manulka

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel
2017. október 16.

Vízzel érintkezve valóban arclemosó tejjé alakul, ha úgy használom, ahogy a flakonra van írva, de nekem nem hoz le semmi, hagy egy zsíros réteget és illatot maga után. Ha viszont két pumpálásnyit nyomok száraz vagy tényleg csak egy csepp vízzel benedvesített arcra, elkenem (nagyon nehéz), aztán vizes kézzel masszírozom, már tisztességesen lehoz mindent (szemre más lemosót használok). Nincs olyan erős illata, mint a régi q10-es lemosó olajnak, azt ki kellett dobnom, ebben kellemesen csalódtam, elhasználom. Egyelőre nem vettem észre, hogy eltömítené a pórusokat, vagy allergizálna, én utána megmosom az arcom habzó arclemosóval is.

Cosmia Mattosító Bőrápoló Tiszta Azelainsavval

Cosmia Mattosító Bőrápoló Tiszta Azelainsavval
2017. október 16.

Engem annyira nem mattít, de csak otthonra használom. Olyan érzésre és színre, mintha popsikenőcsöt kennék magamra. Illatmentes, olcsó, jó összetevőkkel, ritka kincs ez. Még csak 3 napja használom, sokat nem csinált még eddig. Érdekesség, hogy az összetevői majdnem pontosan megegyeznek az AA Help Acne Skin Antibakteriális, normalizáló hatású arcpakolással.

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal
2016. január 31.

Többször próbálkoztam vele, de nekem órákig ég tőle az arcom:( talán az illatanyag miatt, mert azt is sokáig éreztem magamon, és szárított is, pedig zsíros a bőröm.

Splat White Plus Bio-Active Fogkrém

Splat White Plus Bio-Active Fogkrém
2015. augusztus 24.

A dm-ben lőttem, újdonság volt, talán nyuszi is volt a csomagolásán, vagy rá volt írva, hogy nem kísérleteznek. Megvan még a tubus kb. 1/3-a, fogérzékenységre nagyon bevált, a fehérítést nem tudom megítélni, mert mindig whitening fogkrémeket használok. Nem irritál, aki szokott nyáladzani a mentholtól/sls-től, tudja mit jelent:). Szerintem újraveszem, ha elfogy.

Gosh BB Krém

Gosh BB Krém
2015. augusztus 23.

Most, hűvösebb időben felkenve kevésbé érzem azt, hogy gépzsírral kenegtem az arcom, fedése 0, amíg elől volt a sima titán dioxid biztos volt neki valamennyi, a bőrömet nem hidratálja túlzottan, a szárazabb részekre dupla réteget kentem, de legalább nem is lesz tőle zsírosabb, ez pozitív. Szebb bőrképet nem ad, nem mattít, de nem is fényes. Wc papír teszt pár óra múlva (ez volt kéznél:)) két rétegű, valószínűleg újrahasznosított papírból:): ha megitatgatom a bőrömet, nem dörzsölöm, narancsárga a papír. Összességében normál/száraz, fiatal, problémamentes és hibátlan bőrre ajánlom, akik nem hámlasztanak, stb. nem igényelnek magas és széles spektrumú fényvédelmet, sem különösebb ápolást és nincs semmilyen igényük egy színezett hidratálóval szemben, hogy 5000 forintért tudjon valamit nyújtani.

Eveline Magic Of The Orchid Arc és Szem Gél

Eveline Magic Of The Orchid Arc és Szem Gél
2015. július 14.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a krémet, az összetevők között kétfajta peptid is van, úgy középtájon. Rózsaszín illatos zselé tégelyben:(, nekem a megfelelő mennyiséget nem sikerül kiszedni sose. Szemkörnyékre még megpróbálom elhasználni, mert nagyon szeretném szeretni, vagy max. testre fogom elkenegetni kánikulában, mert olyan érzés, mintha valami nagyon mentolosat kentem volna arcomra, nem tudom melyik összetevő felelős érte, de nagyon kellemetlen érzés, azonnal lemosnám legszívesebben, de kiütést, allergiát nem okozott eddig.

Clinique Age Defense BB Cream SPF30

Clinique Age Defense BB Cream SPF30
2015. július 1.

Én is megvettem a 2500 forintos kis mintát, végső kétségbeesésemben, hogy semmit se bír a bőröm, vegyünk egy kiliniket nosza, névvel arccal nem vallanám be, hogy állatokon tesztelt terméket vettem:) Pedig fel is kenetem az üzletben, úgy vettem meg, de nem használom, helyette egy vacak 1500 forintos eveline fényvédőt használok jelenleg teljes megelégedéssel, ugyanis ilyen förmedvény sminktermékem még nem volt mint ez! Úgy megáll a pórusaimban, mintha liszttel szórták volna be az arcom, borzalmas:( sose láttam még ilyet. Majd még próbálkozom vele, max. a kézfejemre elhasználom, mert kidobni drága volt.

Eveline SunCare Expert Napvédő Arckrém SPF 50

Eveline SunCare Expert Napvédő Arckrém SPF 50
2015. július 1.

Nem tudom, meddig tart ez az idilli állapot, de nálam ez 5 csillagocska jelenleg, pedig az összetevői alapján menne a kukába rögtön. Olyan bőrtípusom van, hogy már ettől az inci elolvasásától eltömőnek a pórusaim. Ingyen se kellett volna, de pár hete leégettem az egész arcomat akneroxiddal, és nem találtam más fényvédőt, amiben ásványi olaj lenne, sajnos ilyenkor nekem csak az jó (télen szoktam hámlasztani). Többször újrakentem a nap folyamán, hogy biztosan védjen, az előző réteget mindig le kell mosni, mert a fizikai fényvédő része ott marad. A bőröm egy hét alatt rendbejött, most csak reggel kenem fel, egyre kevésbé akar felszívódni, de egy kis púderrel elmegy. Nagyon tetszik benne, hogy látom a fehér réteget kenés közben, nem nano titán-dioxid van benne, talán ettől van egy kis fedése is, ugyanis mióta ezt használom nem használok alapozót, én, aki 12 éve 1x, ha lementem "meztelen" arccal a boltba, igaz fehér bőrű vagyok és nem zavar, ha fehérebb az arcom is és nem barnul. Nagyon furi termék. Most jön majd a második hőség hullám, meglátom, hogy viselkedik. Kéne egy blogposzt a krémmánia legalja termékeiről, mint ez:) ott mazsolázhatnék, hátha találok még csodaszert.

Ziaja Sensitive Skin Éjszakai Krém

Ziaja Sensitive Skin Éjszakai Krém
2015. május 7.

Nálam meg ez a termék a második, ami rövid időn belül allergiás reakciót okoz. Azt sejtettem, hogy a pamutmagolaj tömíteni fog, ezért a ragyákért nem vontam volna le pontot, de életemben eddig 3 kozmetikum volt képes vörösödést meg viszketést kiváltani, köztük ez. Kuponnal vettem 1200-ért, ebből pontosan 2 db 600 forintos pennys sensitive férfi arckrémet vehettem volna, amivel eddig semmi bajom nem volt, most meg megy a kukába a pénzem, és még mehetek a pennybe is, ááá:(

RdeL Young Baked Highlighter

RdeL Young Baked Highlighter
2015. május 1.

Ennyi pénzért ez egy csoda! Én ugyan csak az olcsó/állatokon nem tesztelt kozmetikum vonalon mozgok általában, de én még ilyen szép drogériás highlightert nem láttam, ahogy végighúztam a kezemen, egységesen vizes/fényes/selymes hatású volt, nem csak csillámos. Majdnem mindennap használom pirosító fölé, helyett, nózira, szemhéjra, bárhova:) Nagyon tartós is, kiütést, ragyát nem okoz.