellemes vizes jellegű krém. Megfelelően hidratál, viszont lassabban szívódik fel, mint szeretném.

Isana Q10 Nyak és Dekoltázs Szérum

Isana Q10 Nyak és Dekoltázs Szérum
2020. július 30.

Nem volt a fényvédős nappali krémből, ezt raktam tévedésből helyette a kosárba. Már javában használtam az arcomra, mire kiderült, hogy ez nyak-dekoltázs krém... a vicc az, hogy a két krémet összehasonlítottam és ugyanaz az összetevőjük.
A habos forma nagyon fura volt elsőre, de megszerettem. Az illata kellemes. Gyorsan beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget, ebben a nagy melegben sem olvad le rólam.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2020. július 15.

Az illatta nagyon finom és ár-érték arányban is rendben van, viszont nem teljesít olyan jól, mint pro tox-os tesója. Kicsit csalódás.

Yodeyma Candy EDP

Yodeyma Candy EDP
2020. július 15.

Régen, egyszer volt Clinique Happy parfümöm, könnyű kis nyári komfortillat. Yodeyma megint ügyesen másolt, mert teljesen hozza a feelinget. Tetszik, nyáron elfújogatom a 15 milist... Kb. 3-4 órát érzem magamon, ruhán tovább.

Rexona Motionsense Active Protection+ Fresh Dezodor

Rexona Motionsense Active Protection+ Fresh Dezodor
2020. július 1.

Számomra tökéletesen működik, nem hagy nyomot, nem alakul ki kellemetlen testszag, a legnagyobb melegben és edzés közben is jól teljesít. Az illata kicsit pasis.