margoca24

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Oriflame 5 az 1-ben BB Krém SPF30

Oriflame 5 az 1-ben BB Krém SPF30
2014. május 31.

Most rendeltem még két tubussal a legvilágosabb árnyalatból, mert éppen megint akciós. Az eddig általam kipróbált BB krémek közül a legjobb, nem is keresgélek tovább, ennél maradok. Az árnyalatokat nagyon jól eltalálták, és ezeknek én külön örülök, mert kevés cég gondol azokra a hölgyekre, akiknek világos a bőre, így az árnyalat is tökéletes. Az állaga magasan a legjobb, a fedése hazavágja egynémelyik márkás, méregdrága alapozót is. Tartósm ami azt jelenti, hogy munkaidő végéig simán tart, egy-két púderezés szokott lenni, de más termékekkel is így volt. Szóval maximálisan 5 csillag :-) ajánlom mindenkinek, az nem külön jó, hogy sok alkalommal akciósan is hozzá lehet jutni, de teljes áron is szuper :-)

Alverde Landpartie Testápoló

Alverde Landpartie Testápoló
2014. május 31.

Magasan a legjobb testápolója nemcsak az Alverde-nek, de ez egész natúr testápolók között is. Aki ezt választja nem fog a ragadós bőr érzésével találkozni, mert ez a testápoló hamar és zsíros érzet nélkül beszívódik, és nekem egész napra szépen hidratálja a bőröm. Az hogy limitált, nagyon kár, de betárazok belőle, így nem kell egy ideig nélkülözni, ha már nem lesz kapható, de szerintem valahogy majd állandó termék lesz belőle. :-)

Alverde Mono Matt Szemhéjpúder (régi)

Alverde Mono Matt Szemhéjpúder (régi)
2014. május 31.

Négy árnyalatban vettem meg, soft rose, warm vanilla, a képen látható és egy szép szürkét. Imádom mindegyiket. Van ára, az biztos, de én személy szerint a most divatos csillámos dolgokkal nem nagyon tudok mit kezdeni, 30 fellett néha elég idétlenül mutat a lányokon, főleg ha nem jól használják. Jól pigmentált, szép matt árnyalatokat nehéz találni, palettában is, de monoban is. Én kettót akciósan vettem, de utána a masik kettőt simán megvettem teljes áron, mert nekem megéri :-)

Oriflame Puressence By Ecobeauty EDT

Oriflame Puressence By Ecobeauty EDT
2014. január 23.

Sok a negatív megjegyzés valóban, nem is azért adok neki 5 csillagot,hogy a pozícióját javítsam, hanem mert nekem nagyon bejött, imádom ha érzem magamon is az illatot. Amúgy parfüm értékelés olvasásnál vigyázat, mindenkin bőrén másképpen viselkedik az illat.

Jennifer Lopez Still

Jennifer Lopez Still
2013. szeptember 22.

Imádom ezt a parfümöt. Valamikor 2003-2004-ben lehetett kapni, de akkor még nem figyeltem fel rá. Mostanába volt lehetőségem megszagolni és rabul ejtett teljesen az illat. A legnagyobb kedvencem. Annak ellenére, hogy ez egy friss és magával ragadó illat, én ilyenkor is hordom, hidegebb időben. Mindenkinek ajánlom, aki nem szereti a hivalkodó illatokat, aki szereti a fehér tea illatot. Ez a parfüm nagyon tartós, még mosás után is érezni az illatot. Kifejezetten szeretem, mert társaságban is és kis irodában is jó viselni. Olyan szintem 5 csillagos, hogy legszívesebben 10-et adnék :-) :-) :-)

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2013. szeptember 22.

A három kedvenc parfümöm egyike a Sensuous Nude. Kifejezetten az ilyen őszies - télies időben szoktam elővenni, én ilyenkor szeretem ezeket az illatcsaládokat hordani. Szoktam ennél nehezebb és fűszeresebb illatokat is, de most ez a nagy kedvenc.
Nagyon tartós, egy- két fújást egész nap diszkréten érezni, és ez az illat amellett hogy nagyon jó érzés a viselőjének, mások számára se sok, még akkor se ha többet használok.

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2013. szeptember 22.

Parfüm értékelést olvasni mindig fenntartással kell, mert az illatok világa mindenkinél elég szubjektív megítélés alá esnek. Ami az egyik embernek a toplista élén van, a másik szinte köpködni tudna tőle, annyira felkavarja. Szóval én parfüm értélekést ritkán olvasok, de amit én egy illatról gondolok, azt lehet hogy jó ötlet lehet megosztani, hátha másokat esetleg segít és kipróbálása inspirál.
Nagyon szeretem ezt az illatot. Első élményem vele kapcsolatban az volt, amikor a illat megjelenésekor (nem most volt) megvettem a Cosmo-t és egy fél oldal be volt illatosítva vele. Biztosan emlékeztek rá, egy időbe gyakran csináltak ilyet a Cosmo-nál, hogy egy kis csíkon fel kellett hajtani a papírt, és illatosított volt. (lehet hogy most is, csak már nem veszem az újságot). Szóval már akkor magával ragadott és mivel még diák voltam, túl sok zsebpénzem nem volt, mindig arra vágytam, hogy megveszem majd ha már dolgozó nő leszek. Annyira diszkrét és mégis egy üde, friss illat, hogy szinte magával sodor. Nem mondom hogy ez az abszolút kedvenc, de valahol ott van. Nagyon szeretem :-) Egyébként is imádom az Estée Lauder illatait :-)

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával
2013. szeptember 22.

Megpróbáltam, sokat tépelődtem, mert hát azért elég borsos az áruk, de annyira nem szerettem meg. Nyáron a legnagyobb melegben vetettem be először, és csalódtam, mert már délelőtt 11 óra körül sehol nem volt a hatása. Nem baj, gondoltam, lehet hogy a nagy melegben nem jó, meglátjuk majd hűvösebb időben, úgyhogy most újra elővettem, és használgatom. Kicsivel azért jobb a hatásfoka, de azt hiszem ha elfogy nem fogom újravenni. Az illatát mondjuk nagyon szeretem, sőt, az mindegyiknek nagyon jó. Elsősorban most itthon használom, otthoni körülmények között elmegy.

Alverde Golyós Dezodor Mango Papaya

Alverde Golyós Dezodor Mango Papaya
2013. szeptember 22.

Nyáron natúr dezodorok után kutatva jutottam odáig, hogy az Alverdét is megpróbáljam. Talán kétszer használtam, ott áll a polcon. A legfőbb baj vele, hogy semmi hatékonysága nincsen, persze azt valahol sejtettem, hogyha a dezodor natúr, akkor ennek a rovására megy majd. Egy egy próbát adtam neki. A másik illat és e között lamentáltam sokáig, aztán úgy voltam vele, hogy nyár van, jöjjenek a gyümölcsös illatok. De kb. addig lehetett csak érezni, amíg felkentem a bőrömre, utána már nem. Szóval nem jött be a termék. Ami nagyon furcsa volt, hogy a cellulóz miatt gondolom, érdekes fehér színe volt a bőrömön.
Még keresem a tökéletes natúrnak mondható dezodort, de nagyon nem vagyunk itt Magyarországon elkényeztetve a választékkal.

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló
2013. szeptember 22.

Egy fél évig használtam anno ezt a terméket. Már régóta vágytam egy olyan testápolóra, ami emellett hogy megfelelően hidratál, még nőies, diszkrét rózsa illata is van, de nem ezt hozta a termék. Még az elején el is ment a használata, de egy - két hét után elkezdett nagyon zavarni, hogy mintha semmit nem kentem volna magamra és egy idő után számomra legalább is az illata is kezdett irritálni, úgyhogy fel is függesztettem a használatát.