margoca24

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. szeptember 22.

Drogériás viszonylatban az egyik legjobb testvaj. Amit ígér száraz bőrre, meg is valósul, ráadásul egy nagyon finom, diszkrét illattal társul mindez. Nagyon kényelmes viselni, úgy értem, hogy nem hagy maga után olyan érzetet, mintha egy páncél lenne rajtam. nagyon szeretem, ősszel és télen nagyon jó választás, akinek nagyon száraz a bőre, annak talán jobb időben is, de én ősszel és télen használom, natúr vajak, pl. kókuszvaj mellett.

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)
2013. szeptember 22.

Itt azért nagyon jó vélemények is vannak, de én nem tudtam használni Eleve a kefe miatt sem, szerintem azzal nem lehetett dolgozni, annyi festéket hordott fel, hogy képtelenség volt bánni vele. Nagyon szerettem volna ha működik a termék nálam, de nem voltak jó tapasztalatok. Nem is használom.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2013. szeptember 22.

A legvilágosabb árnyalattal próbálkoztam és nagyon megszerettem. Számomra bőven elég, úgyhogy megtartjuk. :-)

Alverde 4in1 Concealer

Alverde 4in1 Concealer
2013. szeptember 22.

Nagyon szeretem, 5 csillag :-) Biztosan újra fogom venni, persze nem mostanában mert a termék annyira kiadós, hogy hónapok múlva kel csak újravenni szerintem.
Az állaga nagyon jó, könnyen lehet vele dolgozni. A szem alatti esetleges karikák eltüntetésére kiváló, de persze máshová is szokott kerülni. Az Alverde egyéb dekorkozmetikumai is nagyon jók, de ez nálam verhetetlen.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2013. szeptember 22.

Na ez az a termék, ami véleményen szerint csak arra való, hogy egy magát sminkelni kezdő gyakorolgasson az alapozással. Szinte semmi fedése nincsen, a legvilágosabb árnyalatot vásároltam anno, de az is sötétnek bizonyult. A termék ígérete a matt hatás, de az egyáltalán nem valósult meg, legalább is nekem. Persze az függ attól is, hogy milyen típusú bőrön használjuk, úgy látszik, hogy az én kombinált bőrömnek nem ez volt a megfelelő alapozó.

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló
2013. szeptember 22.

Nem szerettem, nálam nem volt egy toplistás ajakápoló, pedig nagy elánnal vettem meg. Igaz, hogy elég igényes is vagyok ajakápolót tekintetében, de az a termék nekem szárított, holott épp az ellenkezője kellett volna. Hónapok alatt elkenegettem, de nem vettem soha újra.

Miss Sporty Kétrészes Szemhéjpúder

Miss Sporty Kétrészes Szemhéjpúder
2013. szeptember 22.

Két darab erejéig csábultam el, egy lilás árnyalatot és egy bézs-barna kombinációt választottam, de elajándékoztam, mert abszolút nem jött be. Nagyon porzott számomra, szinte mindenhol volt az arcomon utána, ami sötét színek esetében elég gáz. És a tartósságával is bajom volt, szóval nálam egyértelműen nulla a termék.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder
2013. szeptember 22.

Régebben csak ezt vásároltam, mert az ára is jó volt és meg voltam elégedve velük. Fél éve vásároltam újra a legvilágosabb árnyalatot, és utána olyan történt, amit még púderek esetében nem láttam. Olyan szinten barnult be, hogy még egy kreol nőnek is feladta volna a leckét, hogy használni merje-e vagy sem. Nem tudtam hová tenni a dolgot, nem csináltam vele semmit, "rendeltetésszerűen" használtam, és ez történt. Le is cseréltem természetesen, azért adok három pontot, mert azért nem rossz termék.

Miss Sporty Hollywood Szájfény

Miss Sporty Hollywood Szájfény
2013. szeptember 22.

Egyszer vásároltam egy korallos árnyalatot, nagy reményeket fűztem hozzá, és bármennyire akartam hogy jó legyen, nem szerettem meg. Az állaga nagyon nem jött be, felkenés után már csak arra tudtam koncentrálni, hogy mikor törlöm le, annyira nem bírtam a számon elviselni. Sajnáltam nagyon a dolgot, mert a szín nagyon szép volt, de ha viseltem, csak azt éreztem, hogy mintha az arcom csak a számból állna és nagyon frusztrált az érzés. Ajándék lett belőle aztán.

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr
2013. szeptember 22.

A Miss Sporty-nak ezeket a lakkjait kifejezettem szeretem, most is van, amit használok. Tartós, és nagyon diszkrét, kellemes árnyalatok. Mindegyiket két rétegben szoktam használni, mert egy rétegben nagyon halvány,de kettővel már nagyon szép a hatás. Utána egy fedőlakk és egy hétig nem igényel teendőt :-) nagyon szeretem őket.