maow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Micro Brow Pencil

NYX Micro Brow Pencil
2020. március 14.

Zseniális szemöldökceruza, már a másodikat használom. Ash Brown árnyalatban van meg, ami egy hidegebb árnyalatú középbarna, nincs szokásos vörösesbarna beütése, mint a legtöbb drogériás szemöldökceruzának. Precízen lehet vele dolgozni, a pigmentáltsága pont ideális, se nem túl erős, se nem túl gyenge, a végeredmény tartós. A végén található kefe jól jön a szálak átfésülésénél. Újravevős.

NYX Slide On Szemceruza

NYX Slide On Szemceruza
2020. március 14.

A legtartósabb szemceruza, amit eddig próbáltam, még a vízvonalon is tisztességesen tartja magát órákon át. Szemhéjalapnak is lehet használni, de gyorsan kell elsatírozni, mert ha megköt, akkor nem mozdul. Először egy feketét vettem, de annyira bejött, hogy pár nap múlva visszamentem egy barnáért és egy fehérért.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2020. március 14.

2016-ban vettem egy ilyen spirált, de annyira folyós-vizes állagú volt a festéke, hogy póklábszerűen összetapasztotta a pilláimat. Félretettem, hogy kicsit "száradjon be", majd röpke 3,5 év múlva elővettem, és most már ideálisabb a festék állaga, szépen ki tudtam festeni a pilláimat. De többet ilyet nem veszek, nem érek én rá 3,5 évet várni egy spirálra, amikor ennél sokkal jobbak is vannak. Kár érte, ez a 2 az 1-ben kefe érdekesnek tűnt.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2020. március 14.

Kuponos napok alatt vettem meg féláron, de még így is sokalltam érte a pénzt, mert kb. 2-3 próbálkozás után a kukában landolt, annyira használhatatlan volt. A festék kicsit sűrűbb, a kefe pedig hatalmas, így a végeredmény az lett, hogy póklábszerűen összetapasztotta a szempilláimat. A bumszli kefével lehetetlen a szemzugban megbúvó szálakat elérni vagy az alsó pillasort anélkül kifesteni, hogy összemaszatolnám magamat. Óriási csalódás.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2020. március 14.

Hát nem estem hasra tőle, pedig mekkora a felhajtás körülötte. Ausztriában vettem kb. 9-10 euróért, amit sokallok érte. A legvilágosabb (Fair) választottam, ami szerencsére kellően világos, kicsit rózsaszínes beütésű. Pozitívum, hogy nem szárít, és nem ül bele a szem alatti kis ráncokba, de szerintem nem elég erős a fedése. Nekem személy szerint elég, mert nem karikásak a szemeim, csak egy halvány kékséget szeretnék vele elfedni. Pattanások, bőrhibák eltüntetésére nem alkalmas, de nem is erre lett kitalálva. A szivacs ugyan nagyon praktikus, mert könnyen el lehet vele oszlatni a terméket, de nem éppen higiénikus. Szerintem a Maybelline Fit Me korrektor sokkal jobb árban is, fedésben is. Nem rossz, nem rossz ez a korrektor, de annyira nem is nagy szám, nem fogom újravenni.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. március 14.

Nagyon korrekt korrektor remek áron. :) Általában szem alatti karikák eltüntetésere használom, de kisebb bőrhibákon is megállja a helyét. Erősen fed, és viszonylag hamar megköt, ezért érdemes gyorsan dolgozni vele, viszont ha megköt, nem megy sehova. Mattra szárad, ami a téli időszakban nem volt a legideálisabb, de így a tavasz közeledtével már nincs ebből problémám. Van egy pici parfümös illata, de nem zavaró. Tuti újravevős, igazi kincs a drogériából.

Catrice Liquid Liner Waterproof

Catrice Liquid Liner Waterproof
2020. március 14.

Kenterbe veri a Stila Stay All Day filces tusom, ami kb. 5-6-szor ennyibe kerül. Ennek az applikátora is filc, nem az a klasszikus hajlékony ecsetszerűség, ami az ilyen belemártogatós tusokban szokott lenni. Mivel filces tus, könnyen, precízen lehet vele dolgozni, a festéke pedig szép mélyfekete. Nem kenődik el, még az én zsíros szemhéjamon is kibírja egész nap. Tuti újravevős, igazi kincs a drogériából.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. március 12.

Nekem sajnos nem lett a kedvencem. Ha normál mennyiséget kentem belőle, nehéznek éreztem, nem szívódott be, amikor pedig kevesebbet használtam, nehéz volt elkenni, szinte húztam a bőrömet krémezés közben. Félig elhasználtam, de inkább továbbadtam rajta.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. március 13.

A vízhiányos, kombinált bőrömnek túl sok volt: bár lehozott mindent, eléggé szárított, arcmosás után kellemetlenül húzódott a bőröm. Alig vártam, hogy elfogyjon, nem venném újra.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2018. július 3.

A Mixán kívül még a L'Oréal, illetve a Garnier rózsaszín és sárga kupakos micellás vizét használtam, eddig ez tetszett a legjobban. Nem habzik fel úgy, és ha rajta marad a bőrömön, észrevehetetlen, szemben mondjuk a Garnierrel, mert azt éreztem kicsit. A szememet sem csípi, illata abszolút nincsen.