mara18

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoeva Cocoa Blend Paletta

Zoeva Cocoa Blend Paletta
2019. január 23.

Szeretem ezt a palettát mert intenzívek a színek, sokáig tartanak és egyáltalán nem porolnak a színek. Ez az első komolyabb palettám, szerintem egy álom :D

Rexona Shower Fresh Compressed Aerosol

Rexona Shower Fresh Compressed Aerosol
2018. augusztus 17.
(!)

trnd projekt keretein belül tesztelem.

Szeretem, hogy kis helyen is elfér, az illata kellemes,friss. Nyaralás alatt 40 fokban is maximális védelmet nyújtott.
Negatívum, hogy amikor kifújom elég fullasztó, valamint lassan szárad, így megfogta pár felsőmet.
De ezért nem vonok le csillagot, mert az izzadásgátló hatása tökéletes számomra.

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2018. július 25.

Külseje miatt vettem meg, a kiszeretése nagyon praktikus és nagyon tetszik is. Az illatáért egyenesen odavagyok.. Könnyen beszívódik, közepesen hidratál, ennyi pénzért egész jó terméket kapunk. Viszont nagyon lassan fogy, kb 1,5 hónap használat után már majdnem folyékony "hab" jön ki belőle, így viszont már nagyon nehéz használni. Ezért nem fogom újra venni.

Sanft & Sicher Sensitive Nedves Toalettpapír

Sanft & Sicher Sensitive Nedves Toalettpapír
2018. július 25.

Ár érték arányban tökéletes, megfelelő vastagságú, elég nedves, jól záródik a csomagolás, viszont kiszedéskor darabokra foszlik.. ezért csak 4*

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. július 23.

Ajándékba kaptam, az elején nagyon szerettem, de 1,5 hónap után már kezdett beszáradni és lepotyogott, kenődött. A keféjét nagyon szerettem, így nagyon sajnáltam, hogy ki kellett dobnom ilyen hamar.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2018. július 23.

Nagyon könnyed, vizes állagú krém. Gyorsan felszívódik, nem irritál, kellemes illatú, szépen hidratálja a száraz bőrt. Sminkelés előtt is ezt szoktam használni, nagyon szépen lehet rá sminkelni. Valószínűleg újra fogom venni. Egyértelműen 5*

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2018. július 23.

Rendelés mellé volt ajándék, nagyon örültem neki. Szeretem ezt a terméket használni, kevés kell belőle, kellemes illata van és a szemcsék nagyon kellemesen radíroznak. Lassan elfogy, de nem fogom újra venni, max kuponnal vagy valami akció keretében.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2018. július 23.

Csalódás ez a termék, többet vártam volna a márkától. Nem szívesen használom, de az ára miatt kidobni is sajnálom. Nagyjából leszedi a sminket, de nagyon olajos érzetet hagy sajnos.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. július 23.

Már többet elhasználtam az elmúlt években, imádom az illatát, és a hűsítő hatását. Jólesik napozás után nyáron használni. Hidratáló, tápláló, hidratáló hatása nincs sok, de az ára és illata verhetetlen.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2018. július 23.

A gél után megvettem ezt is, imádom. Mindenre jó, használom szúnyogcsípésre, napégésre, égési sérülésekre. Mindig kell lennie itthon vagy ennek vagy a gélnek.