maow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. május 22.

Megváltás vízhiányos bőrre, szépen feltölti, közben pedig nem nehezíti el. Nekem úgy tetszik a legjobban, ha a hidratáló krémembe teszem, úgy még ütősebb a hatása, illetve a krém is jobban siklik az arcomon. Biztosan újraveszem, egyrészt az azonnali és látványos hatása miatt, másrészt mert ennyi pénzért ajándék.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. május 22.

Azonnali szerelem lett! Előtte a Tindigo 0,5%-os retinolszérumát használtam napi szinten, több mint egy éven keresztül, de ez a G&G szérum kiütötte a nyeregből. A bőröm még feszesebb és simább lesz reggelre, mint a tindigostól, a gyulladtabb pattikat úgyanúgy, ha nem jobban lehúzza, és még valamennyire hidratál is. Nem is kérdés, hogy újraveszem, egyrészt az azonnali és látványos hatása miatt, na meg mert a Tindigo harmadába kerül. Nem tudok (és nem is akarok) belekötni, számomra tökéletes.

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2020. május 22.

Több mint egy évig használtam, ezalatt kb. 5 tubust fogyasztottam el, és nagyon szereti a bőröm. Este felteszem, és reggelre teljesen kisimít, feltölt, a pirosságot lehúzza, és hidratál is (valamikor nem is kell hidratáló krém felé). Nem hagy zsíros/nehéz érzetet, nem csíp, nem irritál, pedig érzékenyebb bőröm van. Sajnos mitesszereim továbbra is vannak, de talán mintha egy kicsit kevesebb lenne. A pumpás kiszerelés miatt könnyen adagolható ez a sűrűbb állagú szérum, viszont sajnos sosem tudom, mikor fogy ki. Nekem kb. 2,5 hónapra elég mindennapos használat mellett, úgy, hogy egy pumpálásnyit nyomok ki belőle.

Viszont! Elkezdtem használni a Geek&Gorgeous A-Game nevű 0,005%-os retinalos szérumát, ami kb. egy 0,5% retinolnak felel meg, és felülmúlta a tindigosat. A bőröm még simább, feszesebb lett tőle, ráadásul harmadannyiba kerül (3700 Ft), úgyhogy ezentúl a G&G-t fogom használni.

It Cosmetics Celebration Foundation Illumination

It Cosmetics Celebration Foundation Illumination
2020. május 22.

Zsucci93 tőlem vette meg ezt a púderalapozót, sajnálom, hogy neki sem jött be. :(
Olyan púdert kerestem, aminek van fedése, de nem szaharamatt finisű. Na hát ez aztán nem az. Már rögtön felkenéskor egyfajta gyöngyházfehér bőrfényt adott az arcomnak (kicsit olyan volt, mint amilyet a fényvédő hagy maga után), és a fedése is viszonylag erős volt. Annak ellenére, hogy por állagú, nem az a kemény, száraz por, hanem kicsit "krémesebb" állagú. Éreztem, hogy a T-zónában kifényesedő, kombinált bőrömmel nem lesznek jóban, és sajnos beigazolódott a megérzésem. Pár óra múlva már jelentkezett is a diszkógömbeffektus, a zsíros, nehéz érzet, és nekem is kiemelte a pórusokat. El is kellett adnom, egyáltalán nem jött be. Száraz bőrrel talán jobban együttműködik.

Elie Saab Le Parfum In White EDP

Elie Saab Le Parfum In White EDP
2020. április 25.

Két éve Tunéziába, a jázmin országába menet akadtam rá a duty free-ben erre ez édes virágos illatra, és rögtön megtetszett. Kifújáskor intenzív, elég egy szisszentés, és egész nap érződik, sőt, még másnap is, szóval eszméletlenül tartós és mivel kevés kell belőle, lassan fogy. Igazi minőségi parfüm, elegáns, nőies. Rajtam a jázmin érződik ki a legjobban, pont olyan az illata, mint a tunéziai jázminnak. Szerencsére nem tucatillat, nem botlok bele az utcán járkálva, így megmaradt a személyes kötődésem az illathoz, ami számomra elengedhetetlen, anélkül nem tudok magamon parfümöt viselni. Rengeteg bókot kaptam, a többsége férfiaktól jött, akik vonzónak, dögösnek találták az illatot. Nagy kedvenc, ha elfogy, újraveszem.

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém
2020. április 10.

Na ez tényleg hatékony kézkrém! Viszonylag gyorsan és könnyen beszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után, ráadásul nem csak a következő kézmosásig tart a hidratáló hatása, mert tényleg beissza a bőr, pihe-puha lesz utána. A diszkrét édes illatát is szeretem.

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2020. április 10.

A párom érdesre száradt kezére kerestem valamit, és mivel a Barnängen sárga kézkréme nagyon bejött, gondoltam, legyen ez a márka. A sárga tubusosnak van egy diszkrét édes illata, úgyhogy inkább erre esett a választás, hogy még véletlenül se az legyen a kifogás, hogy azért nem használ kézkrémet, mert illatos. Mint oly' sok férfi, ő sem arról híres, hogy szereti bekrémezni a kezét, de ezt magától használja, annyira bejött neki. Este duplán bekeni a kezét, és reggelre látványosan javul az állapota, szóval a smirglis kezeket is helyre tudja tenni. Én is rájárok a krémre, nappali használatra is bevált, mert viszonylag gyorsan és könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, ráadásul nem csak a következő kézmosásig tart a hidratáló hatása, mert tényleg beissza a bőr.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2020. március 29.

Feelunique-on mindig akciós a 750 ml-es szett (sampon + balzsam), onnan rendeltem meg, mert sokkal kedvezőbb árban. Tette a dolgát, szépen ápolta a hajamat, és hosszú hónapokig elég volt. Csodaszernek nem hívnám, de szerettem, és tervezem is újravenni szettben.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2020. március 29.

Feelunique-on mindig akciós a 750 ml-es szett (sampon + balzsam), onnan rendeltem meg, mert sokkal kedvezőbb árban. Gyorsan zsírosodó hajam van, 2, esetleg 3 naponta mosnom kell, tök mindegy, mit csinálok vagy használok. Nem nehezítette el a hajamat (pedig ugye nem zsíros hajra való), szépen tisztított, és mivel jobban felhabzik, mint a legtöbb drogériás sampon, kevesebb is kellett belőle. Hosszú hónapokig elég volt. Csodaszernek nem hívnám, de nagyon korrekt sampon, szerettem, és tervezem is újravenni.

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2020. március 29.

A tök alap Philips gépem 7 év heti használat után megadta magát, helyette kerestem olyan epilátort, ami mindenképpen vezetékes és sok csipeszes. Rá esett a választásom, és nagyon megszerettem, mert a Phillipshez képest ezzel sokkal kevésbé fájdalmas a szőrtelenítés (pedig már 10 éves tapasztatom van, és egyáltalán nem érzek fájdalmat) és sokkal halkabb is. Van benne egy kis lámpa, ami tök jól megvilágítja az epilálni kívánt területet. Egy picit mintha kevesebb ideig is tartana az epilálás, gondolom azért, mert több csipesz van benne, mint a Phillipsben. Elégedett vagyok vele.