Marcsika0720

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Care Sun+ Mattító és Hidratáló, Fényvédő Arckrém SPF50

Avon Care Sun+ Mattító és Hidratáló, Fényvédő Arckrém SPF50
2020. május 23.

Elkezdtem tudatosabban odafigyelni a fényvédelemre és még koràbban rendeltem 2 PC delux fényvédő mintát, amiből a Calm mineral mosturizer spf 30 as lett a tuti befutó. Igen ám de akkor jött a kérdés, hogy akkor most akarok- e kiadni 13 ezer ftot azért a krémért. Na mondom jó keresek olcsóbb alternatívát. Mivel avonozok pont az újdonságok között mwgláttam és gondoltam egye fene megrendelem. Féltem tőle hogy mivel olcsó termék mennyire fog beválni. Hozzáteszem rengeteg avonos terméket imádok. Hát maga a koncepció így zsíros bőrűként tetszett, hogy ugyebár matt hatás, lehet rá sminkelni. Tök olcsó egyébként. Szóval megrendeltem és ez tipikusan olcsó húsnak híg a leve. Maga a termék állaga az nem rossz valamelyest mattít, de olyan iszonyatosan erős parfüm szaga van, hogy egyszerűen megfájdult tőle a fejem és nem bírtam elviselni magamon!! Borzasztó erős szaga van, bocsánat de nem tudom másképp mondani. Viszont annak aki zsírosbőrű és nem zavarja ha egy terméknek ennyire parfümös illata van annak beválhat. Ugyanis nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és viszonylag tartós is rajta a smink. Nekem mivel nem bírtam elviselni magamon ez egy hatalmas nem és úgy voltam vele a minőséget meg kell fizetni úgyhogy megrendeltem a szerelem fényvédőmet a PC t 😁 jóindulattal kap 2 * ot

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover
2020. május 13.

Sok helyen szembejött velem ez az alapozó és mivel elég sok folt van az arcomon szinte mindennap használok alapozót. Ezért ezt is ki akartam próbálni. 116 os Sesame árnyalatot választottam és csalóka mert azért ez egy viszonylag sötétebb árnyalat, de ha önbarnítózok illetve majd ha meg fog rendesen a nap akkor ez a szín tökeletes lesz. Tetszik a csomagolása , a csőrös megoldás szerintem szuper. Nekem kombinált a bőröm, elég hamar zsírosodik de ez nagyon jól kiállta a próbàt. Nem beszélve arról, hogy az általam eddig próbált alapozók közül ez mutat rajtam a legszebben. Nagyon megszerettem és ha elfogy tuti újraveszem. Nem oxidálódik, nem fényesedik át olyan hamar. Plusz pont a fényvédő, bár ettől függetlenül én használok alá fényvédőt. Jól együtt működik más termékekkel, arckrémmel, fényvédôvel. Szerintem az ára is baráti. Szép természetes a hatása az arcomon. Egy szó mint száz részemről egy tök jó alapozó, újravevős mert nagyon szeretem használni.

Essence Extreme Shine Fedőlakk

Essence Extreme Shine Fedőlakk
2020. február 20.

Soha de soha nem volt még fedőlakkom, pedig régebben is használtam körömlakkokat de nem gondoltam azt hogy ez segíthet a tartósságban. Hát pedig segít igenis hogy sokat segít. Vettem Essence körömlakkokat és hamár ott voltam megláttam ezt a fedőlakkot is és ezt is megvettem. Eddig nálam 5ösre vizsgázott. Nagyon szép fényes a végeredmény amit elértem vele. Tartóssá teszi a lakkozást ami nekem két kicsi gyerkőc mellett fontos mert nincs mindig időm a körmömmel foglalkozni. Gyorsabban száradt meg a köröm ahogy ezt felkentem. Géllakk hatást lehet vele elérni ami tök szuper. Nagyon jó az ecsete könnyen tudtam vele dolgozni. Az ára is baráti szerintem újrafogom venni mert tetszik az eredmény amit elértem vele.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. február 20.

A 07 party princess és a 30 get ready árnyalatokban van meg (egyelőre). A dm-ben nem voltak azok az árnyalatok amiket még akartam ezért csak ezeket vettem meg a fedőlakkal együtt. van egy 3 éves fiam és egy 3 hónapos kislányom így sajnos nem mindig jut időm a körmömmel foglalkozni, ezért mindig olyan körömlakkokat keresek amik hamar száradnak illetve tartósak, hogy ne kelljen 2 naponta újrakennem. Ezek eddig állták a próbát, most harmadik napja van fent a 30 as get ready árnyalat és nagyon szépen mutatnak a körmeim még mindig. Ez egyébként szerintem nagyban köszönhető a fedőlakknak is. A 07 party princess árnyalattal annyi bajom van hogy nagyon nehezen lehet eltávolítani a csillámok miatt. Viszonylag hamar száradnak, szép fényesek viszont kell belőlük a két réteg mert így mutatnak a legszebben. Számomra abszolút géllakk hatásúak. Alig várom hogy megvegyem még azokat az árnyalatokat is amiket még kinéztem. Egyébként hatalmas a színválaszték, úgyhogy szerintem mindenki megtalálja a magának tetsző színt. Baromi olcsó, szuper jó úgyhogy bátran ajánlom. :D

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2020. február 18.

Termékmintám volt belőle és nagyon de nagyon tetszett. Isteni finom az illata, nehéz krémnek tűnik viszont szinte azonnal beszívta a bőröm. És ami a legfontosabb hogy a száraz könyököm illetve kezem egy éjszaka alatt rendbejött. Könnyen kenhető, nem hagy zsíros érzetet maga után. Tervezem hogy beszerzem a nagy kiszerelést, vszont nem olcsó :( . De tényleg nagyon tetszik, úgyhogy legyen 5* mert az elvárásaimnak tökéletesen megfelelt.

Update: ezen a télen iszonyatosan száraz, ekcémás a két karom kezem. Már mindent kipróbáltam. A TBS testvajak is egy idő után kevésnek bizonyultak erre a problémára, és emlékeztem hogy régen ezt kipróbáltam és hogy tetszett. A sok helyen, foltokban hámló karomat két éjszaka alatt teljesen rendberakra. Nagyon könnyen beszívódik mennyei illata van. Úgyhogy extrém száraz bőrre csak ajánlani tudom. Még a férjem is szereti, neki is ezek a problémák állnak fent és neki is helyrehozta. Imádja az egész család. Minden forintot megér 😍 5*

Essence Crystal Dreams Highlighter

Essence Crystal Dreams Highlighter
2020. február 12.

Annyira szép és különleges ez a highlighter. Csodaszép lilás szín egy kis ezüsttel megspékelve. Én akkor szoktam ezt használni ha lilásabb mályvásabb sminket készítek, ahhoz olyan szépen tud mutatni. Szépen pigmentált, tartós és a fényben pedig gyönyörűen mutat az arcomon.

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2020. február 12.

Egyszer még régebben volt egy Maybelline filces tusom, azzal sajnos nem jártam sikerrel így jópár évig hanyagoltam a filces tusokat. Múlt hónapban viszont bekattant hogy szeretnék néhány sminkhez tust is használni és amikor a Müllerben jártam keresgettem és ezt fogtam meg először. Eddig ez az első olyan tus amivel egyáltalán normálisan tudok dolgozni , valahogy egy sem állt a kezemre. Se a folyékony se semmilyen. Gyönyörű, mélyfekete színe van és nem mellesleg rajtam tartós, pedig gyakran könnyezik a szemem. Nagyon szépen tudok vele dolgozni, úgyhogy azokon a reggeleken amikor kicsit”ráérek” ezt használom és szeretem. Kezdek belejönni a használatába úgyhogy ha kifogy újraveszem mert tényleg szép fekete és tartós. Reggel 6 kor felteszem este 6 ig meg sem moccant. Kezdő tushasználóknak mint ugyebár én is szerintem tök jó lehet . Ajánlom :)

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2020. február 4.

A palette zöld dobozos hajfestékét használom évek óta sötétbarna színben de most bekattant hogy szeretnék kipróbálni egy kékesfekete színt. Egyébként a saját hajszínem sötétszőke így a sötétbarna is olyan volt mintha feketére lenne festve a koronám. Na a lényeg hogy megvettem ennek a fajta hajfestéknek a kékesfeketéjét. Nekem macerásabb volt ezt használni mint a sötétbarna társát, ez jobban befog mindent(is).Fél órát hagytam rajta majd lemostam háát hadd ne mondjam mit éreztem amikor mostam le. Az egész tusolót befogta, a kezemről nem beszélve. A két tenyerem koromfekete volt. Bár egyébként ez két mosogatással lejött, de a sötétbarnánál ilyen nincs és soha nem is volt. A hajamra raktam a pakolást ami benne volt, nekem az a pakolás ami a zöld dobozos palettében van jobban bejön. A hajam eléggé kiszárította és a homlokom nagyon befogta ami nem igazán jött le. Nyilván ez a következő hajmosás alkalmával lejön na de akkor is. A szín nagyon tetszik szépen kiadja fényben ezt a kékes színt de szerintem nem fogom legközelebb ezt a festéket venni maradok a sötétbarnánál az nem szárítja ki ennyire a hajam. Kíváncsi leszek a kövi hajmosásnál mennyi hajpakolást kell elhasználnom. Egyébként szépen befogta mindenhol a hajam, de maradok szerintem a zöld dobozosnál, azután nem kell ennyit takaritani. Összességében a macera és a haj kiszárítása miatt 3 * ot adok.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. november 3.
(!)

Tesztelésre kaptam amit ezúton is nagyon köszönök. Mivel nekem nagy nagy kedvencem a Carmex eredeti stiftes változat, ezért nagy reményeket fűztem ehhez is. Először is nézzük magát a kiszerelést, ami nekem nem igazán tetszik mert nekem jobban tetszenek a stiftes vàtozatok, de nyilván ez egyéni vélemény. Maga a termék íze nekem nagyon furcsa, a cseresznye és a mentol igen furi párosítás de egyébként ezzel nem is lenne problémám. De maga a termék ami benne van nekem nem elég táplàló, olyan “vizes” az állaga. Jobban szeretem a vastagabb, krémesebb termékeket. Hacsak egy kis fényt szeretnék az ajkaimnak egyébként arra tök jó. Télire nekem ez kevés mert nagyon kiszokott száradni, repedezni az ajkam és ez nem fogja annyira rendbehozni mint a stiftes változata. Összességében nem rossz kis ajakápoló de magam nem fogom ezt a változatot újravenni, inkább maradok az original stiftes Carmexnél ami oly sokszor segítséget nyújtott.

Balea Happy Macarons Tuchmaske

Balea Happy Macarons Tuchmaske
2019. november 3.

Még azt hiszem a nyáron vettem valamikor és csak pakolgattam mert van egy másik Balea szövetmaszk amit imádok és használok rendszeresen, erről meg valahogy megfeledkeztem. Na a lényeg hogy mióta kismama vagyok illetve mióta bejött ez a hideg idő, nagyon szárazak az arcom bizonyos részei. Egyébként az én bőröm zsíros, kombinált de most valahogy jobban húz a száraz felé. Tegnap este gondoltam egyet és felraktam ezt a maszkot. És hogy mennyire bánom hogy csak ezt az egyet vettem meg belőle :( Hihetetlenül szuperül hidratálta a bôröm, nagyon jó érzés volt miután levettem. Maga a kendő nagyon át volt itatva anyaggal ami nekem nagyon tetszett. Pont megfelelő volt a mérete. 20 percig hagytam fent ez így tökéletes volt. Lehetett érezni ahogy a bőröm magába szippantja az anyagot. Az illata kellemes volt, nem túl tolakodó. Kár, hogy már nem lehet kapni.. szuper jó volt ez is mint sok más Baleás maszk.