maow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. május 19.

Abszolút megértem, miért ilyen népszerű ez az alapozó: kiemelkedően jó minőségű (főleg a drogériában), könnyen beszerezhető, és kedvező áron lehet kapni. Nagyon folyékony állaga van, ezért pipettás az applikátora, amit mondjuk személy szerint én kevésbé kedvelek, mert mindig attól félek, hogy lecsöppen az alapozó a ruhámra. De max ennyi kivetnivalót tudok említeni, illetve azt, hogy felvitel után oxidálódik, ezt érdemes figyelembe venni az árnyalat kiválasztásánál. Már vékony rétegben is jól fed (erős közepesnek - gyenge erősnek mondanám, haha), emiatt könnyű viselni, nincs az a fullasztó maszkhatása. A kombinált bőrömön is jól tartja magát (azért az EL Double Weart nem tudja lekörözni, de persze az más árkategória), azért délutánra átfényesedek, de mattító lapocskákkal és egy kis púderrel egyszerűen felfrissíthető a sminkem. A finise matt, követlen felvitel után nem is igényel púderes fixálást, mert "megköt/megszárad", de szerencsére nem szárítja a bőrömet. Szinte porcelánszerű babaarcom lesz. :)

Barnängen Caring Testápoló

Barnängen Caring Testápoló
2021. március 4.

Normál/enyhén száraz bőrre tök jó krém, mert gyorsan beszívódik, nem ragad és hidratál, viszont akinek extrém száraz a bőre, annak szerintem kevés lesz. Nagyon visszafogott illata van, könnyen kenhető, és a pumpás adagolónak köszönhetően kényelmes a használata.

Barnängen Caring Tusfürdő

Barnängen Caring Tusfürdő
2021. január 25.

Normál/enyhén száraz bőrre tök jó krém, mert gyorsan beszívódik és szépen hidratál, viszont akinek extrém száraz a bőre, annak szerintem kevés lesz. Nagyon visszafogott illata van, könnyen kenhető, és a pumpás adagolónak köszönhetően kényelmes a használata.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2021. január 25.

Egy normál kiszerelést használtam el belőle, és nagyon szerette a bőröm. Gyorsan beszívódott, nem ragadt, a hidratáló krémem hatását felturbózta, az arcom szépen kisimult, letisztult tőle.

Stila Magnificent Metals Glitter & Glow Liquid Eye Shadow

Stila Magnificent Metals Glitter & Glow Liquid Eye Shadow
2021. január 5.

Szerintem csak az vegye meg (főleg teljes kiszerelésben), aki rendszeresen használ glittert. Én sajnos nem ebbe a kategóriába tartozok, csak alkalmi sminkhez vettem, de sajnos jól rá is fáztam, mert kb. 5 használat után, állásában teljesen beszáradt, (pedig rendesen visszazártam) így viszont elég drága mulatság. Smoldering Satin árnyalatban volt meg, ami egy gyönyörű ezüstfényű szürkésbarna. Szépen feldobta a sminkemet, bár minden óvatosság ellenére hajlamos volt potyogni applikáció közben, és hát a a glittert elég nehéz lesöpörni a szem alól. Nem venném újra, csalódás.

Stila Stay All Day Waterproof Liquid Eye Liner

Stila Stay All Day Waterproof Liquid Eye Liner
2021. január 5.

Lányok, meg ne vegyétek! A Catrice vízálló Liquid Linere 1250 Ft-ért, ugyanezt tudja, ha nem jobb is! Az 1,7 ml-es kiszerelésű és ugyanúgy filces, mint a Stila, de mindig vissza tudjatok mártani, szóval nem lesz az, hogy az első néhány tushúzásnál tökéletes mélyfekete, majd elveszti az intenzitását. A Stilaval ugyanis ez történt, az elején olyan volt, mint egy álom: mélyfekete, tartós, könnyű felvitel, DE! nem is olyan sok használat után elkezdett a filc hegye nem fogni, a feketeség intenzitása csökkent, és így már egyáltalán nem könnyű az applikáció. A Stila mindössze 0,5 ml-t tartalmaz, és kb 5-6-szor drágább a Catrice-nél. Ja, ráadásul történt egyszer, hogy a Stila kb. 3 órányi viselés után teljesen pandamacivá maszatolta a szememet. Igaz ez csak egyszer fordult elő, de a Catrice-nél soha, az az egész napot kibírja, még az én zsíros szemhéjamon is. Sosem venném újra, csak azért kap két csillagot, mert nem rögtön ment a kukába.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2021. január 5.

A kedvenc körömlakkom, mert nagyon tartós, ráadásul olcsó, könnyen beszerezhető, és sok színben kapható. Nekem 2 hetet (!) simán kibír, akkor is csak a lenövés miatt mosom le, amúgy abszolút vállalhatók a körmeim, mert nem pattog le a lakk róla. (Az átlátszó fedőlakkjával együtt használom, és gumikesztyűben mosogatok/takarítok.) Több színem is van belőle, mindegyik szépen teljesít.

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP
2020. november 15.

Részt vettem Ildi személyes konzultációján, ott ajánlotta ezt a szérumot a kombinált-érzékeny bőrömre. Kb. egy évig használtam, ezalatt nagyjából 4 tubussal fogyasztottam el, de nem is tudom, hányadán állok ezzel a szérummal. Ártani nem ártott, de semmi extra. Valamennyire hidratál, nem nehezíti el a bőrömet, nem irritál, de ugyanakkor nem látom a hatását. Amikor néhány hétig nem használtam, semmi különbséget nem vettem észre. Szerencsére nincsenek ráncaim, megelőzés céljából vettem, szóval lehet, hogy teszi a dolgát és csak később látnám az eredményét. Pozitívum, hogy nem kell hűtőben tárolni és nincs az a jellegzetes C-vitaminos vasszaga. A pumpás kiszerelés miatt könnyen adagolható, viszont sajnos sosem tudom, mikor fogy ki. Napi egy pumát használva nekem kb. 2,5 hónapra volt elég. Ezentúl nem veszem újra, ahhoz túl drága, inkább egy kedvezőbb árú alternatíva után nézek.

Pussy Deluxe Superluxury

Pussy Deluxe Superluxury
2020. október 12.

Tinikorom kedvenc parfümje volt, imádtam ezt az édes-gyümölcsös illatot. Brutál tartós volt akkoriban is, mindezt az is bizonyítja, hogy az utolsó üvegcsémben hagytam egy kicsit belőle emlékbe, és fújás nélkül hosszú évek után is ugyanúgy lehet érezni az illatát. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. szeptember 26.

Éveken át a koreai Klairs Supple Preparation tonikját használtam, de amikor megláttam, hogy a G&G-nak is lett tonikja, azonnal ki akartam próbálni, hiszen ár-érték arányban jobb, könnyebben beszerezhető és még magyar is. Nem csalódtam benne, viszont eléggé különbözik a Klairs tonikjától, így elsőre kicsit furcsa volt a vízszerű állaga és a "gyógyszertári" illata, annyira hozzászoktam a szinte géles-víz állagú és szagtalan tonikhoz, de gyorsan megbarátkoztunk. Önmagában nincs hatása, nem is lehet tőle elvárni, hogy önmagában hidratáljon, hiszen rétegzős rutinhoz lett kitalálva, és úgy szuperül működik. A vízhiányos, kombinált bőröm imádja, pikkpakk beszívódik, nem ragad, nem nehezíti el a bőrömet, és felerősíti a többi szérumom, illetve a hidratáló krémem hatását. Én a kezembe öntök egy kicsit, sajnálnám, hogy a vattakorong szívná fel, mert a vizes állaga miatt így is viszonylag gyorsan fogy. De nem is kérdés, hogy újravenném, mert a vízhiányosságomat teljesen megszüntette. :)