Marababa

Regisztráció dátuma: 2014. március 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT

Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT
2018. november 12.

80-as évek, Amerika. Én most ősszel használom, nyáron nagyon erős lenne. Végre egy illat, ami rendkívül tartós. Olyan balzsamosan, virágosan simogató. Évek óta imádom, aztán valahogy elszakadtunk egymástól, most újra nagy a szerelem. Viszont: a végletek illata, ezért érdemes tesztelni vásárlás előtt, mert vagy szerelem vagy gyűlölet lesz belőle.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2018. november 10.

Felkenéskor nagyon kellemes bizsergős érzetet kel és valóban véd. A próbám során először éjszaka használtam a kicserepesedett ajkaimra, reggelre tökéletesen helyrehozta azokat. Ami még számomra nagyon fontos, komfortos a viselése.

Avon Mark Big & Extreme Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Extreme Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2018. október 22.

Ez a szempillaspirál nálam jóindulattal egyes. Nekem bizony összeragasztja a szempilláimat. Már volt egy-két ilyen a palettán, én soha többé nem veszem újra.

Avon Pure for Him Kölni

Avon Pure for Him Kölni
2018. augusztus 21.

Nagyon kellemes és tartós, szerintem tavaszi-nyári illat. Magasan megéri az árát.

Avon Femme Exclusive

Avon Femme Exclusive
2018. augusztus 21.

Ez bizony ötös! Akciós volt a tanácsadónői szórólapon, gondoltam egy próbát megér.....és igen....egy kicsit feketeribizli, szeder, vaníliával. Az Amway Anticipate Intense illatát egyszer használtam, nagyon emlékeztet rá.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2018. augusztus 21.

90 %-ban vakon vásárlok, nem szoktam mellényúlni. Egyből megrendeltem a mini parfümöt, a testápolót és az EDP-t. Nagyon tetszik!!!! Számomra új kedvenc, inkább őszi csoda. Tartós, ajánlom mindenkinek, aki szereti a karakteres, erősebb illatokat.

Avon Far Away Rebel Testápoló

Avon Far Away Rebel Testápoló
2018. augusztus 21.

Szeretem.....akárcsak az összes többi AVON parfümös testápolót. :)

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2018. június 2.

A bordó Passion it árnyalatot vásároltam meg.....és küldöm is vissza. Foltos, nem szárad, számomra ez nem minőség.

Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm

Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm
2018. február 7.

Az illatról: Nagyon kellemes, az én bőrömön tartós, csodás illat, vaniliás-tonka babos. :) A csomagolása gyönyörűnek tűnt.....amíg el nem kezdtem használni az illatot. A parfümöm felső részénél az arany szín pereg lefelé, úgyhogy hiába a gyönyörűség, a csapni való a csomagolás miatt nem fogom elhasználni és meggondolom, hogy veszek-e még egyszer az Oriflame-nél parfümöt, nagyon csalódott vagyok. Mindezek ellenére - mivel az illatot kell osztályozni, ötös.

Amway Body Series Izzadásgátló Golyós Dezodor

Amway Body Series Izzadásgátló Golyós Dezodor
2017. január 6.

Kipróbáltam, jó termék, én azonban maradok továbbra is az Avon golyós deoknál,