Marcsi0307

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray
2012. november 23.

Meglepően jó termék!! Ár-értèk arányban meg pláne!! Én 390.- ért jutottam hozzá, tulajdonképpen az alacsony ára miatt vettem meg. Majd én lepődtem meg a leginkább, mikor hatásosnak bizonyult!! Csodát persze nem tett a hajammal, de selymes lett a tapintása, plussz kevésbé szálkás a vége!!

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2012. november 23.

Véleményem szerint egy kifinomult, kecses illat, melynek viselése eleganciát tükröző! Mindazon által azt kell mondjam, hogy a férfiaknak szánt párja eredetibb, és sikeresebb illat a női társánál, éppen ezért egy icipicit lágyabb illatot vártam. Ettől függetlenül 5* jár neki!!

Diesel Fuel for Life Femme Edp

Diesel Fuel for Life Femme Edp
2012. november 23.

Számomra egy kellemes, nőies, erős, "tekintélyt parancsoló" parfüm!! Mégiscsak egy Diesel!! :)

Avon Far Away Exotic

Avon Far Away Exotic
2012. november 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot, az egyik nagy kedvencem! Tartós, számomra kellenesen édes illat, és az üveg is cuki! Nálam mindenképpen 5*!!

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó
2012. november 13.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy megveszem a terméket. Nem tudom eldönteni, hogy szetetem-e. Valóban szép a fedése, viszont nekem kicsit sem tartós, bármivel fixàlom... :(

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Persze pontozni elfelejtettem... Tetmészetesem 5 *

Schwarzkopf Osis+ Flatliner Hajkiegyenesítő Szérum

Schwarzkopf Osis+ Flatliner Hajkiegyenesítő Szérum
2012. november 13.

Egyáltalán nem szerettem ezt a permetet, sőt!! Neki adtam a hugomnak, hátha neki beválik, de a lefolyóban kötött ki!! A szaga számomra kifejezetten kellemetlen volt, a hatása pedig átlagon aluli. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. :(

Revalid Revitalizáló Fehérjetartalmú Sampon

Revalid Revitalizáló Fehérjetartalmú Sampon
2012. november 13.

Imádom!! Hosszú évekig küzdöttem hajhullással! Rengeteg orvosi vizsgálaton vettem részt, és ennél is röbb termékkel, módszerrel próbálkoztam. Ideig-óráig volt ami segített, de hosszútávú hatást sajnos egyszer sem tapasztaltam. Majd olvastam egy blogon, hogy ódákat zengenek erről a termékről. Elvileg gyorsan megállítja a hajhullást, illetve serkenti annak növekedését. Elég szkeptikus voltam ezügyben, de úgy voltam vele, egy próbát mindenkèpp megér. És milyen jól tettem, hogy megvettem!!! Két hét rendszeres használat után látható volt az eredmény! Most harmadik hónapja használom, és kijelenthetem: megszűnt a hajhullás!!!! Két hete felváltva használom egy másik samponnal, és így is tökéletes!!

Got2b 4play Clean Cut Pomade Hajkrém

Got2b 4play Clean Cut Pomade Hajkrém
2012. november 13.

Én a waximádó páromat leptem meg ezzel a termékkel. Rengeteg, és nagyon vastag haja van. Tulajdonképpen mondhatom azt, hogy bevált. Szépen tartja neki egész nap, bár nem sajnálja a mennyiséget. Az illata abszolút férfias, azon belül, pedig nagyon kellemes! Én is hiányolom a nőknek szánt párját !! :)

Oriflame Körömlakklemosó

Oriflame Körömlakklemosó
2012. november 9.

Szerencsére nekem bevált ez a termék. A csillámos lakkokat is szépen leszedi. Lehet hogy csak az előző lemosóm után (Cien-acetonos) tűnik ilyen jónak, de mindenesetre szupiii!!