Mantra

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém
2020. június 24.

Második próbálkozásom Himalaya fogkrémmel, az első nem jött be. Meg is lepődtem, hogy ez zöld zselés... az íze számomra határeset, a túl erős mentolos fogkrémek marják a számat. Jól tisztítja a fogkat, kicsit nekem is olyan érzésem van, mintha fehérítené is.

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel
2020. június 17.

Garnier micellás vizet használtam utoljára, az összetételét tekintve jobban jártam volna, ha újra azt veszem (rózsaszín kupakos). Kellemes, enyhe illata van, a szempillaspirált lehozta. Nem maradt utána ragacsos érzés. Nem nagy durranás...

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2020. június 16.

Nagy dilemma után a 021-es sun light változatát vettem meg. Ár-minőség arány rendben van. Jó kis bronzosító jó áron (ráadásul most akciós volt a DM-ben). Világos bőrömet üdévé teszi, egy kis barackos arcpirosítóval nagyon szépen műkődik együtt.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2020. június 16.

A végeredmény szép lesz, de pár óra múlva elkezd potyogni... legjobb, amikor bele a szemembe, onnantól kezdve pedig a pandamaci style garantált. Sajnálom, szerettem volna szeretni.

Balea Bella Ciao Krémszappan

Balea Bella Ciao Krémszappan
2020. június 16.

Hozza a szokás minőséget, nagyon kellemes édes-fanyar grapefruithoz hasonló illata van, ami megmarad egy darabig a bőrön.

Alverde Körömápoló Olaj

Alverde Körömápoló Olaj
2020. június 13.

Amióta használom sokkal egészségesebbek, szebbek és erősebbek a körmeim, nem szakadozik fel a bőröm sem a körmöm mellett. Csodát tett a műkörömtől megszabadult körmeimmel. Az illata finom barackos. A tubusos verzióját nem szerettem, ezt igen, könnyebben boldogulok az ecsettel. Hagyom 5 percig felkenve, utána belemasszírozom a bőrbe, köröm felületére.

Ebelin Professional Bronzosító Ecset

Ebelin Professional Bronzosító Ecset
2020. június 12.

Nagyon szeretem, puha ecset, nem hullik, kényelmes használni. Nem csak bronzosításra használom, hanem púderezéshez is. Nem vonok le pontot érte, de nem igen látom a szürke fejen, hogy mennyi anyagot vesz fel.

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás
2020. május 31.

Több arcpakolásom is van, de ezt használom mostanában a legtöbbször. Alig érezhető enyhe illata van, állaga kenőcsös, könnyű eloszlatni a bőrön. Én nem sajálom magamtól, jól látható rétegben kenem fel. Nem irritálja a szemem, ezért a szem környéke is kap belőle. Előfordul, hogy fél órát is rajta marad az arcomon, ekkor szinte alig van mit lemosni, úgy becuppantja a bőröm. A piros részeket megnyugtatja, és pihe-puha lesz a bőröm tőle.

Natural Product Fürdőkristály Levendula Illattal

Natural Product Fürdőkristály Levendula Illattal
2020. május 12.

Nagyon sokáig használtam és imádtam, elég intenzív illata van kis mennyiségnek is. A mentolos változata is jó. Mostmár sima tengeri sót és illóolajat használok.

Alverde Sárgabarackos Körömápoló Krém

Alverde Sárgabarackos Körömápoló Krém
2020. május 9.

Csak este tudom használni, mert sokáig olajos marad a bőröm tőle. Valamennyit segít, de nem győzött meg.