maradok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. július 1.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Gyönyörű, hosszú pillákat festek vele, nem pereg, nem kenődik pedig gyakran könnyezik a szemem. Az egyetlen szempillafesték, amitben minden körülmények közt bízhatok. Remélem, hosszú távon forgalomban tartják majd!

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2019. április 23.

EL DW alapozót használtam ezelőtt, nehezen szántam rá magam a váltásra, de nem bántam meg. A Fenty Beauty valahogy simulékonyabb, könnyebb textúrájú, de a végeredmény mégis gyönyörű, homogén. Viselni kényelmes és sok-sok óra múlva is szép az összkép. A bőrhibákat egy rétegben is szépen elfedi. Megér minden forintot szerintem. Jó sok színben elérhető, úgyhogy édemes rászánni az időt a választásra.

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara
2018. augusztus 2.

A legjobb spirál, amit valaha próbáltam. Abszolút megéri az árát, mert gyönyörű pillákat csinál és nagyon tartós.

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2018. július 4.

Nem hittem benne, hogy létezik ebben az árkategóriában tartós, és kellemes viseletű ajaktermék, de ez az. A héten legalább 5 reggel ehhez nyúlok, mert tudom, hogy nem kenődik el, sokáig fent marad az ajkakon, és nem kopik csúnyán. A ceruzája pedig szuper krémes. Van pár Mac rúzsom, mégis ezeket használom többet. Ez van..

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. július 4.

Megrögzött szempillaspirál-kereső vagyok. Nálam nagyon rosszul teljesítenek a legtöbbet dicsért spirálok is. Nagyon ritkás és rövid pilláim vannak sajnos, és általában kenődnek rajtam a termékek. Eddig ez a spirál nálam eddig a befutó. Az ára pedig verhetetlen a tudásához képest. Újravevős a dolog.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2018. július 4.

Akárhány szemöldök terméket próbálok ki, mindig ehhez térek vissza. Szeretem a hideg tónusát, ami a világos bőrömhöz passzol, és azt is csípem, hogy nem túl puha az állaga, így nem kenődik könnyen. Az ára természetesen baráti és szerintem megfelelő ütemben is fogy. A kis kefe nagyban megkönnyíti a reggeli procedúrát. Azt hiszem, nem kínlódom tovább más ceruzákkal...

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. július 4.

Jó ideje használom ezt az alapozót, a fedése valóban magas és a tartóssága is megbízható. Ha ecsettel dolgozom el az arcomon, akkor egy picit maszkos hatást érek el vele (jó minőségű Zoeva ecsetet használok), de blenderrel mondhatni tökéletes a végeredmény. A szín nekem egy picit szürkés, így nem pontosan az én álomtermékem, de ez talán nem von le az értékéből, hisz sokaknak tökéletes lehet.

Cien Lip Butter

Cien Lip Butter
2018. július 4.

Meglepődve tapasztaltam, hogy a Lidl áruházakban új ajaktermék jelent meg a polcokon. Mindjárt be is ruháztam egy biztonságos nude árnyalatra, mert ekkora összegért szívesen kísérletezem. Az általam választott árnyalat a 11-es számú "Just nude". A termék állaga nagyon krémes, ebből adódóan nem valami tartós az ajkakon. Mindenesetre a szép szín, az egyenletes fedés, és a kellemes viselet miatt ezt elnézem neki. Simán megkapja tőlem az 5 csillagot a maga kategóriájában. Tipikusan amolyan "táskába dobós" darab...Igaz, a színválaszték nem túl nagy, de azt hiszem, körülnézek még köztük.

Cien Rúzs

Cien Rúzs
2017. február 25.

Talán nem túlzás, ha azt mondom, évek óta keresem a tökéletes natúr árnyalatot. Nagyon sok jó rúzsom van, de valahogy sosem volt meg AZ a szín. A Lidlben eszembe sem jutott sminktermékeket próbálni, de várakozás közben odatévedtem a rúzsokhoz. Nem hiszem el, hogy egy Cien rúzs lett a kedvenc árnyalatom! Még emésztgetnem kell a dolgot, de ez van. Az állaga krémes, az ára baráti, bár mintha használat közben picit kapargató érzést éreznék a torkomban. Egyáltalán létezik ilyen?

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2016. november 7.

Sokáig nem használtam tonikot. Az arc gyógyszertári mosakodóval történő lemosása után micellás vízzel áttöröltem, néha "becsúszott" egy-egy kímélő arctej, majd jött a BHA, szérum, hidratáló szentháromsága. Néhány arcápolási blogon rendszeresen felbukkant kedvencként ez a tonik, így hozzám is bekéretőzött idővel. Azóta nagyon megszerettem, és marad is egy jó ideig, azt hiszem! Nagyon kellemes használni, és klasszul beilleszkedik a rutinomba!