Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Salvador Dalí Laguna EDT

Salvador Dalí Laguna EDT
2019. december 4.

Délre evez a csónakom ,tenger,roskadozó gyümölcsök és virágok látványa,hát persze h mosoly lesz a vége,ilyen kis boldogság cseppek,,,,Nagyon tetszett így elsőre,az sem ront az értékén h nem mai,pozitív érzések finoman adagolva.Simán el tudom képzelni állandóra is,vonzó erejű
Az eleje valóban vizes hatás,majd csillapodik,de megmarad,ettől lehet picit maszkulin,de virágokhoz,gyümölcsökhöz vegyül,,gondolom nyárra szánták,de kívánható és hordható hidegebb időben is,mert elég tartós.Szépen ragyogó 5 csillag jár neki!

The Different Company Sublime Balkiss

The Different Company Sublime Balkiss
2019. november 30.

Milyen lehet ez a bodzás illat? Ehhez én teljesen mást képzeltem,hiába látom az előző véleményekben az utalást,akkor is volt egy elképzelés,h gyümölcsös szokásos egy kis édességgel bolondítva...Az eleje tényleg bodzás,mellette még zöldes is,nem a gyümölcs szárából,mintha moha keveredne hozzá,Ahogy kibontakozik egyre jobban puhul,virágok tompítják haragos zöldnek nyoma vész,Nem az tipikus természet lánya kép,,,inkább egy jól kiválasztott szép komfort,finom rajzolata a hódításnak,,,a hétköznapok érzékeny ízlése,nagyon figyel úgy általában mindenre ami körülveszi ,egy picit minimalista karakterében.
Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Jeanne Arthes Cobra

Jeanne Arthes Cobra
2019. november 30.

Igencsak "benne vannak a korban" hétköznapi nyelven a nyanyák,(így tisztelnek meg bennünket) mi hordtuk gőzerővel,több mint 20 évvel ezelőtt kb,
Az eredetit én nem ismertem Poisont ,de persze később kíváncsi lettem rá,és meg is vettem,Nagyon finom másolat,kicsit édesebb,de a lényeget elcsípte,az erotika hatalmát és bűvöletét maximumon tálalta ez is,,,,nagyon becses emlék számomra

UP.Nem tudom mennyi év telt el azóta h használhattam,de most újra az enyém,,,az igazi most nincs,de nagyon jól ismerem,Van azért különbség,sokkal drámaibb Dior elképzelése,,persze illatban is mutatkozik némi eltérés,de hála ez most sem zavar,Nem csak az emlékek miatt fúrta be hozzám magát,egyszerűen csak megérdemli!! Karkötőre nem futotta rég,nekem nem volt rajta,,,,most viszont igen.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. november 25.

,Helyembe hoztak most egy mintát,bőrön nem tudom milyen,,,, Cinema nem az biztos,amit így kiszagoltam Lolita Lempicka Lolita út,amit imádok.,de kevésbé édes Csábító illat,nekem nagyon tetszik,nem mindenki bízik ebben az aromában,az már jól látszik a véleményekből,kicsit maszkulin,de férfiasság az fényévekre tőle.Olyan mintha régebbi jól bejáratott parfümöt teszteltem volna,,,4 csillag mert nem tudom még,mit produkálna bőrön.

UP:Teszt amit kaptam olyan Lolitásnak tűnt,de nem az, én is éreztem már hasonlót,különösen az eleje ismerős.Nem tudom h mikor vettem utoljára friss árút,ez viszont kellett.Kicsit komolyabb vibrálás,ha ez bejön ilyesmi...bőrön nekem nem annyira tartott,viszont a kabátomon 3 nap után is illatozik.

Byredo Rose Of No Man's Land

Byredo Rose Of No Man's Land
2019. november 23.

Szerencsésebb lett volna a kezdeteknél,,,,én úgy gondolom ez a márka félúton van még a niche felé,árban viszont ott tapos közöttük,Egy illatuk tetszett csupán úgy igazán,talán mert a szülővárosomban is van egy cigány víz,Ez a rózsa viszont meg azért érdekelt,mert egy hasonlónak hitt parfümön agyalok (FM Portrait of a Lady) Nem sok köze van hozzá sajnos, de lehet attól még szép,jó értékelése is ezt mutatja,bár én még fújóst sem kérnék belőle,Friss új hajtások virága ez a rózsa,könnyed fűszerezés,elég kifinomult is,picit poros,de nem száraz,,,,a papirusz elég jó benne,Ára miatt 3 csillag,illatban elérné a négyet.

Lanvin Rumeur EDP

Lanvin Rumeur EDP
2019. november 18.

Csak néztem h ki az alkotó,,,mert én őt imádom MFK,jó hát tud ő olyat is ami nekem nem tetszik,bár a Baccarat is így sikerült, Nem egyformán érezzük az illatokat+ kémia.Azért látom van aki szintén acetont említ úgy mint én,Később már kellemesebb lesz,gyöngyvirágos édeske,,,ez a virág meg itt nem is létezik.A leszáradásnál már nem hangsúlyos,kár mert ez valamennyire jó része a parfümnek,ezután vált valamibe amit nem bírok,Kedvező ára miatt sem ajánlanám vakon.Nincs szívem lepontozni,lehet én nem vagyok jó hozzá.

Memo Paris Tamarindo EDP

Memo Paris Tamarindo EDP
2019. november 14.

Hű szívből jön a köszöntő,,,,mert ha többi is ilyen mint ő,akkor nem lesz bajunk egymással. Trópusi fűszeres örömbomba találat ért,és ebben a hangulatban bármikor ott ragadnék (főleg ha meg tudnám venni,de ha jól látom mindegy,mert már elfogyott),,Nagyon fogják szeretni nők-férfiak egyaránt,mindkét oldal egyformán jutalmazva,és aki fél a maszkulin hatásától mégis,felesleges mert nem ilyen, Buja lédús gyümölcsök fröccsenése,ananászos gyönyörű szeletkékben a hangsúly,ezután kicsi kókusz,de van egy hatalmas virág,díszként koronáz,,,,tubarózsa cuppantja a vágyat,Nem lesz édes a vaníliától,pont így jó.
Tenger napsütés SZABADSÁG,,és ez hosszú lesz,nagyon tartós. A kezdés szerintem is egy kicsit Shiseido Zen hatásában inkább,mint illatban, teljesen másképp alakul.Megérdemelt maximum!

Initio Parfums High Frequency

Initio Parfums High Frequency
2019. november 3.

Ha mandula Carner Barcelona Tardes még mindig,,,ez viszont nekem az első illat a márkától,és bízom benne h nem ő lenne a legjobb.Egyáltalán nem érzem rossznak,de a viszonyítás az nagy úr.Érdekes női illatként hármast,de ha férfin érezném négyest adnék,a vicc h rajtam nem annyira maszkulin,mégis ütősebbnek gondolom pasikon. Szexis jó nagy hatósugarú szintetikus felhő,izmos-erős ez a jázmin- mandula..Nem hinném h vennék belőle,az ok,fáraszt
Nagyon tartós.

Frederic Malle Portrait of a Lady

Frederic Malle Portrait of a Lady
2019. október 30.

Le merem írni h az én trónomon CM.EDP,még mindig ,a legnagyobb dobása a márkának szerintem,de megosztva az első hely,éppen egy FM illattal,
(Carnal Flower) az alkotó itt is ő,Ropion,,,,Ha tehetném ebből is lenne egy üveggel,de iszonyatos árban mérik sajnos.,fújósban viszont gondolkodom,érdemes lenne,hisz sokáig kitartana,nagyon erős parfüm..Én is úgy vélem h MFK Lumiére Noire-jához hasonlít,és ez inkább az elején mutatkozik,később a leszáradásnál már eltérő,plusz a hatás sem egyezik,az előbbi szexiség.Ő viszont régebbi korok,irigyelt asszonyai ,lányai, arisztokrácia rózsás arcképe,sóhajok kísérik majd a szépségüket,NEM öregasszonyos,csak rég volt.A besorolása orientális és chypre,ez rendben is van.,Egy fűszeres kavalkád szegfűszeggel-fahéjjal.soknak tűnik,de elképesztő szépen lágyul.Semmi gyomorfogató,nem ilyen,és aztán virág ,a rózsa,tömjén is ott van,,,, , Csodálatos ,elhiszem h lesz akinek a legszebb lesz az életében..

UP.Még csak ezt.és megígérem h még tesztelni se fogok (na jó egy ideig),tipikus agybirizgáló .FM.-kollekcióból ez a második legjobb nekem, (Madonna is szereti) nem csodálom. Kell neki idő még valóban az igazi arcát mutatja,futtában+papíron tesztelni felesleges...tulajdonképpen minél hosszabb ideig van a bőrön annál szebb.Megvettem helyette MFK,Lumiére Noir parfümöt,nem kell követni ezt a példát,mert nem helyettesíti,,,.ez nagy falat,az ára is ekképp alakul.sajnos.komoly elhatározás a megszerzése.

Balmain Extatic EDP

Balmain Extatic EDP
2019. október 28.

Semmi rossz nem jut róla eszembe,inkább a kellemes felé visz engem,de őt el fogom majd felejteni rövid időn belül,,,átlagos valamit fújjak már magamra,van rajtam parfüm és ennyi.Lady Million párhuzam szerintem is igaz,azt viszont nem szeretem,,,ez édesebb puhább klasszikus vonal,
Lesz 3 csillag,de nem hordanám.