Marcsus

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő
2020. október 15.

Nálunk kézmosóként végezte. Ez olyan nulla. Szappannak pont jó, annak nem volt drága legalább.

Balea Green Vietnam Tusfürdő

Balea Green Vietnam Tusfürdő
2020. október 15.

Számomra ez a tusfürdő a tökéletes emlék. A regi albérletünk, és az a csodálatos boldogság amit ott éreztem. Az esti kiülés a teraszra, a fű illata, a nyugalom, a lányom egy éves lett, és míg mesét nézett a tévében, én ezzel a tusival fürödtem. Aztán idén megszületett a fiam, és a kórházba is ezt a tusfürdőt vittem magammal. És elfogyott. És limitált volt. Mindent elmondtam.

Balea Extra Dry Deo Roll-On

Balea Extra Dry Deo Roll-On
2020. október 15.

Ennyi pénzért ez perfekt. A legfontosabbat teljesíti, nem büdösödöm mellette, sőt, nap végén is a finom púderes illata csap neg. Picit lassan szárad.

Balea Copacabana Tusfürdő

Balea Copacabana Tusfürdő
2020. október 15.

Szokásos Balea tusi, de ez az illat, tejóég, megvett engem kilóra!

Bomb Cosmetics Málnás Jégkrém Tusfürdő

Bomb Cosmetics Málnás Jégkrém Tusfürdő
2020. október 15.

A férjem tegnap este megjegyezte, h bement a fürdőbe és majdnem ki is fordult, mert hányásszag volt benn. Gondolkodtam mi lehetett az, majd megmutattam neki ezt a tusit. Azt mondta ő volt a bűnös 😒 egyébként én is éreztem rajta valami fura mellékszagot a málna mellett, talán izzadságot? Elhasználom a tesztert amit ajándékba kaptam, valami bicós krémmel, de nem kell többet, köszi. Amúgy se egyszerű használni, folyton a körmöm alól halászom ki 😒 pedig szépen habosodik és nem szárít.

Gabi Lanolinos Krém

Gabi Lanolinos Krém
2019. december 29.

Ez az a krém, amiből mindig kell, hogy legyen itthon. Használtuk már popsikrémnek és száraz bababőrre is, jól teljesített, az állaga is szuper. Összességében szeretem.

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. november 17.

Szuper törlőkendő, kellően nedves és puha, nem bántja kislányom érzékeny bőrét, és az ár - érték aránya is rendben van. Evés után is gyakran ezzel törlöm le a kezeit és az arcát, erre is megfelelő.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. november 17.

A kendők kellőképpen nedvesek, nem irritálják a babapopsi érzékeny bőrét. Olcsó, megfelelő méretű, puha és jó, vagy ezt, vagy a Rossmann sajátmárkás törlőkendőjét veszem mindig és fogom is, tud mindent amit kell.

Balea Dusche Schönheitsgeheimnisse Feigenkaktus & Wassermelone

Balea Dusche Schönheitsgeheimnisse Feigenkaktus & Wassermelone
2018. november 17.

Tipikus Balea tusi, kellőképpen habzik, a tisztító hatása számomra elég, a csomagolása is csinos. Szerencsére bőrön nem marad meg az illata, ami finom, de nekem kicsit unalmas és semmitmondó.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2018. november 17.

Az egyik legjobb popsikrém, amit kipróbáltunk. A 125 grammos adagot három hónapja használjuk, tehát sokáig kitart, eltüntette a pirosságot, a lányom érzékeny bőre szereti.