Marcipancica

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancome Lash Idole Szempillaspirál

Lancome Lash Idole Szempillaspirál
2022. május 21.

Meggyőződésem hogy ha valamire nem éri meg a high End termékek árát kifizetni, az a szempilla spirál. Azonban ez a termék kivétel, itt tényleg azt érzem hogy van akkora különbség a minőségben és végeredményben. A hatás inkább természetes, nem csinál mű szempilla hatást, viszont gyönyörűen szétválasztott, természetes pillákat csinál és egy kicsit sem mászik el a nap folyamán. Újraveszem!!

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2022. március 30.

Meglepő módon jól működik a zsíros bőrömmel! Akkor vettem amikor télen nagyon kiszáradt és érzékeny lett és nem tudtam többé a mattító alapozóimat használni. Sárgás bőrárnyalatúaknak mondom hogy nagyon jó a shade range, nem oxidálódik rózsaszínre ami nagyon nagy előnye, és oké, amikor zsíros a bőröm átfénylik, de meglepő módon jól tartja magát (van olyan mattító alapozóm ami kevésbé állja meg a helyét.) Kevés elég belőle, mert ha túl sokat használ az ember, könnyen maszkossá tud válni, de kis mennyiségben nagyon természetes és szép. Egyébként a fedése is meglepően jó! Abszolút csak ajánlani tudom, egy csillagot levontam, mert egyébként nem olyan elképesztően hihetetlen nagy durranás hogy mindenképpen megérje a magas árát, viszont érdemes kipróbálni, és ha tetszik beruházni rá, kombinált/zsíros bőr esetén biztosan ajánlom hogy töltsetek el benne pár órát mielőtt megveszitek, hogy lássátok mi a helyzet átfénylés terén, de nekem tényleg nincs olyan alapozó ami ne fénylene át, szóval... nekem rendben van.

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó
2022. március 30.

Szeretem ezt az alapozót, tényleg nagyon kicsi elég belőle, de vannak fenntartásaim. Egyrészt rajtam valahogy nagyon oxidálódik és narancsos lesz, de tudni kell, hogy nekem sajnos nagyon sárgás a bőröm, és az a minimális oxidáció ami máson meg se látszik, nekem nagyon elüt... Ez komoly probléma számomra. Másrészt nehéz kitapasztalnom mennyi az annyi, ugyanis ha túl sokat használok belőle nagyon maszkos lesz az összhatás. Viszont ha picit le vagyok barnulva, és sikerül eltalálni a mennyiséget tényleg nagyon jó! Nem fogom újravenni, mert találtam olyan alapozót ami több szempontból jobban működik, de nyáron el fogom használni.

Dior Forever Skin Correct Concealer

Dior Forever Skin Correct Concealer
2022. március 30.

Számomra ez a korrektor minden pénzt megér! Tökéletes! a színe, az állaga, a fedése, minden. Eltünteti a karikákat, de közben természetes, és olyan szépen eldolgozható, hogy néha alapozót sem teszek alá, csak ebből egy kicsit a kritikus területekre és tökéletes! Sajnos kíváncsi voltam, és mikor kifogyott, vettem helyette egy Armanit. Az sem rossz, de hiba volt, vissza fogok térni ehhez. Igazán durva pattanásokhoz nem a legjobb, de szem alá, kisebb pirossághoz tökéletes. 10/10 számomra.

Giorgio Armani Power Fabric High Coverage Stretchable Concealer

Giorgio Armani Power Fabric High Coverage Stretchable Concealer
2022. március 30.

Szeretem is, meg nem is. Az alapozóját nagyon szeretem, bár azzal kapcsolatban is vannak kritikai észrevételeim, de azzal együtt az nagy befutó számomra. Gondoltam hogy kipróbálom a hozzá tartozó concealer. A helyzet az hogy kifejezetten rossznak nem mondanám, tehát egy olyan világban ahol nincsenek bőrproblémák, ez egy kiváló termék, viszont piros foltok eltüntetésére kifejezetten nem alkalmas, sötét karikák ellen viszonylag eredménytelenül veszi fel a harcot, előnye hogy az állaga nem ül bele a ráncokba, természetes, és tegyük fel egy 18 éves, tökéletes bőrű fotómodellje esetében tényleg el tudom képzelni hogy szép eredményt ér el. Még próbálkozom vele, mert egyébként tényleg nagyon jó az állaga, és valamennyit tényleg segít... valószínűleg veszek mellé egy olyan korrektort aminek tényleg erős a fedése pattanásokra, látványosabb bőrhibákra, ezt pedig megtartom highlighting célokra, illetve olyan területekre ahol fontos hogy ne üljön bele a ráncokba, mert ezen a területen tényleg super. De egyébként vissza fogok térni a Dior Forever Skin Correct concealer-re, mert az minden szempontból tökéletes volt, és megéri az árát. Kicsit sajnálom hogy váltottam, de végülis ezzel is elboldogulok, és máskülönben nem tudtam volna meg... El tudom képzelni hogy van akinek pont elég lesz a fedése és be fog válni, de akinek komolyabb segítségre van szüksége bőrhibák terén annak nem igazán ajánlom, mert csalódást fog okozni. Érdemes tényleg alaposan kipróbálni, mielőtt beruház rá az ember.

Giorgio Armani Power Fabric Longwear High Cover Foundation SPF25

Giorgio Armani Power Fabric Longwear High Cover Foundation SPF25
2022. március 30.

Nagyon szeretem ezt az alapozót! Viszont mindenkit figyelmezetitek, a nap végére tuti átfénylik... Én azt szeretem benne hogy nagyon természetes, nem a legerősebb fedés de építhető, nem ül bele az apró ráncokba. Amit észrevettem az az hogy ahogy idősebb lettem a pattanások elmúltak, viszont a bőröm továbbra is olajos, átfénylik, amitől a falra mászom. Nincs csodaszer, legalábbis én 30 év alatt nem találtam olyan alapozót, ami tökéletes lett volna. Leginkább az Estée Lauder Double wear jött be számomra, amire ez az alapozó is eléggé hasonlít, de néha azt egy kicsit túl soknak éreztem. Ebben azt szeretem hogy tényleg természetes, szépen kiegyenlíti a bőrtónust, így hogy már a fényesedésnél komolyabb gondjaim nincsenek. Fiatal koromban biztos nem lett volna elég. Kicsi mennyiség elég belőle, és érdemes kitapasztalni, nekem vagy ujjal felvéve, vagy nagyon sűrű, tömött alapszóecsettel működik jól. (Eleinte megijedtem, mert pl beauty blenderrel nem volt az igazi.) Mostanra nagyon megszerettem, az egy csillagot azért vontam le, mert tényleg púderezni kell a nap végére, és bevallom őszintén egy picit szárít is az érzékenyebb területeken. Viszont sárgás árnyalatú bőrre remek árnyalatai vannak! Összegezve nekem a szín és a természetesség miatt befutó, de tényleg próbáljátok ki, ha van rá lehetőség mielőtt megveszitek, kérjetek mintát, mert a borsos ára ellenére nem mondanám a legkorszakalkotóbb csodaszernek! Nekem mindezzel együtt megéri, biztos lesz olyan akinek szintén.

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Sampon

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Sampon
2022. január 6.

Nagyon szeretem! Csillogó, fényes tőle a hajam, és annak ellenére hogy zsírosodásra hajlamos, ezzel feltünően sokáig friss marad.

Kérastase Blond Absolu Cicaplasme

Kérastase Blond Absolu Cicaplasme
2022. január 6.

Szeretem tulajdonképpen, de a termékcsalád többi tagjához képest ettől vagyok a legkevésbé elájulva... Együtt használom a samponnal, pakolással és olajjal, és tényleg nagyon szép tőle a hajam. Viszont nekem sajnos nagyon kócolódik, úgyhogy most kipróbálok egy másik leave-in terméket.

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Hajpakolás Szőkített Hajra

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Hajpakolás Szőkített Hajra
2022. január 6.

Szeretem nagyon, balzsamként használom. Az ára nagyon húzós, de én úgy vagyok vele, hogy semmi sem rosszabb mint egy kiszáradt, megsárgult, ápolatlan szőkített haj, én így ezen logika mentén be szoktam ruházni rá. Sokáig elég, kis mennyiség elég belőle.

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15
2021. november 24.

Nekem nagyon tetszik ez a krém, de ahogy a szemem közelébe ér, ömleni kezd belőle a könny, és nagyon csípi sajnos. Aki bírja a nem hipoallergént, annak ajánlom!