margoca24

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2014. május 31.

Nekem nagy kedvencem :-) szerintem a legtöbb nő extra érzékeny arra, hogy milyen spirált használ, biztos sokan vannak, akik márkás és nagyon drága spirálokkal se tudnak mit kezdeni, másoknak meg a néhány száz forintos adja meg azt a fillinget, amit már régota keresett. Nekem 3 nagy kedvencem van, ez a spirál, az Yves Rocher beauty spirál, és a szintén Yves Rocher Sexy Pulp. Ezeket váltogatom már hónapok óta. Ezzel a Maybelline spirállal meg vagyok maximálisan elégedve,általában azt használom. Teljesen jól befér a pillák tövéig, nekem ez fontos, mert a felső vízvonalat én a szeme érzékenysége miatt nem tudom kihúzni. Szépen felvihető a pillákra, mondjuk én 10-ből 10 alkalommal göndörítőt is használom. Amit nekem ez a spirál ad, az tökéletesen elég. És szerencsére a szemem is bírja. :-)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2014. május 31.

A régi Colorama lakkokat nem szerettem, de hogy ezekkel mit csináltak, azt nem tudom, most már a második színt veszem, annyira bejött. A DM-ben most kuponnal 25%-al olcsóbban lehet Maybelline termékeket venni, így esett rájuk a választásom, gondoltam, így annyira nem gáz, ha nem válik be. De kellemesen csalódtam, mert szuper. Nude árnyalatokban vettem meg. Egy rétegben is nagyon szép, de én szeretem ha teljes fedést ad,így majdnem mindig két rétegben viszem fel. Tartós, munka mellett és házimunkát végezve is napokig lehet viselni. Lehetne kicsivel több természetes, nude árnyalat is, de ami van, végül ís elég.

Alora Natura Organikus Ghánai Shea Vaj

Alora Natura Organikus Ghánai Shea Vaj
2014. május 31.

Nekem személyes nagy kedvencem a shea vaj, teljesen mindegy, hogy éppen honnan rendelek. Igyekszem mindig kicsit nedves bőrre kenni, de nem mindíg. Nagyon szeretem az illatát, sokan nem tolerálják,de nekem kifejezetten tetszik a kissé füstös, tömény illat, néha csak megszagolni nyitom ki a tégelyt. Egyébként aki attól fél, hogy az illatot sokáig érezni fogja magán, annak mondom, hogy nem kell félni, mert elillan, nagyon hamar. Kicsit felolvasztva, néhány csepp illóolajjal fel lehet dobni, főleg, ha az illóolajtól jótékony hatást is várunk valamilyen bőrproblémára. Én az arcomra is szoktam kenni, ajakápolóként is remek, ha éppen nincs szemkörnyékápolóm, akkor arra a területre is kiváló. Manikűr után szoktam alaposan bekenni vele a kezem és a körmök környékét is. Én szinte mindenhová használom, nagyon szeretem :-)

Alora Natura Mélytisztító Arcmaszk és Bőrradír Nőknek 2in1

Alora Natura Mélytisztító Arcmaszk és Bőrradír Nőknek 2in1
2014. május 31.

Igyekszem egy héten egyszer használni, nagyon szeretem. Hatékony, nagyon jól tisztít, és tökéletesen kiegészíti a többi natúr kozmetikummal az arcápolást. Mindenkinek ajánlom, aki egy kis extra tisztítasra és ápolásra vágyik. Nekem sokáig elég, sőt előfordul, hogyha más alora maszkok is vannak otthon, akkor keverem őket. :-)

Alora Natura Bársonyos Arcbalzsam Gránátalmamag Olajjal

Alora Natura Bársonyos Arcbalzsam Gránátalmamag Olajjal
2014. május 31.

Még nincs róla vélemény, de én áradozni fogok. Kb. fél éve használom, és nem is fogom lecserélni. Imádom, szinte újjászületett az arcbőröm, amióta használom. Reggel és este a sminklemosás és a selyemvarázs szappan (szintén Alora termék) után szoktam használni a még nedves bőrre. Ha nincs kedvem külön a szemkörnyék ápolóhoz (szintén Alora termék) akkor a szemem környékére is viszek fel, mert oda is kiváló. Reggel alapozó alá nyáron inkább kókuszvajat teszek fel, de hűvösebb időben ezt. A szemem és a szám környékén határozottabban feszesebb lett a bőröm. Kétségtelen, hogy elsőre talán erős illata van, de aki natúrkozmetikumokat használ, az már ezt megszokhatta, és egyébként se tartós. De használat közben nagyon kellemes a finom nőies illatkompozíciót szagolni. Nálam toplistás termék, az alapja az arcápolásnak :-) :-) :-)

Alora Natura Organikus Szűz Kókuszvaj

Alora Natura Organikus Szűz Kókuszvaj
2014. május 31.

Kókuszvajak vonatkozásában szerintem teljesen mindegy, hogy honnan rendelünk. Most éppen Alorás van, volt már Manna, de legközelebb a dejavu.hu oldalról fogok rendelni, mert lapos üveges tégelyben van, és nekem az praktikusabb, mint a magas szárú üvegcse. Visszatérve az alora kókuszvajhoz, nagyon szeretem, kenem szinte mindenhová,talán csak a hajamra nem tettem még. Egy külföldi bloggerlány csatornáján láttam, hogy sminklemosóként használja. Kipróbáltam, és isteni. Kiveszek egy kicsit a kezembe, megvárom amíg egy kicsit olvad, és körkörös mozdulatokkal, mintha krémezném az arcom, felviszem. A végén a szemere is, alaposan az újaimmal, szintén körkörös mozdulatokkal. Mindent szépen leold, a spirált is. A végén az arcomat áttörlöm egy kis méretű tiszta törülközővel. Utána a szokásos napi arctisztitási rutin. Natúr termékekkel sminkelek, nekem a módszer bevált. Aki szilikonos, és hagyományos sminket mosna le, lehet hogy csalódni fog, de érdemes megpróbálni. Ezen felül én használom a teljes testemen fürdéss vagy zuhany után, kézkrémként, lábamra. Nagyon szeretem, mindig van kókuszvaj nálam otthon. Ja és néha eszegetek is belőle, mert simán meg lehet enni, jó immunerősítő. :-)

Alora Natura Levendula Shea Vaj Babassu Olajjal

Alora Natura Levendula Shea Vaj Babassu Olajjal
2014. május 31.

Nagyon szerettem ezt a vajat, most éppen nincs belőle, mert legutóbb egy másikat vettem meg. Az illata nagyon szuper, én órákkal később is éreztem magamon. Nagyon jól hidratál, nem volt síros érzet utána, ami nagyon fontos, én éppen a nyári idószakban használtam. És valóban akkor működik ez a vaj és a tőbbi is a legjobban, ha nedves bőrre kenjük. Biztosan fogok még ilyet használni, bár most a moringaolajas tespápoló vajon gondolkodom. :-)

Alora Natura Szemkörnyékápoló Balzsam

Alora Natura Szemkörnyékápoló Balzsam
2014. május 31.

Már jó ideje használom, és nagyon meg vagyok elégedve. Azért az leszögezném, hogy natúr kozmetikumról lévén szó, nem kell két használat után azt várni tőle, amit egy hagyományos, szilikonos szemránckrémtől. A bőrnek eleve hozzá kell szokni a hatóanyagokhoz, szóval a natúr dolgokhoz türelem kell. Szemkörnyék ápolóról van szó, ápolásra kiváló termék, mivel tiszta hatóanyag, nagyon sokáig elég, lehet hogy nem olcsó, de sokáig elég. Én még a számra is szoktam kenni főleg lefekvés előtt. Nekem nagyon bevált ez a kis ápoló, nálam megérdemli az 5 csillagot :-)

Alverde Duo Szemhéjpúder

Alverde Duo Szemhéjpúder
2014. május 31.

A színek szépek, de nagyon porzik, lehetetlen vele szépen sminkelni.

Update: kaptam egy másik árnyalat kombinációt, amivel már szépen lehetett sminkelni, utána vettem magam is egyet, és rájöttem, hogy egy árnyalatnál volt igaz az első megállapításom, úgyhogy azóta nagy kedvencem, a Mono szemhéjpuderekkel együtt.

Oriflame Ecobeauty Hidratáló Alapozó

Oriflame Ecobeauty Hidratáló Alapozó
2014. május 31.

Érdekesek a vélemények, én most rendeltem meg, néhány hét és írok a tapasztalataimról. Egyébként jó dolognak tartom, hogy egyre több márka készít már természetes összetevőkből alapozót, vagy színezett hidratálót. Mondjuk így se vagyunk elkényeztetve, mert nincs még valami nagy választék, de ezt az alapozót kíváncsian várom, mit tud majd. Az illatát illetően ahogy egy picit kinyomtam a kezemre, tetszett, majd használat közben, amikor órákig az arcomon van, meglátjuk.

Update :mivel hidratáló alapozó, és shea vaj is van benne, azt vettem észre, legalább is nálam akkor működik jól, ha nem teszek sok hidratálót reggel. Egyébként is natúr kozmetikumokkal ápolom az arcom, és nekem az vált be, ha reggel arctisztítás után kókuszvajjal kenem be az arcom, az nagyon hamar és könnyen beszívódik, és utána jóhet ez az alapozó. Én így nagyon szeretem használni. Nekem a legvilágosabb árnyalatban van meg, és azt hiszem, ez a nyár folyamán is így marad. Persze a nap felénél már púderezni kell, de szerintem minden nő így tesz a nap folyamán néhányszor. Mivel nekem bőrhibáim nincsenek, ezért nekem ez az alapozó arra bóven elég, higy egységes színet és kinézetet adjon. A bőröm típusa miatt, és mert elmúltam már jócskán 20 éves, bizonyos hagyományos szilikonos alapozókat már nem is tudok viselni, így nekem ez az alapozó, ha éppen nem az Oriflame Beauty Balm-vot használom, akkor tökéletesen jó. Aki a hagyományos szilikons alapozókhoz van szokva és a tökéletes fedéshez, annak lehet hogy nem jó ötlet ezt megrendelni.