marek.adrienn

Regisztráció dátuma: 2014. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sally Hansen Salon Effects Körömlakk matrica

Sally Hansen Salon Effects Körömlakk matrica
2016. október 7.

Ebay-ről rendeltem és nem csalódtam benne. Könnyű, gyors és szórakoztató a felvitele. Nem lehet elrontani. Előtte lemostam a körmeimet körömlakklemosóval és ráragasztottam a matricát. Nem használtam fedőlakkot. Hat napig egész jól bírta (házimunka és gyereknevelés mellett is), még hagyhattam volna, csak egy kicsit kopott le a körmeim végéről, de engem zavart. A leszedése viszont elég problémás. Kb. tíz vattakorong kellett hozzá és még mindig van ragasztónyom a körmeimen meg az ujjaimon is. Csak ezért -1 csillag. Amúgy még biztos hogy veszek.

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20
2016. augusztus 12.

Igencsak vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval kapcsolatban. Először a 020-a árnyalatot vettem meg, de itthon már kissé sötétnek bizonyult (ami az én hibám, meg nem is volt világosabb), viszont remekül működik a bőrömön. Gyönyörű bársonyos, mégis tündöklő a végeredmény és igencsak tartós. Végül sikerült a 010-esből is vennem egyet úgy két hónapja. A szín passzol, de mintha nem ugyanaz a termék lenne. Minden szárazságot kiemel, pedig alaposan hidratálok sminkelés előtt, még akkor is ronda ha radírozok előtte. Beleül a pórusokba és tegnap vettem észre hogy már büdös is. Valószínűleg megromlott, vagy már eleve rossz volt a termék, nem tudom. Szóval az egyik tökéletes, a másik a valaha legrosszabb alapozóm. Vennék másikat, de félek kidobott pénz lesz. Lehet egy terméken belül más árnyalat alapból pocsék minőségű?

Redken Body Full Light Conditioner

Redken Body Full Light Conditioner
2016. augusztus 10.

Nekem ez az első dísító balzsamom, de szerintem itt be is fejeztem a kísérletezést. Semmit nem csinál, lehet még fakóbb is tőle a hajam. Szóval nekem nem jött be. A sampon párjával együtt használom hetente háromszor, immár egy hónapja.

Redken Body Full Shampoo

Redken Body Full Shampoo
2016. augusztus 10.

Kb. egy hónapja használom, de már nagyon bánom hogy megvettem. Lelapuló, nem zsírosodó hajamra akartam kipróbálni, de az eredmény elkeserítő. Először is egyáltalán nem dúsít, a hajam még laposabb és rondább mint előtte. Ráadásul fakó, száraz és seprűs is lesz tőle. A hajbalzsamot is megvettem... Sajnos...

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál
2016. július 28.

Te jó ég, hogy ez milyen pocsék spirál. Abszolút semmit nem csinál. HÉT rétegben vittem fel és nem látszott semmi. Kegyetlenül ócska. Nem ajánlom senkinek. Kipróbáltam más spirálra kenni, hátha vízállóvá teszi. Még erre sem képes. Mérgemben kidobtam. Nem ajánlom senkinek.

Giorgio Armani Black Ecstasy Szempillaspirál

Giorgio Armani Black Ecstasy Szempillaspirál
2016. július 28.

A legjobb amit eddig próbáltam. Nem találok benne semmi kivetnivalót. Kíváncsi voltam és kipróbáltam az Eyes to kill Excesst is, de most már tudom, hiba volt. Visszatérek a kicsikéhez, mert ő a tökéletes spirál számomra.

Armani Eyes To Kill Excess Volume Mascara

Armani Eyes To Kill Excess Volume Mascara
2016. július 28.

Nem rossz, komolyan dúsít, hosszít, nem pereg, de a második réteg már összetapasztja a pillákat. A Black Ecstasy testvérkéje viszont tökéletes.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2016. július 28.

Másodszor vettem meg, de... úgy emlékeztem jobb volt. Nagyon szép szempillákat csinál,szétválasztja, megemeli, dúsít is, kellemes az illata. Viszont két óra elteltével már fekete foltok vannak a szemem alatt. Valahogy erre nem emlékeztem. Eddig egy Lancome spirál sem jött be 100%-ig. Ugyanilyen áron az Armani spirálok ezerszer jobbak.

Orly Won't Chip Körömlakk Védőpajzs

Orly Won't Chip Körömlakk Védőpajzs
2016. június 29.

Nem ajánlom senkinek, pénzkidobás. Vele, vagy nélküle, ugyanúgy pattog, kopig bármelyik körömlakk.

Thalgo Softness Exfoliator

Thalgo Softness Exfoliator
2016. június 23.

Először csak mintám volt belőle - ami így is három alkalomra elég volt - de teljesen meggyőzött. Éppen ezért megvettem a teljes kiszerelést. Nálunk csak a Marionnaud parfümériák árulják. Szerintem elég borsos az ára, de számomra ettől jobbat még nem találtam. Főleg T-vonalon használom. Az orromon és a szám körül nagyon száraz a bőröm, amit egyébként nem látni, de ha rákenem az alapozót akkor az borzasztóan kihangsúlyozza. Ez nagyon bevált rá. Gyengéd, de mégis hatékony, az illata pedig kellemesen lágy. Hetente egyszer használom, esetleg nagyobb alkalmak előtt.